Непростима ли е грешката ми

  • 9 874
  • 137
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 139
до тук са писали само жени... някои от тях доста крайни, може би защото и те са били наранени горе-долу по същия начин... използвани са квалификации от рода на  комплексар, манипулатор и други крайности...

за мен си сгрешила още в началото... какво е можело да очакваш от 37 г. мъж с развод и 2 деца??? помисли трезво!!!  аааааа, вярно това упражнение вие жените не го владеете успешно...

мноо добре си направила, че си го зарязала... споко, ще срещнеш и ти своя принц, просто е нужно време... ще си народите 1 дузина дечица и живота ще е цветя и кебапчета!!!!

п.п. просто като ти чета постовете си мисля, че си детската мечта на всеки мъж - да му прощаваш изневерите, да работиш, да пълниш хладилника и резервоара, да имаш терен и да му предлагаш безплатен секс... позамисли се над тези мои думи... и реши как ще постъпваш занапред...

Така написаните от теб думи ме навеждат на мисълта, че:
1) Всички жени желаят брак и деца и всички мъже, които не желаят точно на момента същото са causa perduta сами по себе си, единствено и само заради това;
2)Жените не могат да мислят (трезво), но от допълнение май няма нужда.
3)Ти плащаш на жената до себе си за секса, който се случва помежду Ви.

Жената просто се е влюбила. Това на всеки може да се случи. Дори и на много трезво разсъждаващ човек (без значение от пола му).
Аз самата си патих от такъв, но "патих" не е най-подходящата дума. Връзката приключи. Сега до мен има такъв дето точно брак и деца иска, не ми изневерява, извършва 90 % от домакинската работа и всичко това ме задушава, чувствам се ужасно и все едно съм в капан. Сега оценявам предишната си връзка от друг ъгъл, ама късно. Такова домоседящо обсебващо говедо заслужих благодарение на собствената си тъпотия и ограниченост.

Към авторката: Миличка, пак ще се влюбиш, и пак животът ще е хубав, няма нищо лошо в това, че си обичала, че си пълнила хладилника, че си била толерантна. Не си извършила престъпление спрямо човечеството. Опитала си се. Не се е получило. За да се получи някога в бъдещето ти, което най-искрено ти пожелавам.

# 91
  • Мнения: 220
Цитат
Аз самата си патих от такъв, но "патих" не е най-подходящата дума. Връзката приключи. Сега до мен има такъв дето точно брак и деца иска, не ми изневерява, извършва 90 % от домакинската работа и всичко това ме задушава, чувствам се ужасно и все едно съм в капан. Сега оценявам предишната си връзка от друг ъгъл, ама късно. Такова домоседящо обсебващо говедо заслужих благодарение на собствената си тъпотия и ограниченост.

колко обичам да съм прав... вие жените ако знаете какво искате  newsm78

# 92
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Цитат
Аз самата си патих от такъв, но "патих" не е най-подходящата дума. Връзката приключи. Сега до мен има такъв дето точно брак и деца иска, не ми изневерява, извършва 90 % от домакинската работа и всичко това ме задушава, чувствам се ужасно и все едно съм в капан. Сега оценявам предишната си връзка от друг ъгъл, ама късно. Такова домоседящо обсебващо говедо заслужих благодарение на собствената си тъпотия и ограниченост.

колко обичам да съм прав... вие жените ако знаете какво искате  newsm78
И между жените има същите екземпляри Mr. Green нотук става въпрос за друг проблем май...

# 93
  • София, център
  • Мнения: 3 455
mishleto bibi, вярвам, всички в по-малка или в по-голяма степен сме изживявали подобни драми. Но сме оцелели. Гледай напред. И в следващата си връзка не давай всичко, както тати.... те е посъветвал.

# 94
Научих едно: много боли, боли когато те разочароват, боли когато си мечтал и тези мечти не са станали реалност, боли когато си правил планове, а те на са се осъществили.
Няма лек за тази болка, винаги когато си обичал и когато чувствата са били изпепеляващи остава едно малко въгленче да напомня за това което е било.
Остава разочарованието, че си обичал напразно..........

# 95
  • Мнения: 482
Виждам, че си онлайн.Моля те, не се измъчвай.И аз, и мъжа ми сме лъвове- и на нас ние трудно да скъсваме, и предъвкваме нещата.Та той затова е говорил с тебе снощи, затова е било всичкото- бил на кантар, тинтири-минтири.
Въобще не мисли по тая тема.Човекът не е за тебе, не си сбъркала, като си го разкарала.Само да устоиш на решението.
Я по-добре помисли къде ще се почерпиш тая вечер и какво ще облечеш утре, че ще застудява.Или друго мисли, но не и това.

# 96
Виждам, че си онлайн.Моля те, не се измъчвай.И аз, и мъжа ми сме лъвове- и на нас ние трудно да скъсваме, и предъвкваме нещата.Та той затова е говорил с тебе снощи, затова е било всичкото- бил на кантар, тинтири-минтири.
Въобще не мисли по тая тема.Човекът не е за тебе, не си сбъркала, като си го разкарала.Само да устоиш на решението.Я по-добре помисли къде ще се почерпиш тая вечер и какво ще облечеш утре, че ще застудява.Или друго мисли, но не и това.


Прасковке, повярвай ми не е лесно, цял ден гледам в телефона и ме сърбят ръцете............. добре, че поканих приятелка на гости с преспиване в нас довечера, та да не оставам насаме с телефона.

