В очакване на нови попълнения - Чешки мами 7

  • 18 405
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 390
Миленке
от топлото се отварят порите, и става още по болезнено положението, няма страшно от студеното, а по кофти от сега не може да стане... Емата на сладолед и всичко от хладилника  кашообразно изкара времето около изчезването на гнойните изви в гърлото. Спокойно се обади и на педката, обаче не вярвам да има противопоказания...

Рева беше просто масов Crazy Grinning

# 241
  • Мнения: 1 183
Здравейте,момичета и от мен  Grinning  Hug,сигурно сте ни забравили вече,ние сме добре,ръстем,беснеем и така....  Wink
Сега в това хубаво време сме все по разходки на вън и чакам с нетърпение юли месец да си ходим в Бг на моренце Simple Smile ,сигурно малката ще ме побърка там,но поне ще се набеснее добре  Sunglasses
Поздрави на всички и хубав ден  Hug

# 242
  • Чехия
  • Мнения: 97
Здарвейте моми4ета,
Милен4е,Винси премина това като доиде за първи път в 4ехиа,и да ти кажа 4е ни изписаха някакви сиропи които не му помагаха за афтите-мъжо се ядоса и отиде в аптеката и купи една паста за афти за големи хора,а аптекарката каза 4е не е проблем да го мажем но по помалко коли4ество-за 2 дена му мина.Дове4ера като говоря с Владо сте го накарам да ми каже името й и ако искаш ще ти е кажа.
Ина4е и при мен не е мн.весело-Рая с пусти зъби имаше разтройство,имаме още един отгоре,а са трагнали още 4 бройки и нощем милата ми мранка и се мъ4и и тиа жеги не ми помагат в слу4ея.
Винсако ще има колело за 1.06.та ще трябва да го у4а да кара колело представете си колко ти4ане ме 4ака,а Рая ве4е прави по 7-8 кра4ки като е водя за ръцете.
Хаиде хубав ден и бъдете здрави

# 243
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
ЧРД мила Петя, бъди жива и здрава още ти всичко най-най-хубаво, много любов, пълна къща с детски усмивки и сбъдване на мечтите ти. 

Честит празник мили дечица, весело детство.


Миленче, много ми стана мъчно, че мъничето е болно, скорошно оздравяване.


Ние сме добре, Мишо утре си заминава.
Кръщането ни мина ето снимки.
http://ivalex.multiply.com/photos/album/82
Пиша на бързо, но ни чакат за закуска.

Видяхме се с Петето, но още не съм качила снимки.

Малката не се спира, има много деца и на вън е много весело...Старашно много говори даже казва  Леле .. на леля си.. ако когато реши ще те и отреже  Не, нееее..казва две думи вече една след друга от няколко дни...като Тата и Бу ..от което ние си мислим, че иска Мишо да заведе да гледа колите на вън. 
За сега сме при свеки след две седмици ще идем при другата баба.
Поздрави от нас.

# 244
  • Мнения: 493
Здравейте и от нассс Hug
Ванче,много е красива Верчето.Малка кукличка Heart Eyes
Ради искам да те питам как се справяте с това разтройство,че и ние сме така от зъбите SadОт 2 дни е само на оризова каша,но направо вече ми е жал,не иска да я яде и се чудя дали да не му давам да си хапва както преди newsm78
Хайде лек ден за сега от нас Hug

# 245
  • Мнения: 493
ЕЕЕЕ,аз направо забравих ooooh!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА,ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО,ИЗПЪЛНЕНО САМО С УСМИВКИ  bigdance2  ura

# 246
  • Мнения: 6 390
Петиии Честит Рожден ден!
Много здраве, щастие и късмет ти пожелавам.

# 247
  • Мнения: 87
Петя ,4естит рожден ден и от нас.Вси4ко най хубаво ти желаем.
4естит празник на вси4ки де4ица.Да са живи и здрави и много весели.

# 248
  • Чехия
  • Мнения: 97
4естит празник и от нас,Петя вси4ко наи хубаво  newsm51 newsm51 newsm51
Искра,аз давах на Рая какви ли не болума4и и краиния резултат беше 4е отказа яденето.Аз й спрех разтройството с пекти по 1 4аена лажи4ка 3 път на ден и си яде вси4ко.
Хайде да бягам 4е ме дърпат да ходим пак на тия люлки-цял ден сме там,ама нали днес им е ден на децата.....
Целувки

# 249
  • Мнения: 4 717
Здравейте на всички Hug

Пети - честит рожден ден, бъди много здрава, весела и обичана от всички и най-вече от твоите 3ма мъже Heart Eyes

Честит празник на всички дечица, да растат здравички и палави, много умни и щастливи!!!

Ние днес излизахме по центъра, имаше забавления, снимахме се с едни кончета, а после си купихме и едно плюшено магаре дето пее рап и си мърда цялото тяло в ритъм, дори ушите.Абе днес ни е конско-магарешка тематика Mr. Green

Ради - и на нас не ни помогна много много това смотано лекарство дето ни го изписа, аз мазах и с фиаловата водичка и дано да има резултат

За растройството - пробвали ли сте ОRS на Хипп? Гледам, че пише специално за този период, в който има разстройство newsm78

Ванче - страхотни са ви снимките както винаги, ама и моделката си я бива доста Heart Eyes Heart Eyes Честито християнче!

