ЮЛСКИ Бебенца'08 (тема 36)

  • 12 316
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 17
Къде сте в това лошо време и не пишете?
Имам сладко подаръче за бебка, качих го в сайта ни:
http://july2008.multiply.com/photos/album/17#11
http://july2008.multiply.com/photos/album/17#12
http://july2008.multiply.com/photos/album/17#13
Добро утро!
Аз ги видях-мнооого са сладки буйките.
Със здраве да си ги носите!
То така -за момиченца много привлекателни неща има.ще видим за нащо момче какво ще купуваме-аз все още не сам купила нищо а и не са ни подарили.Нали сме и далече...  
A и хич нямам навик да гледам за момчешки неща,ама ще почвам вече.

# 211
  • Мнения: 2 762
Добро утро и от мен  Hug
kami_ ch желая ти да се оправят нещата и бебчо да е добре  Hug Praynig Praynig Praynig
Честити нови бебчета, НБМ малката е супер сладур !!! Flutter
Лек ден на всички   bouquet

# 212
  • Мнения: 12
Леле Дуци, много са сладки покупките   bouquet Невероятни са  Grinning
Вчера бях на преглед, доки не успя да види пола на бебочето и за сега оставаме непотвърдено с розови гащи. Само веднъж до сега се показахме и то на другия доктор, май сме доста срамежливи  Embarassed
Може на финала да има изненади  hahaha
Аз за това не смея да пазарувам нещо конкретизирано за момиченце, че после може да си остане и необлечено  hahaha

# 213
  • Мнения: 142
Добро утро, момичета  Hug
Дуци, много сладурски неща  Heart Eyes Ти оправи ли се от разстройството? Мъжа ми от няколко дни е абониран за тоалетната, та вече взех да се притеснявам Confused
Пърли, и аз гледам разни леки филмчета напоследък. Много са ми разтоварващи - може да потърсиш в замундата - Can't buy me love, Sweet November, A Cinderella story, North&South. Романтични с хепи енд, ако си падаш  Wink

# 214
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте момичета,
Тъкмо се връщам от консултация, бебчо е супер.Маха с ръце и крака младежа .. Върти се на всички посоки, гимнастик направо .. Mr. Green Всичко при мен е перфект / чук чук на дърво/ изследвания, плацента,околоплодни води , докторката ми вика чудесно е всичко, то направо да те заплюе човек ...  Mr. Green CrazyБебето е 32 см. , доста е голямо, ама като се има предвид че ние не сме дребнички се очаква дълго и голямо бебе. Докторката ми каза , следващия път - след 3 седмици, ве4е по-често ще ходя, щото влизам в 7-ми месец, ще обсъдим евентуално възможните места за раждане, възможните начини ,ще ми каже какво препоръчва тя и съответно какво искам аз. .. То още си е рано де, а аз не съм решила точно как ще раждам , мисля че зависи най-много от бебето ....При всички случаи ще отида 1-2 пъти при лекаря който реша да ме изражда, предполагам края на 7-ми, началото на 8-ми месец..
Така, отчетох се .. Laughing
Хубав ден на всички ..
Дуци, много готина рокля и пантофки  Heart Eyes

# 215
  • София
  • Мнения: 123
Добро утро и аз мисля да гледам някакъв филм,но още незнам какво ми се гледа Rolling EyesЕдно такова мързеливо и поспаливо ми е,а на вси4кото отгоре снощи се карахме с мъжа и сега го 4акам да видя кога ще дойде да се извини,аз съм голям инат Crossing Arms

За тапата или запишалката,няма зна4ение и аз незнам какво предствлява то4но и не съм разбрала първия път кога е паднала,та не мога да взема отношение,но ми е интересно.

Дуци,дрешките и пантофките са супер,аз все още се въздържам от покупки,4е все се надявам и мен да ме изненадат розови гащи Laughing

# 216
  • София
  • Мнения: 18 679
Това за запушалката си е явно доста индивидуално. Повечето казват, че слузеста и гъста, жълтеникава, да не казвам на какво я оприличават, сещате се Laughing
Моята беше съвсем различна. Кърваво червена Shocked, не с нишки кръв, а направо цялата като голям кървав съсирек, все едно ми изпадна парче черен дроб Sick Аз, естествено, се панирах, защото помислих, че се е отлепила плацента и това е късче от нея, тичах на лекар в 11 вечерта, човекът каза - спокиш, тапата е, ще раждаш скоро - и ме остави в болницата. На следващата вечер родих Peace
Пиша всичките тези гадости, да знае някой,ако му се случи, да не се панира като мене - явно на всеки тапата си е различна, не знам защо newsm78

# 217
  • Мнения: 223
Пърли, и аз гледам разни леки филмчета напоследък. Много са ми разтоварващи - може да потърсиш в замундата - Can't buy me love, Sweet November, A Cinderella story, North&South. Романтични с хепи енд, ако си падаш  Wink

Мерси, падам си баш сега, щото не ме затормозяват като някои други.

Свалих "Хубава жена", не съм я гледала от няколко години, но ще ми е за N-ти път.

