Влюбени като деца,АВГУСТ ще сме горди майк

  • 11 723
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 365
Здравейте!
Честит рожден ден на gitsa!!! И честит повод за празнуване. Желая ти много приятни изненади:)    bouquet

Asjia и аз съм в подобно положение. Събудих се в 5.00 и край и сега съм гроги и на работа:((
Цяяяяяяяяяяяяяяяяял ден...........

Поздрави на дружината и отивам да видя на какво се смеете:)

# 256
  • Мнения: 3
Здравейте, майчета! Simple Smile Как е настроението? Не забравяйте, че трябва да се усмихваме! Simple Smile

ЧРД на gitsa! С пожелания за здраве, много щастие и сбъднати мечти! И едно сладко бебенце през август! Simple Smile

# 257
  • Мнения: 702
Как сте мамчета!Добро утро и от мен!
 hbday happy bd на Gista много здраве щастие късмет и едно хубаво момченце през август!
Аз вчера си легнах към 22ч. и в 2като се събудих и няма заспиване до 5, но лошото е,че тава се повтаря всяка нощ,хубаво,че не работя и като заведа малката на градина и си наваксвам със спането иначе съм като пребита цял ден!
Вчера си харесах в едно списание страхотна количка на Бертони, но явно,че е нов модел и още я няма в интернет,много хубава имитация е на Куини,триколка с предно въртящо се колело с алуминиева конструкция лятен и зимен кош и е в едно страхотно зелено направо ми останаха очите в нея,знам къде имат магазин та смятям в най скоро време да разбера колко струва,но предполагамуче ще е на добра цена!

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 10:03 от mama galka23

# 258
  • Мнения: 3
Добро утро мамчета!  Hug И лек ден на недоспалите!  Cry
Първо да се извиня на eya и intriga girl  за това, че не им благодарих за експресният отговор, ама както сигурно се досещате момичета октанах без нет, в момента в ,който се опитвах да ви отговоря! Много благодаря за линка и за бързината!  Heart Eyes
maria.maria много съжалявам за проблемите ти, надявам се сега да си по-добре. За хематома и петната нищо не мога да ти кажа, но мисля, че Котето Марта може да ти помогне-пиши й на лични!
PIPILOTE предполагам, че дозата на малтофера се определя от килограмите, не знам защо така.... newsm78
Asija мила твоя проблем със спането за щастие не го имам, ама това с краката е направо нещо страшно. И аз по цял ден вися на стола в офиса с крака провесени надолу и единствената ми разходка е в обедната почивка за 30 мин. Като се прибера вечер и втасалите козунаци за Великден могат да ме направят поклон! Най-лошото е че и сутрин вече не мога да си вдигна ципа на ботите до горе. Но пък за сметка на това не съм притеснена, защото вчера си взех резултатите от кръвта и урината и всичко е о.к. с изкл. на хемоглобина.
barabar
от къде го изрови това, бе скъпа. Направо взе да ми се втвърдява корема от смях. Детето се побърка отвътре да се противи на тоя истеричен смях, даже по едно време се разревах!  Joy Joy Joy
gitsa  nbirthday Желая ти много здраве, леко бременеене и раждане и най-прекрасното момченце през август, което да те слушка и много да те глези, за разлика от татко му!

# 259
  • Мнения: 27
ЧРД на Gitsa  newsm59 лека бременност  , и сладко бебче на финала.
 На мен ми  е едно криво , като не мога да излизам, а и имам още втвърдявания. Н о трябва да се изтърпи до края.
 Лек ден на всички.

# 260
  • Мнения: 6
Здавейте мами и от мен!
Първо Честит Рожден Ден на всички малки и големи с повод за празнуване, пожелавам най-вече здраве и кой каквото му е на душа да го получи   bouquet
Аз не мога да седна да ви изчета няколко дни...Сутрин идвам на работа и се включвам и не мога да изчеста и една страничка. Имам си нова колежка, която трябва да обуча да ми върши работата, че няма кой...Преди като останех по-свободна и си четях редовно, ама сега с нея ми е малко трудно, а вечер като се прибера нямам сили да си пусна компютъра, пред който и без това седа по цял ден.

