за теглото

  • 1 827
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
По- важно е дали килограмите и ръста са пропорционални  Simple Smile Моят син в момента е 15кг и е висок 92-93см, нищо че е на 1г и 7м  Peace доколкото знам тези негови "параметри" отговарят на момче на 3 години. Ако и при твоят син ръста е толкова, колкото подобава да бъде за килограмите му, няма защо да се притесняваш  Hug

не за 3, а за 2 години са тези "параметри" Wink

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 11:03 от Angel_Dust

# 16
  • Мнения: 1 195
Идеален е...Стига с тези таблици,важното е да е здрав и енергичен!

аман от таблици, то всяко дете си е различно! След като се вписва в нормите значи всичко му е наред  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Синът ми е 14,5 кг и 87 см и въобще не е пухкав. Всичко си зависи от структурата. Така че спокойно.

# 18
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аман от калъпи. Отлично ти е детенце  bouquet

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аман от калъпи. Отлично ти е детенце  bouquet

Точно така.Моя син тежи 10.500 кг. и е 79-80 см. но има много големи бузи и като е навлечен всеки ми казваше "ооо колко е пухкав".Сега като се постопли и вече не излизаме като мечоци на въм - "Ама колко е отслабнал"   ooooh!
Най-важното е да са здрави децата, а тези които много знаят  Whistling

# 20
  • Мнения: 1 103
Важното е детето да се чуства добре .Ние сме почти на две годинки и сме 85 см.и тежим 11кг.

# 21
  • Мнения: 770
Криси също отива към 12 кг и е точно колкото твоето детенце, естествено госпожичката ми е по-лека - не мисля, че има проблем! Peace

# 22
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Не мога да разбера защо се притесняваш, не  ес наднормено тегло, няма заболяване, не тежи извънредно - примерно 30 кг., не те разбирам, хората ти го казват, защото завиждат, винаги съм се радвала на здрави пухкави дечица.
Да ти е жив и здрав. За справка - синът ми тежеше 12,200 кг. на годинка  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 908
Дъщеря ми на година и три месеца е 11.500кг,80см....а е момиче,не се притеснявам,не и давам сладко и нездравословни храни,така,че няма от какво да се притеснявам Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Не виждам защо се притесняваш, съвсем нормално е теглото на детето ти. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 746
Моят син на 1г. и 1 мес. е тежал 11 кг при ръст 81 см. А вие сте напълно в нормата. Peace

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Напълно нормални са му тези килограми.Дъщеря ми е също на 1.2г и тежи почти колкото твоето дете. PeaceНе може всички деца да са еднакви. Peace

# 27
  • Мнения: 2 090
Без да гледам таблици ти казвам- нищо му няма на детето, много си е добре даже. Hug
Сина ми на 1 годинка беше 11 кг Peace

# 28
  • Мнения: 9 814
Писна ми от таблици! Важно е детето да е здраво и енергично, а колко тежи няма значение.

П.П.Дъщеря ми е 14 кг. 101 см. на 3 г. и 6 м. и всеки казва, че е слаба, а си хапва добре.

# 29
  • Мнения: 1 447

 Напълно си е нормален важното е ,че яде.Дъщеря ми е на 4 години и тежи -13,800 побърквам се с нея от бебе е толкова злояда,че нямам думи,а синът ми е на 6 месеца и е 7,00кг толкова са различни и двамата

Общи условия

Активация на акаунт