Отговори
# 285
  • Мнения: 817
Ох, на мен днес пак ми прилоша, вече ми се палче  Cry Като ми падне кръвното после цял ден ме боли главата и ми едно замаяно

# 286
# 287
  • София
  • Мнения: 368
Северинка, това с падането на кръвното е много коварно! Аз винаги съм била с ниско кръвно и съм свикнала да разпознавам първите симптоми, имай в себе си винаги някакво малко шоколодче или шоколадово десертче, което да изядеш като усетиш че ти прилошава....

# 288
  • Мнения: 48
Здравейте октомврийски мами.И аз да се запиша във темичката.В момента съм в Лондон , но до 10 дена се прибирам в БГ.Нямам търпение да се прибера,за да разбера дали всичко е наред с бебчето, тъйкато тук първия преглед се свеждаше до това да ти премерят кръвното, теглото а и ми направиха тест за бременост уринен тъйкато сестрата беше объркала и писала че теста ми е отрицателен.Та чак в 12 седмица ме викат на първи преглед с ехограф.Странна система имат англичаните.Затова за да ми е по спокойно се прибирам в къщи.относно гаденето мен от около 1 месец ми се повдига от храна, първите 10 дена беше кошмар нито ядях нито пиех дори и вода, само малко плодове, почна да ми се вие свят ,мислех че попадам в кошмар.Напоследък малко се пооправих и гаденето ми се премести вечер.Ама трябва да се изтърпи това състояние лесно майка се не става.Моят корем още не е проличал като гледам но и това ще стане скоро.Пожелавам на всички лека бременност и живи и здрави бебчета да ни се родят.

# 289
  • Мнения: 48
А и имам и един въпрос според различните мнения които чета нещо почнах да се обърквам.Октомврийски мамчета в кой месец сме сега бременни 2 или 3 как ги броите тези г.с т.е от коя до коя седмица е 1 месец и така до 9 .

# 290
  • Мнения: 817
ninka maslinka, първо добре дошла сред нас! Hug
Имаме нова тема от вчера и ще те помоля да пишеш там, за да не губим информация, там и ще ти отговоря на каквото мога  Wink

НОВАТА НИ ТЕМА

# 291
  • София
  • Мнения: 2 060
В тая връзка, за да не стават повече обърквации предлагам да слагаме номерца на темите, иначе новопристигащите мами трудно ще се ориентират в коя тема да пишат, още повече, че се преместваме в друга тема преди да се заключи предишната.

Общи условия

Активация на акаунт