# 97
  • Мнения: 192
Цитат
зодия лъв е
По красноречиво от това няма.
newsm10

# 98
  • Мнения: 482
 GrinningБраво на тебе, само така!
Изтрий му номера.
 Mr. Green

# 99
  • Мнения: 282
Познавам такива мъжки екземпляри.
Чудесно си живуркат покрай кротки жертвоготовни жени.
Така успяват да извъртят нещата, че жената винаги е виновна /дори и за лошото време навън/ и винаги е в напрежение кое ще е поредното нещо, от което той няма да е доволен.
Иначе, когато е в настроение, този тип е изключително мил и щедър. Но това, за съжаление, се слува много рядко.
Собствената му особа винаги е на преден план, останалите наоколо служат само, за да изпълняват пищевките му.
Този мъж задължително върви в комплект с любовница, в повечето слуаи дори повече от една.
Той не се свени да я докара в леглото ти, докато ти лежиш оперирана в болницата например.
Ако случайно научиш и повдигнеш този въпрос, следват ужасни кавги и отново ти си виновна за всичко, а той жетвата.
Когато с думи не успее да постигне, това което иска, следват шамарите, но това е друга тема.

Пред мен са две  много близки жени, чиито мъже са излезли като изпод индиго и отговорят на това описание.
Едната намери сили и успя да се разведе, какво и струваше това, само тя си знае.
Според мен това беше най-доброто, което тя направи за децата си, но и до днес продължава да чувства вина, че не успяла да го разбере напълно, че го е отблъснала и т.н., та той иначе е толкова мил...
Втората не посмя да се разведе заради децата си, години наред живя в истински кошмар от скандали, напрежение и побой.
Той почина преди две години, а тя сега ,на 45 години, е болна от доста напеднала фаза на Паркисон, дъщеря и има тумор на матката,  синът й също, но на стомаха.
И тримата са болни от нерви.
Съжалявам, че трябваше да напиша тези тъжни истории, но като четях в поста ти за поведението на твоя любим, историята се припокрива едно в едно с образите на тези мъже, които познавам.
В живота с подобен мъж средно положение няма - или стигаш до развод или си със съсипани нерви още от младини.

Като чета всичко написано от теб, виждам, че единственото, от което се боиш, е да не останеш отново сама - това е основното, което все още не искаш да признаеш пред себе си.
Преодолееш ли тази мисъл, всичко от тук нататък ще бъде много по-лесно.

И още нещо - бъди сигуна, че този мъж все някой ден ще ти се обади да се видите, ей така неангажиращо уж /така му е по-удобно/.
Тези мъже никога не затварят окончателно вратата след себе си, той не те е напуснал по собствено желание, а ти си го принудила да стори това, значи длъжна си да му обърнеш внимание, когато пожелае, защото той всъщност е толкова мил, а ти си го наранила.

Бягай, мила, бягай, обуй си най-удобните маратонки и бягай много, ама наистина много далеч - Брюксел ми се струва добра дестинация.

# 100
Zarinka, благодаря за отрезвяването! Ще започна да обичам себе си повече от него, дори да се насиля да го правя!!!!!!

# 101
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Трябвало е да се заобичаш преди много време. Не е единствен, повярвай. По-нататък ще се ядосваш, че си хвърлила толкова нерви и страдания по тоя. Заминавай и остави лошото тук. Можеш и без него.

# 102
  • Мнения: 282
Когато започнеш да обичаш себе си и другите около тебе ще те обичат, тогава ще се появи човекът, който ще те обича безусловно и истински заради самата теб, дори и да му ровиш в телефона и мейлите... всъщност, тогава, сигурна съм, няма да ти се налага да правиш това.

# 103
  • Мнения: 236
Обичам щедри, широкоскроени и добре възпитани хора. Още след изказването, че розата е твърде голямо обвързване, подобен мъж щеше да е аут.
Не разбирам имаш толкова ниска себеоценка, че позволяваш това.

Радвай се, че той се маха от живота ти. на 32 всички шансове са пред теб.

Между другото на твое място не бих отворила, когато дойде да си вземе четката за зъби. Нито някога отново бих му вдигнала телефона на тоя. Просто ще изчезна като мъгла, да се чуди дали изобщо някога си била с него.

# 104
  • Мнения: 239
Mi6leto Bibi, не искам да повтарям всички писали преди мен, но не очаквах някой на 30-тина години да е толкова наивен и мазохистично настроен. Та живота е тепърва пред теб- хубава работа, перспектива, млада, оправна дама, сигурна съм, че си и привлекателна, какво си седнала да си съсипваш живота и губиш нервите с подобен безценен екземпляр, който не желаел да се обвързва, но нямал нищо против ти да играеш мъжката роля и да го издържаш и отговаряш за всичко и на всичкото отгоре си виновна, че му нямаш доверие. Егати наглостта безумна!

Съвет от мен> следващия път, като срещнеш някой, потенциално интересен си направи един тест>
1. имате ли общи интереси и цели?
2. искате ли едно и също от живота - връзка, семейство, деца?
3. имате ли сходно отношение към приятелите и родителите?
И ако отговорите на тези въпроси не те удовлетворяват в началото, не очаквай, че нещо ще се промени.
И всяка минута, отделена в неперспективна връзка, те отдалечава от твоя партньор, който е определен от съдбата точно за теб и с който си пасвате като гърне и похлупаче. И който те очаква някъде навън и търси точно теб.
Пиша ти това, не за да те поучавам, а за да погледнеш на нещата от една малко по-различна гледна точка. Аз също срещнах подходящия партньор след 30 си години и след дълго търсене и лутане и няколко безперспективни връзки.
Желая ти късмет и вяра, че заслужаваш да бъдеш щастлива! Късметът те очаква, не го подминавай!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт