Откъде си купувате качествени дънки ?

  • 19 536
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
от Вранглер е най-доброто ми попадение за сега  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 3 695
бенетон  Peace

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 1 761
REDSTAR - от един магазин в подлеза на НДК срещу шадравана, само тази марка продават. Има повече класически модели, но има и тип цигара. Цената е съвсем прилична и има номерация от 25 плюс това, че всеки модел го има и в различни дължини за различен ръст Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 38 530
Пробвах всички модели на Kenvelo - и всички ми седят кофти.
Около месец си търсих прави дънки, защото съм се заринала с тип цигара.
Най-накрая намерих в Outlet-ите на ул.Гео Милев едни Diesel.
Има 4 магазина там - всичко е много яко!

# 49
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
последно си купих дънки от ндк, хубави са - много тъмно синьо, прави, motor jeans. на приятеля ми взехме пак от ндк, но от друг магазин - redstar, също много хубави излязоха. 50-60 лв.

# 50
  • Мнения: 620
Досега само съм чела в тази секция на форума, но понеже дънките са ми слабост, реших да се включа.Имам 26 годишен стаж в носенето им. За тези години д-то ми е познало средно по 4 чифта годишно, включая времето на соцреализма, когато бяха скъпи и трудно се намираха, но пък на 100% оригинал. Та като самозаявил се капацитет да кажа,че не съм видяла кой знае каква разлика между най- скъпите и най- евтините разновидности. Последните в гардероба ми са едни светли буткат даймъндс  /двете Р на задните джобове са изработени от светлосини циркончета /  на Рок енд Рипъблик , има ги в сайта им, а също и в Нордсторм, и едни Лий, които си взех от "Темпо" за 160 лв. на разпродажба. Първите са купени от магазин "секънд хенд"- нови, с етикет и за 20 лв. Толкова подробна съм, понеже искам да ти кажа,че навсякъде можеш да намериш нещо интересно и по твой вкус. М/у другото Лий, макар и по-непрестижна марка, са по- приятни като материя, но кройката и изпълнението на Р&Р са много напред. Други любими са ми едни на БСК- Бершка, мързи ме да превключвам латиницата. Бях си ги взела миналата год. от магазин за преоценени маркови стоки, което не е същото като аутлет, понеже в него и подобните му, пръснати из цяла Бг, се продават турски ишлемета за нисък клас марки. Много качествени излязоха гащите.Препоръчвам ти тези магазинчета- намират се панталони на Зара, при това не като онези в аутлетите им, бррр, Вила, Веро мода, Овиезе, Ейч & Ем... сещаш се, да не изброявам. На Левис моделите на мен лично не ми стоят, докато на Пепе джийнс са перфектни, но напоследък като че от по- твърд деним работят...
Та какво исках да ти кажа с толкова много думи /освен,че на мене ми се бъбреше по женски Wink/ - ти сама определяш кое е хубаво за теб, в кое се чувстваш комфортно, кое няма да ти съсипе бюджета за месеца. Тук можеш  да прочетеш много и различни мнения, но изборът си е твой. Мое мнение е ,че дънки над 200 лв. не си струват парите, освен ако не са със златна нишка и с висулка Сваровски на предното малко джобче.

# 51
  • Мнения: 2 229
Момичета,имам нужда от вашата помощ.Доста слаба съм и трудно си намирам дънки.S ми е голямо...
Търся дънки тип цигара в много тъмен цвят-предпочитам черен.Живея в Пловдив.Знаете ли за някакви складове или магазини,в които има мънички номерца?Не разполагам с голяма сума в момента-80,мах 100 лв.
в Теранова има xs и xxs, дори в момента има намаления на 29-39лв.

Точно пък там номерата изобщо не си отговарят, и дори най-малките размери не са толкова малки. Rolling Eyes

По темата : На попа има едно магазинче за дънки - супер модели и добро качество. Не държа на марката  Peace

Кой магазин точно имаш предвид Simple Smile?

# 52
  • Мнения: 606
От Теранова Simple Smile
На мен попринцип почти целлия ми гардероб е от там

# 53
  • Мнения: 1 224
Не че нещо, но това е третата тема за дънки  ooooh!

# 54
  • Мнения: 5 103
риплей си купувам.

# 55
  • Мнения: 3 830
Вече ще се сдобивам с хубави дънки от магазин на Терра Нова в Пловдив.
Поболях се като видях новите им модели. Повечето са страхотни Hug Heart Eyes

# 56
iskam da vi popitam - kato spomenavate tezi magazinchetya za markovi preoceneni - moge li da kagete i kade po-tochno sa, kakto za tezi vtora upotreba - che ima mnogo iz Sofia - v koi po-tochno se namirat hubavi i novi nesta... newsm78 vse pak ne moga da obikalqm po vsi4kite nqkade ima samo bolkuci...mersi predvaritelno

# 57
  • Мнения: 332
Добримодели дънки, при това всички номера ( аз нося 32, който не навсякъде зареждат) има на Витошка, непосредствено след моста на булевард България в партерното пространство на първия блок. Аутлетче е и последно си взех модел на Галиано.

# 58
от две три години си купувам от kappa харесвам много дънките на wrangler и lee

Общи условия

Активация на акаунт