Застреляха Георги Стоев!

  • 14 621
  • 281
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 228
Бог да го прости човека. Съболезнования на близките му. Някак си вярвах, че ще оживее, но.... уви.  Sad

# 91
  • Мнения: 583
Чела съм Калчев от него нищо,но го гледах веднъж при Венета Райкова и не му повярвах кой знае колко,но ми мина мисълта ,че ще има такъв трагичен край.Лека му пръст на човека!

# 92
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


          Мъчно ми е SadМоже да е бил всякакъв, но се опита за изкупи вината си.Отвори си устата срещу великите клечки и му отнеха живота.Как ли е повярвал, че някой управник ще го защити.

 Дано почива в мир Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 93
  • Мнения: 8 917
Много, много жалко............нека почива в мир........а тази държава никога няма да се оправи - доказа се за пореден път..............

# 94
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Господ да го прости!

# 95
  • Мнения: 289
Мир на праха му... Flowers Rose Flowers Rose

# 96
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На мен ми е много мъчно за него Sad Cry
Да почива в мир Praynig

# 97
  • Мнения: 2 407
Мир на праха му.
Книгите му явно са засегнали доста хора............

# 98
  • Мнения: 1 038
Лека му пръст на човека, и много сили на семейството му.

Преди време беше в "Горещо" и знаеше, че ще се случи, обърна се към камерата и каза, че ще го убият, и ще трябва да го защитят.За съжаление не го хванах в самото начало, но предполагам говореше за правителството.
Гадна работа, не го е заслужавал.Но е факт, че който проговори умира.

http://www.vbox7.com/search/?vbox_q=%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0% … 0%D0%B5%D1%89%D0%

# 99
  • Мнения: 4 540
Мир на праха му... Каквото и да е казал, каквото и да се е опитал да направи - напразно.  Sad Само си затри живота.  Sad

# 100
  • Мнения: 3 216
И на мен ми е мъчно за него  Sad Мир на праха му  Flowers Rose

# 101
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
да почива в мир

# 102
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Няма връзка м/у двете убийства.
Боби остави дете на 11г и бебе  което август ,ще навърши 2 г.
Приятелско семейство са ни.
Към кого е била наказателната акция всеки може да се сети сам.
От днес Ковачки е с двойна охрана.

# 103
  • Мнения: 139
е то се знае всичко за всички , не мога да си представя , че мутрите ще се притеснят от това , което някой  ще напише за тях
даже и американците като обявиха , че Бойко си е мутра , примерно , той дори не се притесни изобщо , ами и пак кмет стана после  ...
или като идваха да гонят Чорни , на Костов въобще не му пукаше от връзките си с него ...
въобще не ми се вярва да е гръмнат заради , това което е написал за когото и да е
Но за това, което е ЩЯЛ да напише?? Дали не е по - вероятно?
Мир на праха му!

# 104
  • Испания
  • Мнения: 60
 smile3518  Светла Му Памет!!! Почивай в мир Жоре -Дано си на по хубаво и сигурно място smile3518

Общи условия

Активация на акаунт