Поздрави и гушки от нас

# 250
  • Мнения: 493
Здравейтее Hug
Каде се губите мамчета?НИкой не пише вече....
Ние все още сме с разтройство,горния зъб избива сега,и докато излезе ще е така сигурно Sad
Другата седмица летим за Бг,неочаквано ни пратиха командировка там за 2месеца Wink
Миленка,как сте вие?Оправи ли се Ванеска?
Другите как сте вие и дечицата?
Хайде хубав ден от нас  bouquet

# 251
  • Чехия
  • Мнения: 97
Здавейте моми4ета,
наистина напоследак и мен ме няма но незнам какво да пиша,Винси има колело и ти4ам по цял ден по него,а за да си отпо4ина се занимавам с Рая   smile3555 smile3555 smile3555 Тази седмица си имам майка и ми е добре спя до 10 и сам щастлива.
Имам молба до мамите в Прага ако някои има инфо за клиниките за пласти4на операция ще сам му адски благодарна.Също ме интересуват и цените конкретно за уголемяване на бЮста 4е ми се струва 4е в БГ искат мноооого пари4ки.
Благодаря ви и прятна ве4ер   bouquet

# 252
  • Мнения: 55
Здравейте на всички,

Ние се завърнахме от Пилзен. Мен гостуването там ми хареса, защото ме отменяха за обедната разходка. След десетина дена пак може да погостуваме на баба  Laughing

Иначе сме добре. Аз почнах захранването - първо 10 дена с оризово-бананова каша, а от 4 дена ядем морков. Кашата ни е вече много любима - направо грабва лъжицата и се опитва да си я напъха в устата. Моркова го ядем смесен с мляко, но без толкова ентусиазъм като кашата. Моркова май леко ни запича и смятам да го сменя и пробваме картоф.

Петя, Честит рожден ден! (макар и на голяма патерица)   bouquet  Бъди жива и здрава, много любов и щастие ти пожелавам

Миленче, как е Ванеска? Мина ли ви ангината? Аз съм карала нещо подобно, когато бях на 25 и беше много неприятно - всичко ми щипише и бях само на течна храна.

Ели, как е корема? Как я караш в горещините? Ходиш ли още на работа? Ти вече трябва да си на финалната права, а аз се притеснявам, че имам да ти нося някои неща, които съм ти обещала. Може да минем със София и някоя вечер - между 18-19 за 5 мин да ти ги оставим.

Това е за сега от нас, че е станало време за вечерната баня. Поздрави на всички

# 253
  • Мнения: 4 717
ехеее Иринке, много рано се къпете вие  Laughing Ванеса по това време спи и после до 22 дивее, сега докато е светло навън и неможеш да я сложиш да си легне, а сутрин пък става в 6ч Rolling Eyes, и дръпнатите щори не помагат

на нас ни дадоха едни капки за нослето, че имахме и хрема заедно с ангината, сега само тях капя и дано вече да бягат болестите надалече Praynig Praynig Praynig

Ели - Емата гали ли корема вече? Обясни ли й от къде ще дойде бебето вече? Сигурно ти е много тежко в тия горещини с шкембето, ама още малко остана, после така ще ти олекне,все си мисля, че летни бебета най-лесно се гледат Rolling Eyes

Ради - наскоро в едно списание четох,че имат намаление за летния сезон на липосукцията - струвала 22 000кр, което на мен ми се стори изключително малко, все пак е сериозна операция newsm78, та предполагам и за гърдите ще е толкова и дори може би по-малко. Аз пък много исках да ги стягам моите сега след кърменето ако не се бяха прибрали, ама толкова ме е страх от болници и интервенции,че не ми стиска...

А дано избиват на Тони тия зъбчета, той се измъчи детето Cry. Ние сме все още беззъби, сигурно ще ни изникват наведнъж Twisted Evil

Прегръдки на всички Hug Hug

# 254
  • Мнения: 6 390
Ради
ама ти сериозно ли искаш да се уголемяваш...
http://www.google.cz/search?source=ig&hl=cs&rlz=&q=p … lang_bg%7Clang_cs
ей тук има линкове колкото искаш... нямам инфо конкретно за никакви разкрасявания...

ей тук си пишат за разни доктори и тн
http://www.omlazeni.cz/kam-na-plastiku-9-295-0.html
http://www.omlazeni.cz/kam-na-plastiku-9-295-2.html
та някакъв д-р Долежал го спрягат много често и при него тарифата е
Цитат
Ahoj Magdaleno, já byla zatím u Dr.Doležala jen na konzultaci a operace by stála 30tis implantáty+28 operace+1100 den hospitalizace tj 59.100 kč předoperační vyš. když ti udělají tam na klinice tak asi 600kč. Tak počítej 60.000

Миленке
ама мина ли ви ангината не разбрах?
Иначе си ляга в 22ч и става в 6ч ли  #Crazy Laughing малеее ужас... ами през деня колко ти спи... сигурно наваксва Sunglasses

На Емата всеки ден по няколко пъти на ден й разказвам как се е родила, купихме едно бременно Барби, на което му се отваря корема и всеки ден я изражда по няколко пъти на ден.
Историята е че ми е почукала по коремчето, и ме извикала, че вече й е тясно вътре и иска да излиза, татинек ни закарал в болницата, и там чичо доктор й помогнал да излезе, като я хванал за ръчичката й я дръпнал - и аз дърпам така както я е дърпал... и тя е много доволна, и много й харесва сторито... преди ме беше питала как ще излезе от корема бебето, ама от както е тази история с хепи енд, няма въпроси, вече е много на вътре в нещата  Wink

Иринке
ок, следобед сме обикновено около, само не понеделник, и по всяка вероятност четвъртък иначе сме в късния следобед около дома.
За захранването има и едни малки бурканчета броколи - првни лжичка, то определено разпуска акото Grinning

Май всички в крайна сметка изчезвате към бг то, само с Миленка ще държиме пост това лято тук...

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 21:50 от Eli_cz

Общи условия

Активация на акаунт