Тази манекенка не Ви ли се струва"поправена"?

  • 10 636
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
Изглежда естествено, да...но аз не очаквах - някак съм свикнала с 40-килограмовите момичета по подиумите. Но има и още нещо - тази не е дефилираща манекенка, а модел - може би телосложението й има нещо общо с идеята на фотосесията, от която една извадена снимка не дава никакъв контекст.

Все пак ще се радвам да ни се признае, че можем да сме хубави и на по-здравословни килограми, но честно да си кажа - тази ми идва твърде якичка  Grinning

Пък и една птичка пролет не прави, както се казва. Не вярвам, докато не видя подобни снимки на момичета от няколко модни къщи.

# 16
  • Мнения: X
Аха,значи по-закръгленките да не се радват толкоз. Дискриминацията все още е на лице. Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 4 753
Аз никаква дискриминация не виждам. След като пълните навсякъде пропагандират колко се харесват и колко им били измъчени лицата на слабите момичета, не виждам никакъв проблем. Най-важното е всеки да се харесва. И само дебели или закръглени модели да има, за мен значение няма. Аз харесвам друг тип излъчване.

# 18
  • Мнения: 1 318
На мен ми харесва - има нещо много сладурско в излъчването й.

# 19
  • Мнения: 27 524
Едва ли този тип жени ще тръгнат по подиумите. Те просто представят дрехите за по-пълничките и/или едри жени. Има много такива фирми, които предлагат такива колекции, съответно и манекенките трябва да са такива  Simple Smile

Още и още и пак...

# 20
  • Мнения: 2 386
Не, на фона на тези, но и те ми харесват. Имат си излъчване и красота жените..

http://www.curvystyle.com/plussizegaultier.jpg
http://fattiegossip.files.wordpress.com/2007/09/4_0906.jpg

http://www.venusdivamag.com/Images/Model/2007Feb/plus.jpg

П.С. Тръгнаха, даже снимка давам. Laughing

# 21
  • Мнения: 690
В моите очи, момичето си е с нормално телосложение.  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 897

Пък и една птичка пролет не прави, както се казва. Не вярвам, докато не видя подобни снимки на момичета от няколко модни къщи.

Има модни къщи,които работят с т.нар. plus size models.Гледала съм подобни ревюта даже.Моделките са много хубави,с правилни пропорции и закръглени,разбира се.В шоуто на Тайра Банкс  във всеки сезон се избира по един plus size model,помня,че в първото издание мацката беше много хубава и стигна до финалната четворка.

Модната индустрия вече прави доста компромиси с ръст,тегло,дава по-голямо поле за изява.Така че снимката на момичето изобщо не ме изненада.

# 23
  • Мнения: 2 829
и за мен е пълничка,особено в ръцете
но,щом представя колекция за по-едри дами--е нормално  такъв тип жена да бъде избрана за представянето

# 24
  • Мнения: 1 541
За мен не е идеалът за жена (нито пък са ходещите тапети и арматура де  Wink ), но иначе харесвам снимките от колекциите за по- пълнички жени! Обикновено излъчват повече жизненост и позитивизъм, някак по- реални са.
Но е крайно време и в България да се появят наистина красиви дрехи за жени над 38 размер! Не мога да си представя колко унизително е за хора с по- едра структура да са ограничени до случайно попадение или магазин "Гигант"  Sick

Ето това е магазин, какъвто смятам, че е трябва да се появи и тук. Някой път съм си купувала неща от там и съм ги стеснявала- толкова са сладки  Mr. Green
http://www.evans.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDi … p;catalogId=20554

# 25
  • Мнения: 1 885
Аз се радвам на такива модели. Напоследък и без друго всички изглеждат като клонинги, а с все по-достъпната и напредваща пластична хирургия никак не е трудно да станеш какъвто не си.
Все повече започвам да ценя индивидуалността...

# 26
  • Мнения: 880
Гледах и други нейни снимки в каталога на Манго.Пълничка си е за мен,но такава е трябвало да бъде,нали представя дрехи за по-закръглени дами.Съмнявам се обаче да се наложи такъв типаж и по модните подиуми.Просто дрехите седят по-добре на по-слаба фигура(тук изключвам разни крайности като анорексично слаба и т.н)

# 27
  • Мнения: 2 152
Е, пълнички са и то доста Laughing
Но не са ми неприятни
Даже по-добре такива, отколкото онези гнусни скелети дето се рзхождат по подиумите Sick

# 28
  • Мнения: X
Уау, каква здрава ръка... и да ти сготви, и градината да ти прекопае  Laughing

 Joy hahaha

# 29
  • Мнения: 1 165
Това е снимка от новата колекция на Манго за по-пълнички жени.Те правят и такива,но не означава,че нямат и за слабичките както досега.Дори каталога им е в 2 части.
Аааа, стани ми ясно, вече. Изпуснала съм този момент, че Манго имат колекция и за по-пълнички жени ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт