ЮЛСКИ БЕБЕНЦА '08 (тема 34)

  • 9 074
  • 304
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 371
Моми4ета като говорите за ритането,защо аз 4есто го усещам ниско долу да рита newsm78,само при мен ли е така?
Не.
Скоро писах, че понякога имам чувството, че ще се покаже някое краче. При мен е застанало седалищно. При теб как е?

# 106
  • Мнения: 223
Pearly,мислиш ли че заради височината те рита там горе?

Той е с главата надолу в момента, което предполага краката му да са високо. Но определено това, че съм малка и коремът ми няма как да се побере заедно с всичките ми органи, е проблемът. Защото ребрата ме понаболяват също.

На прегледите всичко е ок, в нормата и растежа му и всичко по мен, така че не ме притеснява, че има нещо "друго". Не съм расла когато е трябвало Laughing Смея се, но ми е гадно.

Сега прочетох Майра... еми ще се търпи. Но поне можем да се оплачем  Laughing


Моми4ета като говорите за ритането,защо аз 4есто го усещам ниско долу да рита newsm78,само при мен ли е така?
Високо горе и ниско долу е при мен. Горе ме рита с крака, а долу ми ръчка с ръце. Даже понякога все едно ми чопли   #Cussing out

# 107
  • Мнения: 4 215
Магнезий се дава да намали контрактилността на маточната мускулатура и общо взето, назначават го редовно, миналия път бях до доза 3х2 хапа. По съседство матката може да се раздразни и да реагира с контракции на това, така че този е смисълът на магнезия. помага и при крампите. сега не го взимам системно, а от време на време, като усетя, че позачестяват контрацкциите или крампите станат по-силни и има ефект.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 902
Мойто човече се върти непрестанно,ту ме рита ниско долу,ту високо горе,а някой път явно и с ръцете бута,щото усещам по-диагонал едни такива движения hahaha

# 109
  • София
  • Мнения: 123
Моми4ета като говорите за ритането,защо аз 4есто го усещам ниско долу да рита newsm78,само при мен ли е така?
Не.
Скоро писах, че понякога имам чувството, че ще се покаже някое краче. При мен е застанало седалищно. При теб как е?
То4но същото си мислех и аз тези дни Laughing,4е ще вземе да изпадне,а като питах акушерката на ЖК-то,тя ми казва,4е не може да ме рита така ниско Shocked и затова се панирам.А за седалищно нищо не са ми казвали,последно ме гледаха на ехограф в 20-та седмица,предполагам,4е е щяло да се види тогава.

# 110
  • Мнения: 66
Ох,какво означава това високо горе?Моето за сега ме рита или ниско долу,или някъде в областта на пъпа.В събота съм на ЖК и смятам хубаво да поразпитам доки къде точно е бебо,че взех да се притеснявам,че не се вдигнал.И докато пиша явно недоволен реши,че му пречи черния ми дроб Mr. Green

# 111
  • Мнения: 4 371
Бебето може да се обърне в правилната посока в 38-ма седмица, не се притеснявайте.
Руми, не са ти казали в какво предлежание е бебето, защото сигурно не си попитала, а те не са сметнали за притеснително, тъй като е още много рано Wink

# 112
  • Мнения: 0
На 07.04. ще имам юбилей - навършвам 30 години #Crazy
Тъкмо юли месец ЖЗ ще си направя най-желания подарък. Mr. Green Heart Eyes

И аз така Party Познавам и други хора, родени на тази дата, но все са други години. Много ми е драго, че сега вече познавам /макар и косвено/ и човек не само роден на същата дата, а и в същата година.

Значи ще празнуваме рождения си ден по едно и също време Joy
Лошото е, че аз трябва да черпя за двама  Mr. Green/имам сестра близначка/. Вече може да се каже, че познаваш косвено още един човек.  LaughingИмам и няколко приятели, които са родени на същата дата, но в различна година, а повечето ми роднини и близки приятели са родени април месец. С една дума "тегав" месец от към финансова страна. Money Mr. Green

Дуци, разбирам те напълно  bouquet
Тони, почивай сега и не се преуморявай. Hug

И мен ме рита ниско долу. #Crazy

Не исках да влеза в цитата Thinking

# 113
  • Мнения: 2 171
И мойто бебе ме рита ниско, а и корема ми е ниско този път. Предполагам, че е защото ми е втора бременност и мускулите не са ми толкова стегнати колкото първия път.

