Деца с увреден слух - 3

  • 30 533
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 41
здравейте! Бихте ли ме упътили как да стигна до кабинета на ул.Мадрид 7? Като се влиза от София по жълтите павета. Благодаря Ви предварително!  bouquet

# 256
# 257
  • Мнения: 2 543
Ето къде е точният адрес (ограденото в червеното кръгче).
Обаче, нещо не разбрах точно от коя посока идвате. Откъм Люлин ли ще влезете на жълтите павета или откъм Младост?

# 258
  • Мнения: 41
идваме от посока Пловдив. благодаря за картата- ще ми бъде полезна

# 259
  • Мнения: 2 543
mimi17, щом идвате от Пловдив, значи ще влезете през бул. "Цариградско шосе". Щом стигнете на "Орлов мост", завивате по бул. "Евлоги Георгиев" надясно и оттам само по него, стигате до бул. "Мадрид", който е негов перпендикулярен булевард.

# 260
  • Мнения: 2 563
Боби, със закъснение, честит рожден ден!   bouquet  bouquet  bouquet

Много се радвам за новините на Даци. Наистина е странно как точно един лекар успява да се обърка и да види сложен проблем там, където такъв няма.

Чувството е ужасно. През април ми се случи бургаски лекар да ми обясни как едва ли не единият ми яйчник ще експлодира от инфекция и трябва веднага да ме приеме и да ми влиза антибиотици. В София нищо такова не видяха и седяха двама гинеколози и една акушерка втренчени в ехографа и се чудиха кво е гледал тоя доктор...  Обаче докато се прибера от Бургас кво преживяхме всички...

# 261
  • Мнения: 41
здравейте на всички! Ходихме на преглед в София при проф. Кунев. За информация - прегледа е 50лв. Каза ми да му се обадя в сряда/на 12.06/. Обадих му се и каза, че другата седмица не може да ни приеме, а по-дрегата/от 23,06/ нататък. Притеснявам се да не би да ме върти, да ми иска пари за операцията. Вече не знам какво да си мисля, и си мисля, че ще се срина вече психически. А и имам направление за хоспитализация от 2,06. Направо не знам, ако изтече какво ще правя. Направо нямам сила вече. Искам това по-бързо да минава!!!! Sad

# 262
  • Мнения: 2 543
mimi17, не мисля, че имаш причини да си толкова подозрителна. Вече ти споделих и в личен разговор, но ще го направя и тук - в ИСУЛ не сме дали и 1 лв. за каквото и да било. Ние също трябваше да сме търпеливи с нашата операция, защото отнема време да се насрочи и организира. Имало е и други неуредици, но никога никой не ни е изнудвал за пари. Не, че си въобразявам, че няма подкупни и лоши хора навсякъде, но си мисля, че ти твърде много се притесняваш. Ще се наредят нещата, ти само бъди спокойна.

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 11:58 от Ieppe

# 263
  • Мнения: 41
благодаря Ippe за огромната подкрепа. Дано да е така. Опитвам се да съм спокойна, ама май нещо не ми се получава. Повече няма да си мисля такива неща и ще мисля само положително.  Simple Smile

# 264
  • Мнения: 179
Днес Проф.Кунев направи първата операция с Baha.   PeaceВсичко мина по вода, и ще ви държа в течение как се развива живота на пациента след това.

# 265
  • Мнения: 2 531
Днес Проф.Кунев направи първата операция с Baha.   PeaceВсичко мина по вода, и ще ви държа в течение как се развива живота на пациента след това.
Колко голям е пациента???

# 266
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Днес Проф.Кунев направи първата операция с Baha.   PeaceВсичко мина по вода, и ще ви държа в течение как се развива живота на пациента след това.
Малко пояснение Embarassed

# 267
  • Мнения: 950
Боби честит рожден ден с голямо закъснение  smile3525 Бъди жива и здрава и все така полезна на децата най-вече  Hug
не съм влизала отдавна във форума и така се получи... newsm78

Стига хора, не говорете така. Д-р Папуров си е много добър лекар.

Боби много ми се иска да е така ,но не е ,и аз имам лични  впечатления( даже думата не точна , мога да споделя но ще ви натоваря адски много ) от " професионализма " на д-р Папуров ,за апаратурата му нямам думи, но не е само това ,съжалявам но това не и само мое мнение ,баща му е бил голям ушен лекар ,може би много хора се заблуждават по фамилията.

# 268
  • Мнения: 147
mimi17 не се притеснявай , всичко ще мине добре и ние не сме дали никъде пари макар ,че обикаляхме много болници ,то държавата им плаща .Ще стискаме палци всичко да мине добре знай ,че ние сме с теб ,тука всички знаем какво преживяваш и се опитваме да ти помагаме поне морално .
На нас операцията ни беше за 18 юни, но се отложи за 25 ще ви помоля да стискате палци за нас.
Според рехабилитаторите сина ми ,чува  добре макар аудиограмата да показва друго ,според мен има доста остатъчен слух и се надявам след операцията да чува още по добре.
Боби какво е БАХА ?

# 269
  • Мнения: 41
gyulcem благодаря ти. Стискаме ти палци за вашата операция и ви подкрепям.  Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт