Деца с увреден слух - 3

  • 30 537
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честито на рождениците (на патерици)   bouquet

Много се радвам за Вики  Hug На този доктор определено трябва да му се каже за грешката. Ако не искаш да го виждаш - звънни му по телефона. Може и да е бил любезен при контакта с вас, но очевидно е, че е некадърен...

# 241
  • Мнения: 179
Стига хора, не говорете така. Д-р Папуров си е много добър лекар. Ако той беше убеден че децата ви не чуват щеше да каже направо че са с увреден слух, а не да търси контакти и да ви праща при негови колеги.Изследването което той прави на място е скринингово и не винаги коректно.Затова се правят тези допълнителни изследвания.

# 242
  • Мнения: 2 543
Аз си мисля, че никой не би бил толкова краен в изказванията си към лекаря, ако той не беше толкова краен при съобщаването на диагнозата. Не знам дали си спомняте, но когато daci_q писа за пръв път, каза, че лекарят им е казал да мислят за слухови апарати и кохлеарен имплант. Това е доста стряскащо, всеки ще се съгласи. А дори и Боби тогава каза, че не може да греши, а изпраща родителите за доуточняване на диагнозата и за слухови апарати. Това е доста повече от категорично мнение, нали така? Ако изследването не винаги е коректно, не следва ли това да се уточни с родителите? Мисля си, че daci_q е получила 100 пъти повече информация от родители и от И-нет отколкото й е дал лекарят. Това не е особено похвално, пък той нека си е добър специалист. Имаше още едни родители с няколкомесечно бебенце, на които им бяха побелели косите и накрая се оказа, че няма никакъв проблем. Не знам какво толкова би коствало на лекаря, да поговори и да им обясни как реално стоят нещата с точно това изследване. Защо пък да не му кажат тези родители на какво ги е подложил - току-виж другия път е по-предпазлив. Както и да е - слава Богу, че в крайна сметка детето няма увреден слух!

# 243
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
      Боби, имаш рожден ден!!!
      Дори не знам какво да ти пожелая. Като се сетя за всичко, което направи за нас, (а и не само), ми се иска да си здрава, щастлива и да имаш сили и занапред да ни помагаш. Може би да отидеш и на много хубава почивка!
                     Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 244
  • Мнения: 2 543
Боби, жива и здрава бъди! Всичко най-добро в личен и професионален план!  bouquet

И другите ни рожденици, които съм пропуснала да са ни живи и здрави! Hug

# 245
  • Мнения: 34
Боби първо искам да ти пожелая много здраве и щастие за рожденния ти ден  bouquet. И все така помагай на родителите в беда newsm10.
Сега относно д-р Папуров, не знам дали си прочела какво съм писала за неговото изследване. Ако разбираш от тези неща съм готова да сканирам листите и да ти ги изпратя, за да се убедиш лично в това което говоря. Никога не бих наклеветила несправедливо някого, независимо дали е лекар или не, и то публично. Но когато в София ни казаха: "Ами изследването е нормално, доктора защо ви е пратил тук и е казал, че детето не чува?!?!" Ти как би реагирала на такова изявление.
Но както и да е. Не искам да ти развалям празника, ти нямаш вина за това.
Още веднъж Честит Рожден ден и весело изкарване  newsm51 smile3510

# 246
  • Мнения: 52
Боби честит рожден ден  пожелавам ти да си жива ,здрава и винаги толкова добра,много успехи в кариерата.Ана всички дечица честит празник на патерици да сте много много здрави. Hug  bouquet

# 247
  • Мнения: 41
Здравейте на всички отново! В петък/6,06/ ще ходим на преглед при проф.Кунев. Извика ни в кабинета си на ул.Марица 7. Това частния му кабинет ли е? И колко ще струва прегледа? И ако имам направление за хоспитализация само плаща ли се пак ?

# 248
  • Мнения: 2 543
Здравей, mimi17!
Да, това е частният кабинет на професора и прегледите там се заплащат. Обаче колко струва сега, само мога да гадая. Не сме ходили от много отдавна. Впрочем, ние сме ходили много пъти, но само първият път плащахме. Тогава беше 30лв. Сега, предполагам, е около 50лв., като за професор. Mr. Green

# 249
  • Мнения: 2 543
Ох, mimi17, аз чак сега се усетих, че си написала ул ,"Марица" 7 !!! Само че, частният кабинет на професора е на бул. "Мадрид" 7. Не знам да се е местил и изобщо не знам дали има и къде такава улица "Марица". Ти сигурна ли си за адреса?


Сега погледнах на картата - наистина има такава улица и при това е доста близо до бул."Мадрид", може би наистина се е преместил. Извинявай за неяснотата, която внасям, но понеже не съм ходила на този адрес, реших, че може да те заблудя и май точно това направих. Извинявай. Embarassed

# 250
  • Мнения: 41
Извинете, грешката е моя. Точно Мадрид 7.

# 251
  • Мнения: 2 543
А, добре!   bouquet Успех!

# 252
  • Мнения: 41
Благодаря за бързия отговор и извинете за подвеждането за адреса, просто се обърках. Ще ви информирам като се върнем от София какво е станало.

# 253
  • Мнения: 2 531
http://www.genicalab.com/prices.php Попаднах на лаборатория изследваща гени за наследствена глухота и давам линк за който се интересува!

# 254
  • Мнения: 179
Моля, всички родители на деца имплантирани с Nucleus (Cochlear) да ми изпратят на лични майла си. Целта ми е да направя база данни и когато има нещо ново да ви уведомявам своевременно. Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт