Покажете се

  • 17 083
  • 220
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 903
Верно бе, Дани - ти кво се услушваш, че не качваш снимка newsm78 Кви са тея приказки "който видял, видял" - не е честно така /да кажа аз - като представител на невиделите Blush/! Или се притесняваш Годзи да не изревнува нещо Wink hahaha  Еееее, няма нужда чак от такава предпазливост! Mr. Green То верно тука може да сме доста загорели, ама не сме загубили баш толкоз самоконтрол, че да ти налетим, като знаем, че си запазена територия на Годзила Joy Joy Joy

# 121
  • Мнения: 2 336
Дани, аз съм видяла, ама ме обвиняват, че съм скръндза. За туй ти давам зор.
Я покажи поне поколението. И близнаците. Те женски ли са?  newsm78

# 122
  • Мнения: 623
Дани, аз съм видяла, ама ме обвиняват, че съм скръндза. За туй ти давам зор.
Я покажи поне поколението. И близнаците. Те женски ли са?  newsm78


то може и тризнаци да се окажат Joy

Дани, не си. Друг те беше показал.

Права си, така беше...още си гоня хонорара Joy

# 123
  • Мнения: 903
А, Исе, с така изложените доводи вече мога да се съглася - че да не налетим на нечий чуЖ БНД! Peace Жалко, че нямам снимка на моя да я постна, иначе бих - и отдолу й с един надпис с огромни букви "Видиш ли го - беж, да се отървеш!" Mr. Green

# 124
  • Мнения: 2 336
Блонди мама, темата за ЕРД-тата беше "Пазете се".

# 125
  • Мнения: 4 458
Не е чесно пък  Crossing Arms Аз докато се доредя и пак съм изпуснала купона    Tired Cry
Абе хора имайте милост  Praynig все пак тук влизат и хора с огромна часова разлика ( моя милост! ) Или сега, какво искате, да не спя по нощите за да не пропусна някоя снимчица и клюкина ли? Ама никак не е чесно да знаете. Naughty Сърдита съм ви на всички  Crossing Arms

# 126
  • Popovo
  • Мнения: 571
Нашите снимки в подписа ми, май не съм от срамежливите  Mr. Green
На БНД нямам снимки иначе ги пускам, без да се замисля.
http://www.bgphoto.net/photos/4296/o633228687177416250.jpg

# 127
  • Мнения: 4 458
Киара,ама дай тел ,ще ти звънкаме като има нещо важно ,да се добереш веднага до комп Mr. Green

Солено ще ви излезе звънкането, но ти благодаря за отзивчивостта   bouquet

Ето, сега даже закъснявам за работа но съм седнала да гледам има ли няма ли нещо ново по темата  Joy

Няма ли някой да се смили и да пусне на Л.С. снимчиците които така сте завоалирали и покрили  Thinking

# 128
  • Мнения: 2 336
Киара, аз имам доста снимчици, свалени на пс-то. Ако Иса разреши може да ти пусна нейното БНД.  Mr. Green
Без разрешение не давам, че да не вземе да ме осъди.
И Инкел имам, и Пантера, и Малвина, и Бърди, и Блонди мама, и... Събирам си ги в специална папка.
От два дни усилено търся Дани де го бях видяла, ама на камък удрям.  ooooh! Ама аз трудно се отказвам.  Mr. Green

# 129
  • София
  • Мнения: 6 999
Сиси, можеш - показвай.  Hug
Пък ако Киара си го хареса - ще й го пратя на края на света - в колетче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Whistling

# 130
  • Мнения: 2 336
Намерих снимка на Дани.  Party Не се вижда много, но става.  Mr. Green
Чакам коментар и подкуп.  Money

# 131
  • Мнения: 671
Сиси,сега цяла нощ ли ще ни държиш будни.... Mr. Green

# 132
  • Мнения: 2 336
Снимката я пращам вече само след изричното позволение на Дани или в следствие на стабилен подкуп.  Mr. Green
Аз казах.  Naughty

# 133
  • Мнения: 4 458
Еееееее, златни сте  Hug На това се казва приятели  smile3521

Пък ако Киара си го хареса - ще й го пратя на края на света - в колетче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Whistling

Ох, недей моля те.  Stop

 Thinking на второ четене.... знаейки фактите за него.... Чакай да видя снимките и ще ти кажа  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 2 723
Аз за Дани се редя.
Ти помоли ли ги за разрешение на ЛС?
Все тая де, аз чакам Whistling

Общи условия

Активация на акаунт