Дуци, нещата са много сладки Simple Smile

# 218
  • София
  • Мнения: 378
Jollity честита племенничка , да е жива и здрава и да ви радва много .Задължително ще бутаме ЖЗ, надявам се да се съберем групичка майки по квартал  Peace
Приятен ден на всички   bouquet

# 219
  • Мнения: 591
Дуци, дрешките са невероятни   Simple Smile
Аз днес следобяд съм на консултация, стискайте палци да сме добре и всичко да си е нормално.
Хубав ден на всички за сега  bouquet

# 220
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

Аз идвам сега от преглд. Нямаше истински ехограф този път - само за малко пусна да види дали с околоплодните води всичко е наред, момиче си е още Mr. Green Heart Eyes С главата надолу е, тялото му е отляво, краката вдясно - отговаря на моето предположение по силните ритници дето раздава само вдясно.

Иначе на следващия преглед ще има пак голямо мерене колко е голямо, за последно кръв (хемоглобин). Оттогава започва и записването на тоновете на бебето - та ще имам да лежа 30 мин там Wink

Дуци, дрешките са супер сладки Simple Smile

# 221
  • Мнения: 4 371
Моля ви се, това са ботуши, не пантофки Mr. Green

Хора, ако не изгрее слънце и утре ще стана 100 кила, не съм спряла да набивам глупости от сутринта ooooh!

# 222
  • Мнения: 326
Добро утро.
Kami_Ch почивай си и бъди спокойна и уверена, че бебето е добре и в сугурни ръце. Не се настройвай да раждаш в 7 ми месец. Стискам палци и се моля да удържите още 2 месеца.
Ако знаете как се зарадвах на дъждеца тази сутрин. Въздуха е станал по-свеж и прохладен. След вчерашния пек слънчасах и още ме боли главата. Ама и аз 3 часа навън, като не видяла свобода.
Дуци тези буйки и рокличката за твоята беборана ли са?? Много са сладурски. Дано са по-големки за около 6 месечна възраст, че лятото в жегите не стават да се носят.  newsm78
Аааа то били ботушки. Ясно.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 11:16 от Kokolin@

# 223
  • Варна
  • Мнения: 289
Моля ви се, това са ботуши, не пантофки Mr. Green

Хора, ако не изгрее слънце и утре ще стана 100 кила, не съм спряла да набивам глупости от сутринта ooooh!
Ми някакви сладки буйки са, не знам ..аз нищо не купувам, нямам много муза още май .. добре че имам подаръци.. Иначе бебешките неща са много сладки, ама продължавам да обикалям и да търся само за моята "стройна" фигура парцалки ..  Laughing предполагам че по към края ще ми дойде вдъхновението ..
За яденето - не зависимо от врмето все ми се яде .. Crossing Arms

# 224
  • София
  • Мнения: 334
Добро утро и от мен!
Kami_ch, и аз ти стискам палци да удържиш положението и то не само 2 седмици, ами и даже още 2-3 месеца! Добре е, че стресът вече е минал, почивай спокойно и хапвай!
Добре дошла на новата мама   bouquet и честити племенничетаааа  Laughing

И аз тази сутрин бях на консултация, всичко е наред, последните ми изследвания също! Гледахме бебка на ехографа - изглеждаше ми поокръглена  Shocked  Laughing Беше будна точно около прегледа и я гледахме как мърда и даже как мига! Докито ме зачуди - каза, че ехографът сега я изкарал за 25 юни. Ама знам, че зависи как ще застане Simple Smile Този път ми каза да си купя 1 опаковка витамини за бременни, досега ми се разминаваше, днес ще си купя, ако не забравя. Но да ви кажа, гледам да наблягам на плодовете и зеленчуците, затова досега не съм и пила (досега ми е казвал, че мога по мое желание да пия витамини и минерали, не ми е предписвал изрично).
jollity, ти се опакваше, че Хаджийски ти е позволил още само 2 килограмчета да качиш до успешния финал  Laughing Горе-долу и на мен така - дотук съм качила 6-7 кг, каза ми, че ми отпуска още 3-4 килца. Което прави до 10 кг - а като гледам американските сайтове как щедро ми отпускат по 15-16 кила....  Crazy Ама не се впрягам, майка ми и с двете бременности е качвала по десетина килограма, надявам се да съм като нея  Laughing
Друго да ви се похваля - миналата седмица бях отпуска, монтираха ни новата кухня! И падна едно чистенееее на бъдещия дом... да не разказвам  Peace Лошото е, че четвъртък се преуморих и после цял петък и даже събота ме стягаше корем и ми тежеше, доста се уплаших, но петъка почивах и всичко си мина.
Ама едва насмогвам да ви изчитам последните 2 седмици  Crazy След месец и половина ще изляза и аз в големия болничен и ще мога и аз да пиша фермани  Mr. Green
Много милички неща пазарувате за бебчетата  Grinning Аз обаче ще чакам да се преместим в нашето си жилище, че временно сме при родителите ми и няма никакво място за беболийки... Но и за това смятам да си наваксам след месец-два!  Thinking

Усмихнат ден на всички и да растат бебоците!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт