за аватарите на мъжовете във форума

  • 3 526
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 606
 Много си нервна, Гербер. Аз обаче изобщо не ти се сърдя и няма да се заяждам с теб повече. Предпочитам те за приятел, отколкото за враг. Извинявай, че се заядох, но както казват в училище - ти първа почна.  Sunglasses

# 61
  • Мнения: 2 401
Абе що го взимате толкова лично, хич не ми е ясно, споделих  мнение за аватари, не за личности, пък вие рипате като ощипани булки..  егати и мъжовете  hahaha

# 62
  • Мнения: 1 650
Аз пък не разбрах какво не му харсваш на моя, който считам че е идеологически издържан и носи в себеси дълбоко античалга послание, на фона на предстоящия концерт на КИС както и че коренспондира с тематиката на този форум !
 Joy
и тъй като не се видях в списъка на изключенията (които според моето мнение трябва да оглавя) съм длъжен да поискам разяснение с оглед по-нататъшния ми външен вид в този форум !

# 63
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не съм се засичала във форума с мъже  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 220
Не съм се засичала във форума с мъже  Mr. Green

Куку  Crazy

# 65
  • Мнения: 3 405
Ай, време е автора да поясни кои аватари визира ...

П.П. Видях, че двама са отписани. Перето и него може, сега аватарът му е приемлив (за мен).

# 66
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, те всички бяха отписани.
Дискусията е по същество, като гледам.
А темата е отчетна. Да преброим "мъжовете" у форума.

# 67
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Добре де , беше шегичка  Hug - искаше ми се след тази фраза да се скупчите в темата всички или почти всички мъже, за да си припомня аватарите ви и да дам по реален отговор  Wink

# 68
  • Мнения: 1 650
Aз съм в процес на търсене на нов, тъй като се почуствах засегнат
 Joy

# 69
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Aз съм в процес на търсене на нов, тъй като се почуствах засегнат
 Joy

 Като те засека ми напомняш за романите на Стивън Кинг  Sick
Надявам се да не се обидиш  Hug Всъщност ,защо  избра този аватар /ако не е тайна/

# 70
  • Мнения: 1 650
ами
мислех че е ясно
това бебе са го гримирали като Джин Саймънс от KISS, беше в един блог, така са го водили на концерт
Имаше снимани лигавници с логото на Кис и надпис Kiss ME, I ROCK, ританки на кис и какво ли още не
И понеже скоро най после ще има концерт на KISS в София ...

това е оригинала

# 71
  • Мнения: 1 650
между другото не се обиждам, по скоро ми е интересно Simple Smile
т.е. нито на авторката нито на теб нито на който и да е Simple Smile
т.е на живо съм много по грозен, така че съм свикнал
 Joy

# 72
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Сега ми стана ясно  Embarassed
Със сигурност доста съфорумци също не са го знаели

# 73
  • Мнения: 25 649
Сега ми стана ясно  Embarassed
Със сигурност доста съфорумци също не са го знаели

Съмнявам се.  Thinking
Но за теб определено не е оправдано, предвид надписа на автара ти. Kiss of cherry и да не знаеш кои са Kiss???  Shocked

# 74
  • Мнения: 2 401
Аз пък не разбрах какво не му харсваш на моя, който считам че е идеологически издържан и носи в себеси дълбоко античалга послание, на фона на предстоящия концерт на КИС както и че коренспондира с тематиката на този форум !
 Joy
и тъй като не се видях в списъка на изключенията (които според моето мнение трябва да оглавя) съм длъжен да поискам разяснение с оглед по-нататъшния ми външен вид в този форум !

Както казах, не бях те забелязала досега - като мъж  Laughing, но аватара ти - да.  Нищо не мога да кажа срещу него,  защото чувствам бебето някак близко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт