Къде сте, мами от Швеция?

  • 27 615
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
ехоооо, къде сте всички?
да не заспахте зимен сън
то вярно е студено, ама все пак ...

снях имате ли или да пращам с тонове?

лека седмичка и поздрави от снежна Лапландия

# 271
  • Мнения: 69
Чувам аз чувам, че сте затрупани. Тука преваля така малко, побеля, ама чак пък сняг да има............. newsm78. Студеничко си е. Ама Mma Ramotswe там като при тебе , не мойм се сравняваме  Laughing.
Иначе детето се справя в училище. Харесва му. Ама то с туй темпо тука как завършват висше тия хора, направо не знам. Нито домашни, нито изпитвания, нито нищо. Моя като се прибере и се мята на компа.
Ама ще затягам аз скоро положението. То като се мотаят в училище - мама знае  afwitch . Иначе вече за ваканциите научи. Ми то много ваканции много нещо. Хм. Ще я видим тая работа.
Айде целувки на всички шведки и да се стягате, че идват празници  Grinning.

# 272
  • Мнения: 314
Тук натрупа доста, в града е хаос, пристигам на работа за час и половина вместо 20 мин. И тук зимата ги изненадва най-редовно, точно като в София. Преди година дори обявиха че бюджета на общината за почистване на сняг за съответната годината е изчерпан  Shocked, добре че не валя повече сняг ноември/декември...  
Моят син ходи от тази година в предучилищен клас, трябва да кажа че съм страшно разочарована. Положението е ужасно, има 1-2 деца които "бият" останалите, в междучасията ги пускат в огромен двор заобиколен с гора и никаква ограда, дори и да има учител навън е невъзможно да обхване с поглед цялото пространство и да контролира какво става (все пак става въпрос за 6 годишни деца). Вече се замислям да сменяме училището.  
Лека седмица на всички : )

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 13:44 от anita_

# 273
  • Мнения: 0
Привет на вси4ки Вас,шведски мами...
Mma Ramotswe ,искам да те питам къде из4езна твоето универсално тесто Чудо,аз знам ,4е си на диета но все пак идват празници...моля те ,искам да зарадвам мойте мъже с баничка,мекички и т.н.
И още един много важен за мен въпрос.Завършвам СФИ сега през декември  и мога да продължа със САС +английски,оба4е ме е страх,4е ще по4на да обърквам езиците,такмо се потопих в шведския.Английски съм у4ила сама в бг и по разни курсове,абе с една дума гола вода съм...Какво ще ме посъветваш ти с твоя опит...
Спорна седмица на вси4ки.4ао,4е ми по4на сериала...

# 274
  • Мнения: 4 390
Цитат
С оглед по-бързото зареждане на страниците, броят постинги, които се показват на една страница, е намален с 5 бр.
Това е причината да е увеличен броят на страниците в дадена тема
Заключих темата, моля, отворете си нова.

Общи условия

Активация на акаунт