Предотвратяване на появата на подкожни косъмчета в областа на бикините?

  • 22 530
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
[
Аз ползвам Витамерфен /-това кремче май се ползва за доста неща -на мен кожна лекарка ми го прдписа за заздравяване на рани  и за това върши чудеса

# 31
  • Мнения: 1 258
 Сасано ,аз не харесвам здраве!нещо са го развалили или поне на мен така ми се струва!дори на дупето на сина ми не влияе добре,а какво остава за подкожните косъмчета? newsm78

# 32
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
поздравения за темата  bouquet ,аз го имам същия пробрем.Какво ли не опитах и нищо не ми помогна.Мислех,че е от самобръсначката,пробвах коламаска,епилатор и...НИЩО Ще пробвам кречетата който казвате,като се прибера сена ше си купя всичките

# 33
  • Мнения: 1 152
Сасано ,аз не харесвам здраве!нещо са го развалили или поне на мен така ми се струва!дори на дупето на сина ми не влияе добре,а какво остава за подкожните косъмчета? newsm78

Няма спасение от подкожни косъмчета, това което съм изброила е за успокояване на кожата след епилацията.

# 34
  • Мнения: 1 258
Права си че няма спасение!моя приятелка я оперираха наскоро от това!не можа да го извади сама и се получи бучка!сега на триъгълника е шев и кройка!

# 35
  • Мнения: 235
 Миналото лято пробвах крема на Виит за 13 лева почти никакъв резултат, сега си купих активен ласион Акне аут, но въпреки че изпълних стриктно всички инструкции- т.е. веднага след епилация се намазах, следващите дни по два пъти дневно и все в тоя дух ми се появиха 25% по- малко подкожни косъмчета. Такаче изобщо не си струваше нито парите които дадох за този ласион, нито усилието да се мажа. Изобщо няма никакъв ефект, голяма война е това с подкожните косми!

# 36
  • Мнения: 1 258
ами аз ще продължа да се мажа с Витамерфен-а.мажа се от 2 дена и нямам за сега
ама те още не са прорастли както трябва!да се надяваме че няма да се появят! Praynig

# 37
  • Мнения: 965
Момичета, темичката е много полезна и веднага се включвам!  Peace

Въпросче - това кремче Витамерфен може ли да се използва непосредствено след депилация (с крем-депилатоар)? Аз имам много гаден проблем от известно време насам в интимните зони... От години ползвам за тези части кремове-депилатоари и не съм имала проблеми. От известно време насам обаче, около областта на бикините започнаха да ми се появяват малки пъпчици  Cry Не знам какво да правя и като порчетох за това кремче малко ми се пооправи настроението  Whistling Дали става за моя проблем?

Хиляди благодарности на всички, които отговорят   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 258
Anelia85 ,аз мисля че става за твоя проблем,аз се мажа след епилация!(не че не ми се появяват пак ooooh!,но поне са по-малко)и за сега нещата вървят към подобрение Party!пробвай,нищо не губиш! Peace

# 39
  • Мнения: 965
Anelia85 ,аз мисля че става за твоя проблем,аз се мажа след епилация!(не че не ми се появяват пак ooooh!,но поне са по-малко)и за сега нещата вървят към подобрение Party!пробвай,нищо не губиш! Peace

Много ти благодаря, защото това е един наистина неприятен проблем, особено сега, когато идва топлото време.  Peace
Още утре ще си го купя, разбрах и че не е никак скъп - 3.50 лв.   bouquet

# 40
  • Мнения: 156
Кремчето, за което говорите е против рани, изгаряния и кожни раздразнения. Аз го купих преди години за сина ми, защото през лятото е целия в рани. Съдържа витамин А и е антисептичен, вероятно затова оказва благоприятен ефект и при пъпчиците, но не е за премахване на пъпки.

# 41
  • Мнения: 965
Но става за интимната зона.. тези пъпчици, които се появява там, са нещо много неприятно и със сигурност ще пробвам кремчето и дано помогне  Praynig

# 42
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Аз ви препоръчвам да обтривате мястото с памучен тампон, напоен със салицилов спирт, 1-2 пъти дневно Peace

# 43
  • Мнения: 1 312
Вита мерфен ползвам от доста време след козметик.
Кожата ми се успокоява наистина бързо.
Струваше около 4.50.

# 44
  • София
  • Мнения: 232
не знам момичета вие как се обезкосмявате, аз признавам само кола-маската и с моята козметичка си говорихме относно проблема подкожни косми. Тя ми обясни че единственото което ще ме спаси е какво обличам,т.е. не трябва да се носят тесни прашки(бикини и др.) и особено така модерните прилепнали дънки.и според мен има логика,защото като ми маха мустачките и тях нищо не ги притиска никога не ми се е появявал подкожен косам или пъпка там. и мен ме рязаха, на крака имах получил се цирей от епилатор.повярвайте ми-много е неприятно,просто не искам да си представя ако ми се случи на бикини-зоната...

Общи условия

Активация на акаунт