На всички мами, които имат някакви неразположения и проблеми им пожелавам да отминават тревогите възможно най-бързо.
И аз гледам, че доста се оплаквате от това скъсяване на шийката и като отида на лекар другата седмица ще взема и аз да попитам да вземе да погледне, ако не е видял ...

Иначе мойто бебе много странно рита...както в един  момент си ритка по ширина на корема ми и в един момент почва да ме рита надолу! Буквално надолу! На някой случвало ли му се е това? И за това ще питам лекаря също, да не би да предизвика нещо по-сериозно, да не вземе това бебе да иска да излиза по-рано.

ТОва е за сега от мен, приятен ден на всички пожелавам, ще се включвам, когато мога  Hug

# 261
  • Germany
  • Мнения: 1 581
 И от мен честит рожден ден на Гица, с пожелание за успешно посрещане на най-красивото и добро момченце на света! Продължавай  да си със същото красиво чувство за хумор! Аз да се оплача, че от няколко дни почти не усещам бебето, днес едва-едва почука, или поне ми се иска да е така, а вчера и онзи ден - нищо. Нормално ли е това?
Поздрави от мен на maria.maria, бях се притеснила за нея, но се радвам, че вече е на линия и е добре.

# 262
  • Мнения: 65
На всички ви благодаря за поздравите и ви   love001 /мога да си го позволя, щото вече хремата изчезна и не съм бацилна/!

Станах сега /за срамотите/ и спешно трябва да ям, понеже за първи път откакто съм бременна не вечерях.  Позволих си тая екстра снощи, понеже пубера  го нямаше у нас и не се налагаше по принуда да вечерям - ние заради г-цата обикновено вечеряме, че иска да е на диети.

След закуската ще си позволя кафе /един път седмично/ +1 цигарка /само/ на тераската за отскок и ще се втурвам с прахосмукачката, че след 14 ч. не е редно. Така мисля да си спестя обяда, за който вече няма да имам време да приготвя. И допускам, че съкровището ще направи опит да се прибере у нас за обяд, но най-много да му посоча близкия ресторант-нали и годишнина имаме.

Лек и усмихнат ден!

# 263
  • Мнения: 82
милички аз вече съм на свобода(пуснаха ме под гаранция  Laughing  ) поне до следващата седмица,когато съм пак на преглед и ще видим дали пак ще се наложат вливания  Sad  , но поне тази седмица ще си бъда в нас,ще си почивам повече и ще се надявам всичко да е наред.Иначе бебка редовно напомня за своето присъствие,не ме оставя да лежа по гръб и ми действа много успокояващо нейното риткане  baby_neutral  ,толкова много си я обичкам!Вчера по време на прегледа си смучеше палчето малкото сладурче и вече е почти половин кило 

Честит Рожден Ден на всички,които съм пропуснала да им честитя-бъдете ЗДРАВИ !!!   bouquet

# 264
  • Мнения: 104
Момичета, после ще чета че много съм изпуснала.Вчера ходих при В.Димитрова на ФМ, всичко е наред с бебчо,момче е и кървенето идва от раничка на шийката на матката, някой имал ли е такова.Взе натривка за микробиология.Много съм впечатлена от тази жена-внимателна и стахотен специалист.

# 265
  • София
  • Мнения: 1 338
Gitsa, Честит Рожден Ден nbirthday Пожелавам ти много здраве, щастие, любов и прексрасно момченце през август.. Също така честита и годишнина..да си изкарате супер с половинката luvbed 1dating
Stella_a, много се радвам, че си добре и дано не ти се налага пак да минаваш през тези неща Hug

Мами, тея контракции са голямо нещо, голямо чудо.. направо като ми се втвърди корема и имам чувството, че ще си смачкам детето Cry дано всичко да минава..

