Координатори на Ейвън!

  • 11 492
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Значи аз съм се прекарала Simple Smile
Защото станах координатор и се потвърдих в една кампания Simple Smile

# 16
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Поздрав и от мен за координаторската тема. Тъй като съм само представител на този етап, ще се допитвам до вас за организационни въпроси и съвети.
Ето и малко информация от мен - копирам част от мейла на Валя Султанова /която беше зонален мениджър за зона 013/

"... imame izbran veche zonalen menidjyr na zonata i tova e edna ot dosegashnite koordinatorki, koiato moje bi i poznavate - Tania Stoicheva Minkova"

Наде, бях ти обещала да пиша като имам информация за това.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз съм само представител, но темата ще е интересна.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 259
след това или вървиш напред, или се отказваш.

Аз съм на средно положение Mr. Green
Времето ще покаже!
Чрез проспектинг е трудно, повечето или имат представители(не стават за лиенти), или изобщо не им се занимава с такива работи, макар и да не е толкова време- и трудоемко

# 19
  • Мнения: 202
Значи аз съм се прекарала Simple Smile
Защото станах координатор и се потвърдих в една кампания Simple Smile
Не си се прекарала-така е най-добре да стане.И аз бях така-от раз и станах! Simple Smile
Веси, благодаря ти   bouquet !Мен ме интересува какви изисквания имат при назначаването на ЗМ, но тава няма как да се разбере.

# 20
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
При обявяването на конкурса тогава в сайта бяха публикували изисквания за заемането на тази длъжност, но в общи линии бяха бля-бля - организаторски умени, стимул за работа ..., обясняваха, че заемането на длъжността ЗМ НЕ предполага друга извършването на дейност освен тази. Бяха написали и условията, които предлагат те - кола, телефон ... До колкото помня избирането на ЗМ ставаше на субективен принцип накрая - поне с такова впечатление останах.

# 21
  • Мнения: 202
Да-определено е на субективен принцип. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 638
Бихте ли обяснили каква е точно структурата на Ейвън. Интересно ми е просто.
За представителите съм наясно. Но какво точно представляват координаторите -  задължения, привилегии... И зоналните мениджъри също...

# 23
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На мен също ще ми е интересно да следя темата, макар че нямам мераци да ставам координатор Grinning. Представител съм от 7 год. и така ми е добре.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 052
А, какъв е келепира на координатора?

# 25
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Че получава наред с печалбата от продадените продукти и процент между 4 и 6 от поръчките на представителите си. Той се определя в зависимост от стойността на поръчката на всеки представител и от активността на цялата група на координатора. Трябва да е над 80% мисля. Колкото е по-голяма поръчката на отделния представител, толкова е и по-висок процентът за координатора. Координаторите, за разлика от представителите, са на граждански договор с Ейвън и им се плащат /съответно те самите дължат/ осигуровки. Имат достъп до повече информация, получават новите продукти по-рано, имат и други превилегии. Това ми е информацията. Може да не е пълна или да има промени, но като цяло това са + -вете.

# 26
  • Мнения: 202
Веси, много си информирана  Laughing !
Освен на граждански договор, координаторите могат и да получават комисионната си на името на фирма.Освен това и ние имаме разни мотивационни програми, от които да изкараме допълнително парички.

# 27
  • София
  • Мнения: 242
Аз съм само представител, имам координатор от зона 003 и съм много доволна от нея. Радвам се, че открихте такава тема, тъкмо ще ви разпитваме ....  Laughing

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Наде, интересувала съм се, а и координаторката, която ме зарази с Ейвън, беше наистина добър координатор и полагаше много грижи за момичетата си. Да не говорим колко време сме прекарали на кафе заедно с нея и ми е разкразвала неща от работата си. Жалко, че я принудиха да се откаже от координаторската й позиция и тя се върна като обикновен представител в редиците. Имаше група от малко над 100 момичета и наистина печелеше добре. Знаеше как да те мотивира да поръчваш и в същото време ти помагаше да се справиш с неуредиците и проблемите. Всички момичета я обичаха много. Едва ли щх да имам достъп до такава информация, ако тя самата не споделяше с нас.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 914
Уау, ето, че можело да се изкарват пари от Ейвън.  Laughing

Не съм се сещала, че има мотивационни и за координаторите.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт