ЮЛСКИ Бебенца'08 (тема 36)

  • 12 295
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 17
Kokolina
Колко струва помпата на Авент?

# 271
  • София
  • Мнения: 1 946
душичката 32, и нашият татко всеки път ме кара да питам док да не би момиченцето ни да е станало момченце...  Joy

  Peace

# 272
  • Мнения: 4 371
Уж чета всичко, но вчера бях изморена и съм го пропуснала явно това за срещата. Може и аз да дойда, неделя, ЦУМ, 12 часа ли?


Много сладък бебок Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

.... Тамън ще ми видите наживо прозрачната рокля, дето чак сега разбрах, че е прозрачна Confused
Заради светкавицата така се е получило според мен Mr. Green

# 273
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте, момичета. Аз само да се отчета, че се върнахме от Египет - сега съм с тен, изморена от почивката и с кашлица и хрема от климатика на автобуса от Хургада до Кайро. Надявам се да оживея. Нищо не съм чела назад, сега започвам. Надявам се всички да сте добре. Липсвахте ми, честно Hug

# 274
От 12 до 14 часа.Wink

А от колко часа е newsm78? Аз ще се радвам да се видим там Grinning.

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 9 730

Малей верно Peace

Аз съм на консултация чак на 21.04. Искам и аз да ми гледат бебето днес smile3516 Като гледам всички сте се изредили, а аз не съм го виждала от края на февруари Confused

# 276
  • Мнения: 1
Айде и аз да се разпиша с мойто кюфте.Пораснало е ,та чак се е засиняло.985 гр е и лекарката каза, че след около 9 седмици ,когато трябва да излизам в болничен трябва да е към 2 кг.Та не вървим, а тичаме със седмица напред и ние,а се беше обърнал господинчото с краката нагоре и риташе  ли риташе в ребрата през целия преглед.Пуснаха ми пълна кръвна картина и урина пък да видим какво ще излезе .
 Тити ,твойто сладурче верно си прилича с племенничката на НБМ.
Ох за неделя много ми се идва и на мен в ЦУМ, а и ми е на 2 минути от нас ,а и кви торти има там  smile3508....Не съм сигурна дали ще успея обаче,щото ще си ходим до Пловдив на мебелни обиколки заради свекитата  Wink.Ако се завърнем в неделя ще се появя и аз  Mr. Green.

# 277
  • Мнения: 591
Здравейте отново, мамчета! Преди малко се върнах от консултация и да се похваля, че всичко е наред...вървим си с около 10- ина дена по- мънички, но всичко си е ок, а аз съм качила 3 кг. Simple Smile
Искам да ви попитам, ако някой има отговор на това разбира се....този календар тук ми отчита, че съм към края на 27 г.с., а акушерката ми каза, че съм в края на 28...как така?  newsm78
И още нещо...прегледа при кардиолог задължителен ли е?

# 278
  • Мнения: 223
Искам да ви попитам, ако някой има отговор на това разбира се....този календар тук ми отчита, че съм към края на 27 г.с., а акушерката ми каза, че съм в края на 28...как така?  newsm78

Точно така - 27 пълни седмици си минала и си в 4 ден от 28-мата, т.е. в края на 28 седмица си (след 3 дни свършва)

# 279
  • Мнения: 30
Здравейте мамчета!
Нямям търпение и аз да видя бебо,колко е пораснал!Но ще трябва да изчакам до понеделник!Виждам ,че сте говорили за кг.Ами аз съм +8 Confused/стартови 50кгна162см/.Според мен зависи и  колко кг е била всяка от нас преди забременяването и височината ни,защото за някои 10кг са добре ,а за други-страшно много!Първия път качх 15-16кг.,но никой не ми се е карал за това.Вярно е,че колкото по-малко,по-добре,но....хайде сега да умираме от глад.Аз прледи това все се лишавах от сладко итестени,пък сега когато мога да си хапвам всичко,пак да се лишавам,е няма да стане.Разбира се ,всичко е в умерени количества!Папкайте сега,пък после ще му мислим Laughing!

# 280
  • Мнения: 591
Мерси, Pearly!
Alisa, според мен си права, че много си зависи с какви килограми сме стартирали. Аз бях 47 кг. и честно да си ви кажа въобще незнам как съм стигнала 61 кг. (мали ужас  #Crazy ) като на дрехи не ми личи кой знае колко...абе после ще пусна снимки и ще изкажете мнение, ако ви се занимава де  Simple Smile

# 281
  • Мнения: 62
Ама вие верно всички сте били на преглед днес  Shocked
НБМ аз на 15.04 съм на ЖК на 16.04 съм при доктора при който мисля да раждам
и като теб на 21,04 при докторката си която ми води цялата бременост

# 282

Общи условия

Активация на акаунт