ДеЩо, аз бях писала за живите бактерийки - Лактофем се казват и се съхраняват в хладилник Peace.

Тони, бързо се оправяй и повече си почивай Hug

# 114
  • Мнения: 1
Здравейте момичета !
Радвам се че най накрая се добрах до компа.От петъка насам само обикаляне по какви ли не мероприятия и градове, и чак вчера вечерта се прибрах и съм ви чела до 1 часа през нощта  Laughing.
 
Да честитя на Дуци на рожденика  
Wink.Да ти е жив и здрав и да си ви гледа, като писани яйца !!!  bouquet Сигурно ти е кофти, като го няма ,та от опит да ти кажа, че се свиква.Ние от сума ти години сме заедно и сме били и месеци разделени ,та за 2-3 дни не е фатално .
 Тони ,на теб ти пожелавам удобно легло и здрава храна  Grinning.Дано бързо мине всичко.Важно е да не се притесняваш и да лежиш ,че ще те накажем и ние да не влизаш във форума   bouquet
 За тези, които искат да ходят в Токуда на отворените врати ... Май са ги хлопнали под носа ни.Току що се обадих и ми казаха, че чак юни ще ни огрее, ако се запишем сега края на април  Mr. Green
За страха от раждането да си призная ,че ме беше страх преди да забременея.Сега ме обзел един непукизъм и спокойствие и позитивизъм ,че даже не ми минава и през ума да се безпокоя ,та камо ли да ме е страх.Настроила съм си се позитивно, имам доверие на лекарката ми и даже, и да не ме изроди тя, пак знам че ще съм в добри ръце ЖЗ Flutter
А за ритниците..., моя пумпал се върти и рита, и понякога като му омръзне за спаринг партньор пикочния ми мехур, се мести към стомаха за разнообразие.Особено му действа музика с ударни инструменти,та чак ми се налага вече да моля дори и в такситата да сменят станцията ,че с ритници сигурно ще стигне и до предното стъкло  Joy Joy Joy

# 115
  • Варна
  • Мнения: 441
Моето бебе е обърнато с надолу главата и е като по диагонал- главичката е долу вляво, а крачетата горе вдясно. Аз усещам движения и нико долу, явно са ръчички или главичка, както и около пъпа, нали бебетата са със свити крачета, така че усещат се и коленца, а високо горе в ребрата са си ритничета, при мен стават все по силни и ги усещам там от 2-3 седмици, а не съм ниска  newsm78.Понякога имам усещането, че се завърта с гръбче или коремче напред, незнам дали ми разбрахте.

# 116
  • Мнения: 4 215
Като става дума за настоящи и предстоящи ремонти покрай бебчовците, някой може ли да ми препоръча майстор за плочки и общо-взето, къртене-замазване, че този, с който се бяхме угоровили, май ще ми върже тенекия. Все отлага и се опасявам, че просто няма да дойде да работи.

# 117
  • Мнения: 132
inka 26 аз те разбрах при мен е същото baby_neutral

# 118
  • Мнения: 591
Дуци, честит ти рожденик ...много да те слуша и да те радва  Wink  bouquet
Тони, аз също до скоро пиех магнерот и много ме бяха стреснали, защото никой нищо не ми каза, а след като отидох на частен преглед се оказа, че абсолютно всичко си е наред. За тези пясъци гадни в бъбреците може да си вземеш мурсалски чай. Не е най- приятния на вкус, но има ефект! Хайде и да се оправяш бързо!  bouquet

# 119
  • Мнения: 142
Здравейте, момичета  Hug
Дуци, да ти е жив и здрав рожденника!
Тони 79, дано бързо да изкараш тази песъчинка! Аз съм имала два пъти бъбречни кризи и е ужасно. Магнерича и лежането са за да не се предизвикат контракции на матката от болката, само застраховка. Лекувай се и всичко ще е наред  Hug
Даже понякога все едно ми чопли   #Cussing out
Laughing
И при мен беше седалищно на последния преглед. После май се въртя и беше застанал странично и като си опънеше ръцете и краката корема ми се издуваше на две страни, много смешно hahaha
Снощи не знам какво правеше, ама много ниско долу точно все едно ми чоплеше. Много неприятно и му се карах да се премести нагоре Crossing Arms Накарах и татко му да се включи в убеждаването и той взе че го послуша  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт