Непростима ли е грешката ми

  • 9 876
  • 137
  •   1
Отговори
# 60
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Mi6leto Bibi  -ще боли,но ще мине.Човекът не те е обичал истински,само се заблуждава,поне не и по начина,по който ти си представяш една връзка.Вие гледате в различни посоки и това ще се задълбочава,ако останеш с него.Има човек и за теб,просто продължи напред и ще го откриеш или той теб.Кураж,затваряй тази страница и мисли позитивно. Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 6 108
Съчувствам ти, било е мъчително наистина. Според мен този човек е изпечен манипулатор - реплики от сорта, че "нещата били на кантар, но след разговора, "трябва да си тръгне" ме вбесяват, той знае как ще се почувстваш от това - виновна, и ще се опиташ да го накараш да размисли и да се смили! Но поне е сложен край най-сетне, и вече ще гледаш напред! Недей да седиш сама и да размишляваш, излизай, срещай се с приятелки, ходи на някакви тренировки, запознай се с нови хора! Когато останеш сама, занимавай се с нещо, гледай интересни филми, чети... И вярвай, че ще ти се случат и хубави неща! Hug

# 62
  • Мнения: 111
Поздравявам те, че най- сетне е свършило! Знам, че сега боли много, но ще мине повярвай ми. Рано или късно ще срещнеш подходящ човек. По- добре, че всичко е приключило, иначе да си всеки ден в предразделна агония и да не знаеш какво да правиш...
Изживей си мъката, ще дойде ден, когато тя ще е само спомен.

# 63
  • Мнения: 139
След около 2-3 месеца ще се почувстваш нов човек. Жив. И всяка вдишана глътка въздух ще има различен вкус.
До тогава - гледай да не оставаш сама, забавлявай се и пий свободата до дъно.
Сега е момента да ти се каже "Честито", и дано не го сметнеш като подигравка, а просто с увереността, че по-хубавата част от живота ти те очаква.

# 64
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Кураж! Жените винаги сме били силни! Сега се чувстваш зле, ами я си представи картинката, ако бяхте продължили? Всеки ден щеше да се чувстваш така, че и двойно и тройно по-зле. Сега си поплачи, пък после стани, вдигни главата и излез навън - там някъде те чака някой, за когото няма да си нещо временно, който чака точно теб, без ти да подозираш! Поздравявам те за твърдостта ти и ти пожелавам успех в новия живот! Въоръжи се със самочувствие и дерзай! Ти си много повече от "нещо временно и без обвързване" и заслужаваш да си щастлива!  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 6 108
Сещам се за още нещо. Може в близко бъдеще да започнат да му липсват някои от удобствата, които е получавал от теб и да се опита да те спечели обратно. Може да изглежда любящ и променен, мил и разбиращ. Моят съвет е да не се поддаваш, да не приемаш срещи и обаждания, поне докато не се поокопитиш и започнеш да гледаш спокойно на нещата. Успех! Peace
Надявам се, че не прекалих с раздъвкването на евентуални възможности...

# 66
Сещам се за още нещо. Може в близко бъдеще да започнат да му липсват някои от удобствата, които е получавал от теб и да се опита да те спечели обратно. Може да изглежда любящ и променен, мил и разбиращ. Моят съвет е да не се поддаваш, да не приемаш срещи и обаждания, поне докато не се поокопитиш и започнеш да гледаш спокойно на нещата. Успех! Peace
Надявам се, че не прекалих с раздъвкването на евентуални възможности...

Не знам, беше мъчително и за него, сигурна съм. Но е толкова честолюбив и инат, че едва ли ще ме потърси пак. Знам, че звучи пораженчески, но вече ми липсва....... За възможностите, права си Лято, това подозрение, че ако се обади, ще е заради удобното, не заради мен самата, може би ще ме пази...... Cry

# 67
Тук не става дума за грешка , занеш ли колко жени го правим това , та ние до скоро имахме и достъп до електронните си пощи , така се изхванахме взаимно в това - онова.Наистина не е много умно , но непростимо , аз сам на принципа- искам да знам всичко , още повече че по - този начин съм подготвена и за най-лошото , не дай Боже , но от друга страна за6то да живеем в измислен свят?

