Кухо яйце за втори път !

  • 22 074
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 260
Здравей Катерина,
Изчакай още поне една седмица и се консултирай с повече от един лекар! Praynig Hug
Стискам палци всичко да ОК!

 Peace

# 106
  • Мнения: 4 324
katerinka78 изчакай не бързай.
Сърчицето се вижда в 7 седмица, но ако оплождането е било по-късно от нормалното, то може сърчицето да се чуе по-късно.
Стискам палци всичко да е наред!

# 107
  • Мнения: 379
Здравейте момичета!Аз някъде май питах ,но не си спомням къде...затова пак ще го направя...Случвало ли ви е се първо извънматочна след това кухо яйце(както на мен)???А какво става после ...някой знае ли? Thinking

# 108
  • Мнения: 53
Zdraveite i ot men.Iskam da kaja na Janna da ne se predava.Moiat sly4ai be6e sledniat;Nastapi bremennost koiato se okaza kyxo iatse.Napravix aborta,sled tova zabremeniax otnovo i na pregleda doktora ystanovi 4e otnovo e kyxo iatse i dori mi opredeli den za abort no az iskax da iz4akam s aborta i otidox na pregled pri dryg doktor,koito mi kaza 4e e mnogo rano da se kaje dali iaitseto e kyxo ili ne.Taka iz4akax da stana na 8 sedmitsi ise okaza 4e iaitsete ne e kyxo i ima sarde4na deinost.Sega tova sa6toto''kyxo iaitse'' ena 3 godini mnogo pargavo mom4entse.Pojelavam ti yspex i kasmet!!! Peace Peace

# 109
  • Мнения: 1
Zdraveite,dalgo tarsih takava tema za da moga i az da si izplacha moqta maka Cry.Na 32 godini sam.Ot 2 godini pravim opit s moq saprug za bebche.Sled opita na 3-tia mesec zabremenqh i v 8-mata sedmica se okaza Kuho qice.Chuvstvoto beshe otvratitelno ,no si kazahme slucheloto se sluchilo prodaljavame na pred s opitite.Sled 7 meseca opit otnovo zabremenqh radostta ni beshe golqma dokato edin den mi procapa bqh v 10-ta sedmica.Otidoh na doktor i pak se ozaha Kuho qice.Kogato vidqh imah chuvstvoto che nqkoi mi otrqza krakata i vseki moment shte padna Cry.Togava doktora mi kaza che i ponqkoga se povtarqli tezi sluchai.Ipredi da zapochnem s tretiq opit da mina nqkolko vida genetichni i imunologichni isledvaniq.Napravime vsichko s moq saprug ot A do Q.Celi 6 meseca sme pravili isledvaniq i vsichko izleze kakto trqbva.Az i toi sme napalno zdravi i nishto ni nqma.Kakto kazvat horata zahvanahmese za rabota na 2-ria mesec pak zabremenqh.Radosttani otnovo beshe golqma.V 6-ta sedmica otidoh da doktor toi vidq che ima sak no kaza chee oshte mnogo rano da se vidi bebcheto i da izchakame oshte edna sedmica i polovina.Izchakahme i snoshti poluchih strashnata novina otnovo Kuho qice.Taka hubavo razvit sak no prazen.Izkah prosto zemqta da se otvori i da potana vatre.Neznaq veche kakvo da pravq tova normalno li e ili ne? newsm78 Nqkoi mojeli da mi dade savet.Shte vi bada mnogo blagodarna za tova.Vesel i uspeshen den na vsichki pojelavam.I dano nai posle tuk vsichki kadeto se namirame v tozi forum ni se zbadne mechtata i usetim kakvo e tova da badesh maika  bouquet

# 110
  • Мнения: 265
my6i4ka ,много ,много съжалявам! CryТрябвало е мисля превантивно да пиеш аспирин протект според мен Thinking,на мен ми изписаха не само аспирин,но и фраксипарин,въпреки,че и нашите изследвания бяха супер.Това е превантивна мярка,предполага се,че изследванията може да имат някакъв пропуск.Не се отчайвай,има много такива случаи като нашите и на края завършват с бебче,във Варна имаше една жена с 8 кухи яйца и от един аспирин сега гледа близнаци.Успех и не се отчайвай Hug

# 111
  • Мнения: 27
zdraveite mila gospojo,az sam 22god.i vi sa4uvstvam za6toto i na men mi se slu4i na skoro tova kuho qice pmetnah predi ena sedmica.kogato doktora mi kaza za nego si pomislih kvi sa tezi gliposti za parvi pat 4uvam za tova,mnoo mi e tejko i na men a i imam o6te dva spontatnni aborata predi tova,i sega se 4udq vazmojni li e i te da sa bili kuho qice,malka sam o6te znam no za koga da 4akam za dete mnoo se nadqvam i az kato VAS  da ni se slu4i tozi prekarasen min g=da si rodim eno zdravo bebe da si go darja v pregratki i na da se radvam na 4ujdite deca.jelaq vi mnogo kasmet gospojo

# 112
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Направи си генетични и имунологични излседвания и разбери от къде идва проблема.3 аборта си е сериозно нещо

# 113
  • Мнения: 3 695
 jivka_remzi много неприятно, най добре е да започнете да правите някакви изследвания за да се види каква може да е причината 

# 114
  • Мнения: 27
blagodarq za saveta,nepremenno 6te si napravq izlsedvaniqta :hug:no az jeveq v karnobat i tam ne pravqt takiva ilsedvaniq ako moje da mi kajete kade to4no da otida za po golqma sigornost na rezoltatite-blagodarq

# 115
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами насочи се към някой по-близък град - Бургас или Варна.В Плевен също има страхотна клиника и там работи доц.Конова, която е най-добрата в областа си, но пък ти е далечко  Rolling Eyes
Успех  Hug

# 116
  • Мнения: 453
Само не и в Бургас, само ще си изгубиш времето!

# 117
  • Мнения: 3 695
blagodarq za saveta,nepremenno 6te si napravq izlsedvaniqta :hug:no az jeveq v karnobat i tam ne pravqt takiva ilsedvaniq ako moje da mi kajete kade to4no da otida za po golqma sigornost na rezoltatite-blagodarq
няма да ти е много удобно да пътуваш, но в някой моменти се налага  Sad - аз ти препоръчвам направо да се ориентираш към София или Плевен  Peace

# 118
  • Мнения: 27
mnogo vi blagodarq ,6te se orientiram nqkade kadeto mi e po blizko  Heart Eyes  :bouquet:sas sigornost ne i burgas i az sam 4ula 4e tam ni6to ne pravqt

# 119
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Здравейте момичета
Може ли и аз да се включа с един въпрос. На-вероятно съм забременяла на 13-14,02. Вчера бях на УЗИ, "среден клас" по думите на доки. Вижда се само плоден сак, отговарящ на 5,2 г.с., без ембрионална структура. Докторката и каза да отида пак след 2 седмици...
Как мислите, има ли надежда да се види сърчице или става дума за "кухо яйце"?
Дали не трябва да махна вече линийката?...

Общи условия

Активация на акаунт