ЮЛСКИ Бебенца'08 (тема 36)

  • 12 316
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 371
.. добре че имам подаръци.. Иначе бебешките неща са много сладки, ама продължавам да обикалям и да търся само за моята "стройна" фигура парцалки ..  Laughing предполагам че по към края ще ми дойде вдъхновението ..
За яденето - не зависимо от врмето все ми се яде .. Crossing Arms
И на мен тези са ми подарък. Аз смятам само за изписването да купя нещо, защото сестра ми ще ми даде, имам от Пепи и не искам да препълвам детския гардероб.
Като е хубаво времето излизам и не мисля за ядене, а сега само обикалям кухнята в чудене какво да сложа в устата Tired

# 226
  • София
  • Мнения: 110
Да се отчета и аз най-накрая. Едва смогвам да изчитам всичко, все още ходя на работа и ми е натоваренко. Вече си обучавам и заместника, но му се вижда края и на това упражнение.
Честито за племенниците  Hug да са живи и здрави за радост на всички.
Болничките бързо да се възстановяват  newsm17
Относно коментарите за количките mag england - аз също си я бях харесала, заради външния вид  hahaha обаче след като видях колко е обемна и как едни приятели, които я ползват едва я вкарват в багажника и се отказах. Иначе някъде из форума имаше цяла тема за точно този модел.

В булченски магазин "Милена "ще я шия в Асеновград, плата е шифон, надявам се да стане, само че цвета е малко по различен, нямаше точно такъв, а аз неискам бял.
Моята рокля също ми я шиха там и съм мнооого доволна, направиха всичко точно така както го исках аз. Успех!

Ние с бебчо сме добре, след много криене при прегледите най-после се разкрихме - МОМИЧЕНЦЕ  newsm03
Поздрави на всички  Hug

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Привет!

Дуци, много ми харесват новите ти придобивки Peace

И аз все се каня да пазарувам и все нещо ме спира отвътре, много ми е рано някак, поне да влеза в 7 месец newsm78

Пък такааааа ми се харчат паричкииии Laughing Sunglasses

И така ме мързи да работя вече Confused А и дъжд не искам, искам слънце като вчера  Nature Sunny

# 228
  • Варна
  • Мнения: 152
Варненски мамита,
срещата за утре сутрин 9.15 пред Годзила остава нали? Да не би да сте се отказали? Мен следродилната депресия ме е налегнала още от сега, така че тая тема сигурно ще ми бъде от полза. Спорен и усмихнат ден на всички Laughing

# 229
  • Мнения: 326
Може и да сте го гледали това, но все пак  #Shocked.
Train Trip
Не ми се мисли какво ще стане, ако вътре попадне бременна жена или малко дете  smile3514.

# 230
  • Мнения: 62
Здравейте момичета!

Е вие се оплакавате че постоянно хапвате а аз днес зъкусих само с пет пържени филийки със сладко от боровинки  newsm53

Може и да сте го гледали това, но все пак  #Shocked.
Train Trip
Не ми се мисли какво ще стане, ако вътре попадне бременна жена или малко дете  smile3514.

Аз и без да съм бременна ще се задуша със сигурност

# 231
  • Мнения: 693
Привет момичета   bouquet

Аз ви чета, но съм много изморена и не съм в настроение да пиша и в резултат на умората днес имам кърваво зацапване Tired вече ми писна, чесно!

Ками, мила  Hug Hug Hug

На всичкото отгоре вчера успях да напазаря в Пигис хаус - купих помпа и стерилизатор на Авент, залъдалки, хавлийка, играчка...

Неразбрах мероприятието в нвделя от колкочаса е  newsm78

# 232
  • Мнения: 62
Някой беше пуснал единсписък със всичко необходимо за бебето и след това мамите с опит го обсъждаха. Може ли да ме ориентира някой в коя тема да го търся че си скъсах нервите от сутринта да ровя и не го открих. Благодаря ви предварително

# 233
  • София
  • Мнения: 3 449
Здравейте,
днес вече съм на работа, въпреки протестите на доки. Обаче се разбрах с шефа да посвърша някои неща и излизам отпуск поне до края на месеца. После ще видим, ако съм по-добре може да се върна на работа за малко, ако не - болничния и така.
Страшно съм притеснена заради тия контракции. Не би ли трябвало след 7 дни магнезий да са поспрели? И шийката ми била скъсена, как се получи това не ми е ясно. И не знам колко е опасно  Cry
Както и да е, от петък, най-късно понеделник залягам пред телевизора и така.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте момичета!

Е вие се оплакавате че постоянно хапвате а аз днес зъкусих само с пет пържени филийки със сладко от боровинки  newsm53


охааааа .. не ми се мисли като си остана в къщи как ще закусвам и аз ... То и сега ,ама поне по-рядко хапвам сутрин, направо обядвам нещо ... Но после като си почивам ще е традиция .. Laughing Събота и неделя съм същата картина като теб, филии, мекици, макарони ... Laughing

# 235
  • Мнения: 4 371
........филии, мекици, макарони ... Laughing

Я, още някой като мен, който е на принципа колкото повече тесто, толкова по-добре Mr. Green

# 236
  • София
  • Мнения: 2 925
Някой беше пуснал единсписък със всичко необходимо за бебето и след това мамите с опит го обсъждаха. Може ли да ме ориентира някой в коя тема да го търся че си скъсах нервите от сутринта да ровя и не го открих. Благодаря ви предварително

Eто тук Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277645.140

# 237
  • Варна
  • Мнения: 289
........филии, мекици, макарони ... Laughing

Я, още някой като мен, който е на принципа колкото повече тесто, толкова по-добре Mr. Green

В готварския въобще не искам да влизам, като ви чета само и ми текват лигите моментално, то не са козунаци сега с този пусти Велик ден, не са торти и кексове .. Crossing Arms Как няма да съм 80 кила..
Странното е че никога, ама никога не съм била любител на тестените произведения, но сега нещата от 6 месеца насам са коренно различни.. Даже макаронени салати правя..Грозна картина  Laughing

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
........филии, мекици, макарони ... Laughing

Я, още някой като мен, който е на принципа колкото повече тесто, толкова по-добре Mr. Green

Не сте сами:) Освен тях аз съм и на вълна макаронени изделия. Тази сутрин закусих 2 чинии кус-кус със сирене  food002 Специално станах по-рано да имам време да си направя Sunglasses Иначе менюто сутрин е обикновено банички или кашкавалки Wink

Катинче, наистина ли имаше намаление 10% в Пигис? Сигурно е било лудница newsm78

# 239
  • Мнения: 4 371
Кетито, дечко е имал РД скоро, да ти е жив и здрав  bouquet

Неразбрах мероприятието в нвделя от колкочаса е  newsm78
Ама то не е за София май newsm78
Аз викам като напече хубаво другата седмица да се видим на открито за по един огромен сладолед нейде из парковете, какво ще кажете?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт