По колко пъти в месеца на видеозон?

  • 4 743
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 999
Аз ходех всеки месец, в деня, в който посещавах ЖК и давах кръв и урина за изследвания.
В деветия месец ме викаха всяка седмица.

# 76
  • Мнения: 780
Аз ходех всеки месец, в деня, в който посещавах ЖК и давах кръв и урина за изследвания.
В деветия месец ме викаха всяка седмица.
Peace

# 77
  • Мнения: 192
Аз ходех мин. 2 пъти, но аз си бях шашната доста - не мисля,че ако няма особени показания е необходимо толкова често. Веднъж в месеца е достаръчно Peace

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
На всяка ЖК ме гледаха с видеозон. И аз знаех, че само 2 прегледа се поемат от ЗК и другите си ги плащаш, но на мен пари не са ми искали.Явно всеки доктор си преценява как да постъпи.
Пък отделно ходех и 2-3 на частно  Laughing

# 79
  • гр.София
  • Мнения: 250
Аз съм в седмия месец и до сега са ме гледали два пъти на видеозон и отделно си плащах да отида на фетална морфология. На ФМ ходих началото на 5-я месец. Така че според мен ако всичко е нормално няма нужда да се гледа всеки месец. Два три пъти е напълно достатъчно.

# 80
  • Мнения: 135
Аз си платих за така наре4еното "комплексно обслужване" в 1аг"Св.София"200лв. за цялата бременност,и съм много доволна.всеки месец ме гледаха на видеозон,от 8 месец до средата на 9 месец през седмица,и от тогава до сега всяка седмица,и така ми е много спокоино и не се притеснявам много дали вси4ко с бебо е о.к.
Но съм 4увала 4е някъде взимат по 25лв. за видеозон и15лв за тонове.
Ако това е вярно то този вид обслижване е идеален.Е,разбирасе това е ли4но мое мнение Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 17 592
По принцип ЗК поема само тези двата. Добре е, обаче, да се следи бебето поне веднъж месечно.

# 82
  • Мнения: 1 428
Веднъж месечно.

# 83
  • Мнения: 1 900
Лекарката ме гледаше на видеозон всеки път когато ходех. Иначе ходех и на частно, когато ми се прииска да го видя. Поне 2 в месеца е било, че даже и 3 понякога. Но не е неоходимо, а просто моя прищевка. Peace

# 84
  • Мнения: 1 710
Аз ходех по два пъти в месеца, но това е защото се водех с рискова бременност. Иначе веднъж месечно ми се вижда разумно.

# 85
  • Мнения: 625
Само в България се смята за нормално да се ходи всеки месец на видеозон.Аз лично също ходих всеки месец при първата ми бременност,сега живеяв  Канада и тук има само един или два за цялата бременност,освен,ако няма медицински показания.Смята се за абсолютно вредно и излишно ежемесечното правене на видеозон.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 558
По здравна каса мисля че се полагат 2 видеозона.Ако си плащаш може и всеки месец.
Peace

# 87
  • Мнения: 3 621
аз ходех веднъж месечно

# 88
  • Мнения: 2 447
Здравната каса поема 2 за цялата бременност,но мен моя доки ме гледаше всеки месец(и не съм си плащала)

# 89
  • Мнения: 4 451
Здравната каса поема 2 за цялата бременност,но мен моя доки ме гледаше всеки месец(и не съм си плащала)
Също! Peace

Общи условия

Активация на акаунт