за теглото

  • 1 825
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 242
 newsm78 И какво им е на тия мерки  newsm78
Моят син точно на годинката беше 11 кг 81 см.. Никога не е бил пухкав, защото върви висок и е много набит.
На 18м. е 15 кг 93 см.. И пак изобщо не е дебел.

# 31
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Хората си приказват, ако не кажат, че е пухкав ще кажат, че е много слабичък.Не обръщай внимание. Wink

# 32
  • Мнения: 1 674
Недей да се ръководиш от таблици-стига с тия статистики.Много си ти е добре детенцето.По важното е да изглежда добре и да е енергично-щом се чувства добре,другото са бели кахъри

# 33
  • Мнения: 152
и аз започвам да се тревожа за моето момиченце, понеже започна вече 10 месец, а няма още 7 килограма. Нейни връстници тежат вече по 11 кг и затова се притеснявам. Висока е 69, но от 3 месеца качва само по 200-300 гр, а сега не е наддала изобщо. Иначе е страшно енергична и жилава. Моля се всичко да е наред.

# 34
  • София
  • Мнения: 44 120
и аз започвам да се тревожа за моето момиченце, понеже започна вече 10 месец, а няма още 7 килограма. Нейни връстници тежат вече по 11 кг и затова се притеснявам. Висока е 69, но от 3 месеца качва само по 200-300 гр, а сега не е наддала изобщо. Иначе е страшно енергична и жилава. Моля се всичко да е наред.

хаххахах, моя син на годинка беше 7990, а е момче все пак, че и височък върви... Wink хич не се тревожи и най-вече не сравнявай с др-те деца....важното е да е здрава, активна и да се чувства добре.....Wink

# 35
  • Мнения: 2 757
Моят на 1 г и 2 мес беше 12 кила. Но няма бузи, а и като цяло не изглежда пухкав, а съвсем нормален. Може би костите му тежат, не е нисък освен това. Както и да е, нормален си е синът ти

# 36
  • Мнения: 4 784
Моят е почти колкото твоя на възраст и тежи 11,400кг. Висок е 82см и според мен си изглежда съвсем добре.

Общи условия

Активация на акаунт