# 68
Кураж! Жените винаги сме били силни! Сега се чувстваш зле, ами я си представи картинката, ако бяхте продължили? Всеки ден щеше да се чувстваш така, че и двойно и тройно по-зле. Сега си поплачи, пък после стани, вдигни главата и излез навън - там някъде те чака някой, за когото няма да си нещо временно, който чака точно теб, без ти да подозираш! Поздравявам те за твърдостта ти и ти пожелавам успех в новия живот! Въоръжи се със самочувствие и дерзай! Ти си много повече от "нещо временно и без обвързване" и заслужаваш да си щастлива!  bouquet

Благодаря, Veronna, благодаря и на другите момичета, които ми вдъхват кураж.   bouquet  bouquet
Желая искрено на всички ви никога да не ви се налага да чувствате тази безкрайна тежест, съчетана с ирационалната идея, че сте отблъснали "НЕГО", макар да знаете, че едва ли е точно ТОЙ.... объркано се получи ...... добре, че съм на работа, да нямам много време да мисля, а и шефката ми непрекъснато ми дава разни глупави задачи, та се разсейвам........ страшното ще започне като се прибера в къщи сама, не ми се готви за мен сдамо, не ми се ляга, без да има кой да ме прегърне ............. не ми се събужда пак с главоболие и сълзите, който напират, веднага щом осъзная, че няма на кого да направя кафе.......... ей това, е, забравила съм как да живея сама........

# 69
  • Мнения: 45

и си тръгна......... и сега боли толкова, че незнам как да продължа. Мъча се да си спомня какво е било преди него и да стане пак така, в никакъв случай не бях нещастна и сива сама........ Но ми липсва допира, мириса, духа му, те сякаш станаха част от мен и сега е като рана.......


Мило момиче  Hug
1. добре, че си е тръгнал!
2. ще боли макс. 6 седмици, било научно доказно  Peace Остави да боли, единственното, което не бива да правиш, е да се затваряш сама с болката. Близки, приятелки, колеги, театър, кино, шопинг, wellness ... каквото можеш и ти харесва в по-големи дози от обикновенно.
3. ти си мислиш в момента, че това е голямата любов. Едва ли... Имай предвид, че много от нещата, които си описала, подсказват, че не е любов, а зависимост. Емоционална, и твоя. Ти си попаднала на един "емоционален вампир", надявам се не чуваш това понятие за пръв път. Думите на майка ти, как си се променила, самите твои, лични описания, доказват това. Сега ти е трудно да направиш разграничението, но след време ще ти стане ясно, че най-доброто ти се е случило.

Така че, вдигни веднага сега телефона и се уговори с хора в чието присъствие се чувстваш добре, имате общи теми, биха те изслушали и разсеяли. Покани я/го/ги довечера да се почерпите за чудеснтото събитие, раздялата с този "лъв".

Успех!   bouquet

# 70
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Още веднъж ти казвам - щастието на една жена не зависи от присъствието или отсъствието на мъж до нея. Обърни внимание на себе си сега - готви за себе си, прави кафе на себе си, прави всички онези неща, които досега си отлагала заради него. Мисли, че има хора, чиито проблеми са много по-лоши и непоправими от твоя (без да го омаловажавам, разбира се!). Не мисли, че си самотна, мисли, че за момента си сама със себе си и си обърни подобаващото внимание. Никой мъж не заслужава страданията и сълзите ни. Вярвай в себе си!  smile3525

# 71
След около 2-3 месеца ще се почувстваш нов човек. Жив. И всяка вдишана глътка въздух ще има различен вкус.
До тогава - гледай да не оставаш сама, забавлявай се и пий свободата до дъно.
Сега е момента да ти се каже "Честито", и дано не го сметнеш като подигравка, а просто с увереността, че по-хубавата част от живота ти те очаква.

Благодаря, наистина звучи страхотно!