Mamadona, не се притеснявай Hug

P.S. И ние с половинката днеска правим 11 месеца, а той дори не се сети да ми честити по телефона #Cussing out #2gunfire
Лек и спокоен ден момичета  bouquet

# 266
  • Мнения: 31
Здравеите мамчета за това събуждане нямам нерви вече.Абе имам чувство че съм 100кила така ми е тежко като се въртя мъжа ми вика че го треса целия ooooh!като стана по голяма незнам но ще науча бебо да го рит в гърба да види тои... Crazykovatcheva не се притесняваи това е нещо нормално в този етап на бременноста знаеш ли какво прави бебока през деня спи спи по 20 часа на денонощие и моя е така вечер е много активно и дори нощем а денем все едно няма бебе...Чета доста по тоя повод защото и аз се шашкам чак в 7 месец е задължително да го усещаш всеки ден няма повод за притеснение.В един друг форум една мама ми каза да изпиеш чаша ледено студена вода и да легнеш на ляво и бебо се размърдвал.stella_a радвам се че си добре ти и бебка дано не се наложи да те тормозят повече лежи си и си почиваи всичко ще е ок.  bouquetДа ви кажа утре съм на преглед да видя наи накрая какъв е нашия щъркел stork-boy stork-girl при някакв доктор които нямало грешка та ще видим моито диваненце дали ще иска да се покаже лекаря докато не го види не го оставя.Отивам да ям ако знаете как бързо всех да качвам килца smile3535.Не бях се мерила няколко дена и хоп +2 ooooh! ooooh!  ooooh!
сингарелка се загуби взех да се претеснявам искаше ми се да и кажа че съм и благодарна че ме отърва от сърбежа на гърдите ми и са по спокоини че и на мъжа ми давам да си играе с тях newsm62

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 12:36 от bobito81

# 267
  • Мнения: 1 410
Хей,много сте написали,докато аз бях на консултация цяла сутрин.
 newsm67  party023Честит Рожден ден Gitsa!Бъди много ,много щаслива и обичана!
На консултацията мина ОК.Казах ,че не съм ходила на БХС и ФМ.Докторката каза,че отговорността си е моя.Слушахме само тоновете на бебешора,не ни гледаха на УЗ.Скара ми се ,че съм спряла фолиевата киселина ,а аз обяснавам ,че пия Центрум - МАтерна и в нея има необходимото количество фолиева.Ама тя каза ,че било много малко и веднага да съм я почвала.Като се прибрах погледнах съдържанието ,ами колкото си трябва е количеството.А и друго ми каза ,че тези витамини не били много добри,но не каза какво да почна. Има едни американски - 90 бр.Мисля да си взема от тях.На ХИП са хубави ,но ми излизат много киселини от тях.Изписа ми Но -Шпа и Магнерот за контракциите и глобули ГиноПеварил - влагалищни глобули,да си ги слагам през цялата бременност.На мен много ми идват всичките тези илачи. С нито една бременност не съм си слагала глобули, а и толкова хапове да вземам.Необходими ли е newsm78?
Глобулите ще слагам ,ако излезе нещо във влагалищния секрет.Днес си пуснах такъв.Като излезе и хемоглобина  -ще преценя дали вземам и Малтофер Фол.
На килограми съм надала малко - 1,500.Иначе корема пораснал.Като бременна в 7-ия съм!
Лек ден на всички!Времето е приятно дано успея да изведа децата днес.

# 268
  • SZ
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!Два дни не съм се появявала и сега не мога да ви изчета.
Честит рожден ден на Gitsa,както и на останалите от миналите дни!!!Желая ви много здраве и щастие,здрави и послушни бебчета през август!
Който не е чел поста на Barabar,бързо да отива,че голям смях пада!Само не се стряскайте!Особено,който чака първо детенце.Другите знаят,че по принцип нещата са верни,но в случая доста пресилени.Няма страшно!
Моят бебок днес е много активен.Голям кеф!Откога чакам да започне да ме ритка,много му се радвам.
Поздрави на всички майчета и усмихнат ден!!!
mi6imadi според мен си прецени сама какво да вземаш.То много илач бе!Разчитай на интуицията си.Аз поне така правя.

# 269
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен най-поле да се включа, само ви четаи се радвам. ЧРД на GITSA newsm59 newsm38 пожелавам ти мн щастие,здраве и едно прекрасно бебче львче през август.
да ви се оплача че и аз вече страшно мн се схващам нощем и имам болки в корема остри, мн се притеснявам бях ви казалаза скьсяване на шийката и пия магнерот, спрях фолиевата така ми каза лекарката ма сега с тия болки незнам какво да правя не са постояни като ставам и се свивам например. дали да отидана на лекар? иначе все по рядко ми се втвьрдявя корема, а  и от 2 дни бебка не я усещам мн?!
лек ден ви пожелавам и повече усмивки, всичко ше е наред с бебчетата baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт