Деца с увреден слух - 3

  • 30 560
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Враца
  • Мнения: 871
FEN ми каза, че вчера са давали по БТВ за ранния слухов скрининг и аз намерих в сайта им материала. Ето го: http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=112882 Аз още не съм догледала видеото, защото ми е зле нетът и много бавно се зарежда, но в текста отдолу прочетох "кохлеарна трансплантация". Crazy
Вече и във Враца го имаме...направили са ремонт на УНГ и е напълно обновен...гледах рекламата по кабелната ни ТВ.Изцяло ново оборудване!

# 226
  • Мнения: 950
Браво  на Враца ,а във Варна все още се ослушват ,поне аз не знам да има ,а щях да чуя  newsm78

# 227
  • Мнения: 2 543
Аз не мога да се начудя... С всичките пари, които плащаме за раждане, проследяване на бременността и т.н. - все пари, които влизат в касата на болницата - как не може да си позволят родилните домове да си купят този апарат!!! И колко му е да си обучат неонатолозите, или дори някоя сестра, да прави този тест!!! Просто не ми го побира главата! Боби, колко струва този апарат? Едва ли е повече от няколко хиляди лева, не вярвам да са десетки...

# 228
  • Мнения: 950
  Ieppe  ако се организира "мис мокра фланелка "или " мис монокини ",ще си счупят краката разни спонсори ама за такова нещо толкова полезно ,никой не се сеща  newsm78 ,
ние българите сме скъпи на триците а евтини на брашното...

# 229
  • Мнения: 2 543
Е, точно там е работата - не мисля, че този апарат не е по джоба на родилните домове, та да им го купуват спонсори, ама може и да греша, знам ли...

# 230
  • Мнения: 34
Привет на всички. Не съм писала отдавна, но пък имам страхотни новини и бързам да се похваля. Вчера се прибрахме от София. Вики има 100% нормален слух Grinning Направиха му изследването и всичко е ОК. Знам, че вие не сте имали този късмет, но съм сигурна че ще се радвате за нас. Hug С мъжа ми обсъждахме дали да споделя нещо с вас тук във форума и реших, че това е нещо което трябва да се знае. Всички които са чели постовете ми, знаят че първо ходихме във Варна да правят изследване на Вики и там ни казаха, че има 100% намаление на слуха. Случва се човек да сгреши. Но, какво беше учудването ми когато в Сф ни поискаха варненското изследване на Вики. Доцентката беше много учудена и нямаше обяснение за следния факт: изследването показва, че Вики няма проблем със слуха, но въпреки това на амб.лист пише 100% намаление на слуха newsm78 Не съм от хората, които ще тръгнат да се карат и да търсят отговорност, но това е просто престъпление. Цялото ни семейство изживя двумесечен кошмар, само защото д-р Папуров не може да разчете изследването което е направил. Освен това Вики ненужно беше подложен на обща упойка, да не говорим за "разходката" от Силистра до София и похарчените пари. Ами това е което исках да споделя. Целувам всички ви и благодаря за подкрепата която ни оказахте.   bouquet Hug

# 231
  • София
  • Мнения: 215
Това със сигурност е най-хубавата новина писана в този форум newsm68 newsm44
ЧЕСТИТО И САМО ХУБАВИ НЕЩА ОТ ТУК НАТАТЪК newsm51.

# 232
  • Мнения: 2 543
daci_q, знаех си аз! Изключително много се радвам!  Hug
На ваше място бих поискала обяснение от д-р Папуров. Само да добавя, че вие сте вторият случай, в който той греши толкова много. Определно ми се струва редно да му се каже.
Слава Богу за вашата новина! Hug

# 233
  • Враца
  • Мнения: 871
Даци..не зная дали ще ми повярваш ,но изживавям с вас радоста от тази новина..колко съм се молела и аз да я чуя...  Cry.Наистина много се радвам...и на мен ми се струваше много странно това изследване..при нещата които казваше...но нали са лекари...  newsm78

# 234
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
      Здравейте, мили момичета! Не съм влизала отдавна, защото имаме някакъв проблем с антивирусната, но не мога да се въздържа да не поздравя децата за утрешния празник. Пропуснала съм рожденици, нова мама, и прекрасната новина за Вики! На твое място, daci_q, и аз бих потърсила обяснение от варненския лекар.
      Венци ходи на детска градина, дори стажантките държаха държавния си изпит с него, не е успял да ги провали Mr. Green. Голям напредък отбелязвам дори аз, която съм постоянно с него. Много бил "обучаем". Иначе преживяхме едно страшно събитие, точно на Великден ни събуди в 6ч с кашлица, не може да си поеме дъх, гърдичките му свирят, ужас. "Пирогов", Военна, ИСУЛ, оказа се, че има "субхордален ларингит", който може да се прояви само един-единствен път, а може и на ден по два пъти. Използвам случая да кажа на всички, че в ИСУЛ има денонощен детски кабинет УНГ, единствен в София, намира се на "Бяло море", входа откъм естакадата. Дано не ви се случва да го посещавате, пу-пу. Засега няма да купуваме инхалатор, можело да се дължи на алергия, а той, както бил бял и рус, бил застрашен още повече.
        Много ми се иска утре да не вали, да е хубаво времето и децата да изкарат страхотен празник. Да са ни живи и здрави!
                   1swing  football piasyk jedi piasyk smile3540  redecoration

# 235
  • Мнения: 239
Браво на daci_g много се радвам за вас дано това да ви е последният ви проблем и малкия Вики много да ви радва.Аз пък да ви се оплача Марти след прекарания бронхит тръгна на детска и сега пак кашля и повръща чак от кашлица и тая вечер вече е и с разтройство ,а на всичкото отгоре на мен ми се обадиха пак за работа да замествам и съм в чудо вече какво да го правя #Crazy

# 236
  • Мнения: 147
Здравейте всички ,ние най накрая направихме скенер  Hugа и аудиограма и очен преглед под анестезия .След като се върнахме от София отидохме у баба на балканско село (за да си починем малко, че много стресирахме) и се върнахме вчерА поради това не можах да ви пиша , аудиограмата е почти същата доколкото разбрах с повече загуба на дясното ухо и ще го оперират трябва да се обадя  да ми дадат ден за операция  newsm78.Впрочем генетичните пак са се провалили  Shocked(  вече втори път)  и пак го боцнаха и му взеха кръв като види иглата малкия плаче вече Cry .
daci_g  една много хубава новина ,много се зарадвах Hug Joy , след тревогите които преживяхте това е като прераждане .....
А за някои доктори просто нямам думи ...
Впрочем днес имам рожден ден черпя ви виртуално.  party023  cook newsm38 Wine Glass smile3510
И да е честит деня на детето на всички дечица .

# 237
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
            Честит празник, gyulcem и Руми (vladun)! Много хубав ден сте си избрали да се родите! Дано си изкарате хубаво, с гости и подаръци!
           

# 238
  • Мнения: 239
Честит рожден ден  Гюлчем да си жива и здрава  и  да те слуша сина ти и да те обича мъжът ти.Всичко най най и дано да насрочат операцията по скоро и малкия да те радва с нови и нови думички   bouquet newsm59 newsm38 Tada Честит празник на всички деца да са живи и здрави и много много щастливи  bigdance2 Tada

# 239
  • Мнения: 950
Вики има 100% нормален слух Grinning
Много се радвам за новината  newsm10,май ще ме черпиш
 smile3503 мисля че наистина трябва да му се обадиш на Папуров ,дори не мога да напиша доктор отпред ...

Честито на рожденниците  newsm59
Честит празник на децата   bigdance2

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт