ЮЛСКИ Бебенца'08 (тема 36)

  • 12 300
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 371
.. добре че имам подаръци.. Иначе бебешките неща са много сладки, ама продължавам да обикалям и да търся само за моята "стройна" фигура парцалки ..  Laughing предполагам че по към края ще ми дойде вдъхновението ..
За яденето - не зависимо от врмето все ми се яде .. Crossing Arms
И на мен тези са ми подарък. Аз смятам само за изписването да купя нещо, защото сестра ми ще ми даде, имам от Пепи и не искам да препълвам детския гардероб.
Като е хубаво времето излизам и не мисля за ядене, а сега само обикалям кухнята в чудене какво да сложа в устата Tired

# 226
  • София
  • Мнения: 110
Да се отчета и аз най-накрая. Едва смогвам да изчитам всичко, все още ходя на работа и ми е натоваренко. Вече си обучавам и заместника, но му се вижда края и на това упражнение.
Честито за племенниците  Hug да са живи и здрави за радост на всички.
Болничките бързо да се възстановяват  newsm17
Относно коментарите за количките mag england - аз също си я бях харесала, заради външния вид  hahaha обаче след като видях колко е обемна и как едни приятели, които я ползват едва я вкарват в багажника и се отказах. Иначе някъде из форума имаше цяла тема за точно този модел.

В булченски магазин "Милена "ще я шия в Асеновград, плата е шифон, надявам се да стане, само че цвета е малко по различен, нямаше точно такъв, а аз неискам бял.
Моята рокля също ми я шиха там и съм мнооого доволна, направиха всичко точно така както го исках аз. Успех!

Ние с бебчо сме добре, след много криене при прегледите най-после се разкрихме - МОМИЧЕНЦЕ  newsm03
Поздрави на всички  Hug

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
Привет!

Дуци, много ми харесват новите ти придобивки Peace

И аз все се каня да пазарувам и все нещо ме спира отвътре, много ми е рано някак, поне да влеза в 7 месец newsm78

Пък такааааа ми се харчат паричкииии Laughing Sunglasses

И така ме мързи да работя вече Confused А и дъжд не искам, искам слънце като вчера  Nature Sunny

# 228
  • Варна
  • Мнения: 152
Варненски мамита,
срещата за утре сутрин 9.15 пред Годзила остава нали? Да не би да сте се отказали? Мен следродилната депресия ме е налегнала още от сега, така че тая тема сигурно ще ми бъде от полза. Спорен и усмихнат ден на всички Laughing

# 229
  • Мнения: 326
Може и да сте го гледали това, но все пак  #Shocked.
Train Trip
Не ми се мисли какво ще стане, ако вътре попадне бременна жена или малко дете  smile3514.

# 230
  • Мнения: 62
Здравейте момичета!

Е вие се оплакавате че постоянно хапвате а аз днес зъкусих само с пет пържени филийки със сладко от боровинки  newsm53

Може и да сте го гледали това, но все пак  #Shocked.
Train Trip
Не ми се мисли какво ще стане, ако вътре попадне бременна жена или малко дете  smile3514.

Аз и без да съм бременна ще се задуша със сигурност

# 231
  • Мнения: 693
Привет момичета   bouquet

Аз ви чета, но съм много изморена и не съм в настроение да пиша и в резултат на умората днес имам кърваво зацапване Tired вече ми писна, чесно!

Ками, мила  Hug Hug Hug

На всичкото отгоре вчера успях да напазаря в Пигис хаус - купих помпа и стерилизатор на Авент, залъдалки, хавлийка, играчка...

Неразбрах мероприятието в нвделя от колкочаса е  newsm78

# 232
  • Мнения: 62
Някой беше пуснал единсписък със всичко необходимо за бебето и след това мамите с опит го обсъждаха. Може ли да ме ориентира някой в коя тема да го търся че си скъсах нервите от сутринта да ровя и не го открих. Благодаря ви предварително

# 233
  • София
  • Мнения: 3 440
Здравейте,
днес вече съм на работа, въпреки протестите на доки. Обаче се разбрах с шефа да посвърша някои неща и излизам отпуск поне до края на месеца. После ще видим, ако съм по-добре може да се върна на работа за малко, ако не - болничния и така.
Страшно съм притеснена заради тия контракции. Не би ли трябвало след 7 дни магнезий да са поспрели? И шийката ми била скъсена, как се получи това не ми е ясно. И не знам колко е опасно  Cry
Както и да е, от петък, най-късно понеделник залягам пред телевизора и така.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте момичета!

Е вие се оплакавате че постоянно хапвате а аз днес зъкусих само с пет пържени филийки със сладко от боровинки  newsm53


охааааа .. не ми се мисли като си остана в къщи как ще закусвам и аз ... То и сега ,ама поне по-рядко хапвам сутрин, направо обядвам нещо ... Но после като си почивам ще е традиция .. Laughing Събота и неделя съм същата картина като теб, филии, мекици, макарони ... Laughing

# 235
  • Мнения: 4 371
........филии, мекици, макарони ... Laughing

Я, още някой като мен, който е на принципа колкото повече тесто, толкова по-добре Mr. Green

# 236
  • София
  • Мнения: 2 921
Някой беше пуснал единсписък със всичко необходимо за бебето и след това мамите с опит го обсъждаха. Може ли да ме ориентира някой в коя тема да го търся че си скъсах нервите от сутринта да ровя и не го открих. Благодаря ви предварително

Eто тук Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277645.140

# 237
  • Варна
  • Мнения: 289
........филии, мекици, макарони ... Laughing

Я, още някой като мен, който е на принципа колкото повече тесто, толкова по-добре Mr. Green

В готварския въобще не искам да влизам, като ви чета само и ми текват лигите моментално, то не са козунаци сега с този пусти Велик ден, не са торти и кексове .. Crossing Arms Как няма да съм 80 кила..
Странното е че никога, ама никога не съм била любител на тестените произведения, но сега нещата от 6 месеца насам са коренно различни.. Даже макаронени салати правя..Грозна картина  Laughing

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
........филии, мекици, макарони ... Laughing

Я, още някой като мен, който е на принципа колкото повече тесто, толкова по-добре Mr. Green

Не сте сами:) Освен тях аз съм и на вълна макаронени изделия. Тази сутрин закусих 2 чинии кус-кус със сирене  food002 Специално станах по-рано да имам време да си направя Sunglasses Иначе менюто сутрин е обикновено банички или кашкавалки Wink

Катинче, наистина ли имаше намаление 10% в Пигис? Сигурно е било лудница newsm78

# 239
  • Мнения: 4 371
Кетито, дечко е имал РД скоро, да ти е жив и здрав  bouquet

Неразбрах мероприятието в нвделя от колкочаса е  newsm78
Ама то не е за София май newsm78
Аз викам като напече хубаво другата седмица да се видим на открито за по един огромен сладолед нейде из парковете, какво ще кажете?

Общи условия

Активация на акаунт