Застреляха Георги Стоев!

  • 14 597
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Починал е!!! Лека му пръс и мир на праха му Praynig . Беше добър автор. Чела съм всичките му книги.

# 76
  • Мнения: 4 435
Ужас.Изтръпнах сега като чух.Лека му пръст. Flowers Rose Flowers Rose
 И много сили на половинката му и детенцето. Cry

# 77
  • Варна
  • Мнения: 634
Лека му пръст  Sad

# 78
  • Мнения: 3 827
е то се знае всичко за всички , не мога да си представя , че мутрите ще се притеснят от това , което някой  ще напише за тях
даже и американците като обявиха , че Бойко си е мутра , примерно , той дори не се притесни изобщо , ами и пак кмет стана после  ...
или като идваха да гонят Чорни , на Костов въобще не му пукаше от връзките си с него ...
въобще не ми се вярва да е гръмнат заради , това което е написал за когото и да е

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Починал е, току що съобщиха по бТВ    Sad Flowers Rose Flowers Rose

# 80
  • Мнения: 81
Мир на праха му

# 81
  • Мнения: 11 607
Съболезнования на близките........

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ми да сменим заглавието. Пак.  Confused
Лека му пръст и много сили на половинката и детето му.

# 83
  • Мнения: 2 274
Логично - раната е била несъвместима с живота! 
Жалко, че никой не му е обърнал внимание, жалко че живеем с такава корумпирана държава, жалко! Според мен е вярвал, че някой ще му обърне внимание и ще се прочисти държавата от мафиотите и за това е проговорил.
Мир на праха му  Praynig!

# 84
  • Мнения: 1 813
Според мен е вярвал, че някой ще му обърне внимание и ще се прочисти държавата от мафиотите и за това е проговорил.
Мир на праха му  Praynig!


Аз пък съм далеч от тази мисъл. Можеше да отиде и да разкаже всичко на правилните хора,не да си прави медийна гаргара с целия ъндърграунд.

# 85
  • Мнения: 583
мир на праха му! не вървим на добре-какви ценности ще дадем на децата си, се чудя, като гледат какво се случва! а иначе всяко чудо за 3 дни-ще говоря, ще пишат и така до другата скандална или трагична новина newsm50! много ми стана гадно...

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мир на праха му

# 87
  • Мнения: 524



 Можеше да отиде и да разкаже всичко на правилните хора
Такива хора едва ли има в нашата държава, ако ги има едва ли имат воля да направят нещо, а и да имат воля - едва ли ще ги оставят да направят нещо. Ако не съм права, не мога да си обясня, защо почти 20 години плуваме в тази мърсотия.

# 88
  • Мнения: 1 813
Виза , е аз пък не мисля,че е направил книгата "за благото на народа". Това да не ти е Ботев.  Stop "Да умрем за свободата". Ай....


И все пак. Мир на праха му.

# 89
  • Мнения: 524
Виза , е аз пък не мисля,че е направил книгата "за благото на народа". Това да не ти е Ботев.  Stop "Да умрем за свободата". Ай....

Абсолютно съм на твоето мнение, само казвам, че правилни хора не съществуват тук.

Общи условия

Активация на акаунт