Застреляха Георги Стоев!

  • 14 586
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 300
А описаната сексуална връзка между Маджо и ген.Любен Гоцев?

# 61
  • Мнения: 9 814
А описаната сексуална връзка между Маджо и ген.Любен Гоцев?

Ами той твърди, че е истина! Но дали е така.... май вече някой трудно ще каже.

# 62
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
А защо трябва да мълчи и защо въобще трябва някой да мълчи......ние надминахме и сицилианската мафия бе, докога ще сме мушмороци!?

# 63
  • Мнения: 9 814
А защо трябва да мълчи и защо въобще трябва някой да мълчи......ние надминахме и сицилианската мафия бе, докога ще сме мушмороци!?

Малко са тези, които имат смелост да говорят. И тях или ги застрелват или ги уволняват. Останалите са просто страхливци, крият тайни, ходят с по 20 души охрана и се молят да не са следващите.
А сицилианската мафия, пасти да яде!

# 64
  • Мнения: 378
очакваше се!

# 65
  • Мнения: 9 865
Този човек не е застрелян (или прострелян) заради мижавата си литература. И преди всичко на мен ми е изключително любопитно да разбера защо е решил да бъде "честен", да "говори" и да казва "истината"? От какво не е бил доволен та е излязъл на светло? Не, че се кефя на Х.К., дори въобще, и не мисля че романите му са върховни, велики и проницателни, но не бих го сравнила (също) с Г.С.

# 66
  • Мнения: 117
Яд ме е за човека.Много му се чудих с какъв акъл ги говори тези неща,беше асно че ще му се случи нещо,той сам си го казваше.Каза също в едно интервю,че не е имало смисъл всичко,което е написал и че единственото,което е постигнал е било да застращи живота си.Скапана ни е държавицата #2gunfire #Cussing out

# 67
  • Мнения: 6 417
Айде стига! Търсел си го...Жоро по дяволите има 7-годишно дете.

# 68
  • Мнения: 1 813
Айде стига! Търсел си го...Жоро по дяволите има 7-годишно дете.

Да се беше сетил О време.  Tired

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Маргините също имат деца , малкият даже по Коледа май чакаше прървородното си дете

# 70
  • Мнения: 871
Току що съобщиха че е починал. Нека почива в мир Praynig

# 71
  • Мнения: 1 685
 PeaceТокущо съобщиха че е починал Sad

 Tiredписали сме едновременно

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 17:17 от teo_71

# 72
  • Мнения: 751
Токущо съобщиха че Георги Стоев е починал.Мир на праха му. Praynig

# 73
  • Мнения: 14
Офф горкия,това е ужасно.. Cry

# 74
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
 Tired

Общи условия

Активация на акаунт