# 72
  • Мнения: 133
Дори нямаш представа колко добре знам как се чувстваш. Няма да ти е лесно, ако го обичаш, ще боли, много, и много ще плачеш. Няма да мине за няколко месеца, може би и година няма да е достатъчна. При мен бяха необходими повече от 2 години, за да погледна с интерес друг мъж Sad . Обич. Съвет от мен вземи си 2-3 дни отпуска  - наплачи се на спокойствие, плачи много, за да свършат сълзите - иначе всеки път, когато нещо ти напомни за НЕГО ще се насълзяват очите ти. Когато сълзите свършат, избърши ги пред огледалото и си кажи, че си плакала достатъчно за един мъж. Облечи се, гримирай се, направи си прическа и излез със стари и верни приятели. Вземи си котенце или кученце - ти предцени какво ще е по-добре за теб (разходки, къпания, големина, бъдещото ти заминаване - такива подробности), за да има при кого да се прибираш и да не си сама. Но знай, че колкото повече си обичаш - толкова по-трудно забравяш. /и си вземи много кърпички и кремче за нослето Simple Smile /
Бъди силна - ти го заслужаваш.

# 73
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Недей да допускаш друг да решава съдбата ти.

Сега, в същност си зарязана, не си предприела никакви мерки за да се отървеш ти от него, ти да го зарежеш.
Ако той се беше навил да започнете отново, сега щеше да ни пишеш, че той е осъзнал грешката си, и ти си приела да опитате пак, от нулата, т.е. оставяш на него да реши. Защо? Защото е по-интелигентен от теб, или защото има повече житейски опит, или пък защото притежава по-трезва преценка към околния свят, ли защото е по-отговорен? Не! Оставяш го да реши, да държи съдбата ти в безотговорните си ръце, защото си уязвима, слаба и влюбена до полуда, страхуваща се дори от мисълта да остане сама. А ако той не си бе тръгнал, ти с кого щеше да останеш? С мъж, който е зарязал семейството си, вероятно не се интересува от децата си, подиграва се с чувствата ти, манипулира те, използва те, ползва те за удобно пристанище, на което може да акустира, когато счете за удобно за себе си, и дърпащ се от теб, защото явно не желае обвързване. С всичко, което написах не искам да оставаш с впечатление, че не ти вярвам, като казваш, че те обича. Да, той те обича, но недостатъчно и не толкова, колкото заслужаваш да бъдеш обичана. Защото ти му се отдаваш изцяло и безрезервно, а той гради връзката ви върху условности. Ти за него си удобна и винаги на разположение. Той знае това, и се възползва от твоето влюбване. А, сигурна съм, по-късно ще осъзнаеш - ти не си влюбена в него, а в илюзията да бъдеш влюбена. Влюбена си в голямото очакване на самото влюбване. Градиш въздушните кулички на собственото си щастие, но върху нестабилни основи.

Забрави го сега. Забрави го бързо. Много се надявам да успееш.

# 74
Дори нямаш представа колко добре знам как се чувстваш. Няма да ти е лесно, ако го обичаш, ще боли, много, и много ще плачеш. Няма да мине за няколко месеца, може би и година няма да е достатъчна. При мен бяха необходими повече от 2 години, за да погледна с интерес друг мъж Sad . Обич. Съвет от мен вземи си 2-3 дни отпуска  - наплачи се на спокойствие, плачи много, за да свършат сълзите - иначе всеки път, когато нещо ти напомни за НЕГО ще се насълзяват очите ти. Когато сълзите свършат, избърши ги пред огледалото и си кажи, че си плакала достатъчно за един мъж. Облечи се, гримирай се, направи си прическа и излез със стари и верни приятели. Вземи си котенце или кученце - ти предцени какво ще е по-добре за теб (разходки, къпания, големина, бъдещото ти заминаване - такива подробности), за да има при кого да се прибираш и да не си сама. Но знай, че колкото повече си обичаш - толкова по-трудно забравяш. /и си вземи много кърпички и кремче за нослето Simple Smile /
Бъди силна - ти го заслужаваш.

Благодаря ти, почти адашке по nick. Точно сега си пускам отпуска за четвъртък и петък и ще се прибера при нашите, у дома. И твоя пост ме разплака, защото звучиш точно като мен. И аз бих написала същото, дори със същите думи на някое момиче, ако бях отстрани, ако не бях това момиче със сълзите........... Целувам те! Hug

Общи условия

Активация на акаунт