ЮЛСКИ Бебенца'08 (тема 36)

  • 12 301
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 62
ketito Благодаря ти

........филии, мекици, макарони ... Laughing

Я, още някой като мен, който е на принципа колкото повече тесто, толкова по-добре Mr. Green

Не сте сами:) Освен тях аз съм и на вълна макаронени изделия. Тази сутрин закусих 2 чинии кус-кус със сирене  food002 Специално станах по-рано да имам време да си направя Sunglasses Иначе менюто сутрин е обикновено банички или кашкавалки Wink

Катинче, наистина ли имаше намаление 10% в Пигис? Сигурно е било лудница newsm78

Е момичета вие какво сега успокоявате ли ме? Веси ти си висока а аз с моите 160см ще стана като каца

# 241
  • Мнения: 693
NBM, да имаше намаление, аз имах за харчене 200 лв. и си получих отстъпката от 20 лв. Хора изобщо нямаше, но ние ходихме към 14.00 часа, по-късно може и да е имало, незнам!

Дуци аз разбрах че става дума за София. Относно предложението ти за парковете и сладоледа съм ЗА, ако се чувствам добре!

# 242
  • Мнения: 62
НБМ открих нещо което криеш от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=235568

# 243
  • Варна
  • Мнения: 289

Сисе , ЦРУ -то на Отчетни ..хахаха, голем сладур си..  Mr. Green Hug
бебата им е много сладка , НБМ и тя е сладурана Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 66
Привет,сладуранки.Чета пак ядене обсъждате и реших и аз да се включа към групичката на ядящите тестени изделия.А откакто не ходя и на работа не ме питайте ,поне два пъти в седмицата си меся тесто и после като се почнат едни тестени изделия...От цялата работа най-много се кефят мъжо и дъщерите,че винаги имало топли закуски и домашно приготвено сладичко.Мислех си,че ще стана 100 кила,но засега според доки съм+7 кила,а според моите изчисления+10.За лекцията в Годзила мисля да дойда макар,че хич не ми се слушат такива неща,но за да не ви изтърва.И снощи съвсем случайно попаднах на едно реалити филмче за четиризнаци/еднояйчни/ по Диема+ ,направо го изгледах със зяпнала уста-милите изродиха ги в началото на 7-я мес./щото едното нещо не наддавало/и приличаха на малки мишлета.Най-малкото тежеше около 700гр.,а всички общо около 4 кг.

# 245
  • Мнения: 62

Сисе , ЦРУ -то на Отчетни ..хахаха, голем сладур си..  Mr. Green Hug
бебата им е много сладка , НБМ и тя е сладурана Heart Eyes

Аз го пуснах но дано не ми се разсърди. Какво да направя като е голяма сладурана неиздържах просто

# 246
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте и от мен,аз продължавам с повръщането...и днес отново не съм на работа SickВече незнам как ме търпят,ма кво да правя.Чета,че доста похапвате,аз не ям повече от преди,даже да не кажа по-малко,обаче кантара всеки път е нагоре...направо се плаша,къде ще стигна newsm78
Е това е,отивам в леглото,до после Hug

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 9 743

АААА че то и аз не съм го виждала това. Сестра ми ли е пуснала снимки? Rolling Eyes
Малей не ме гледайте тука, щото съм дебела и не приличам на себе си Embarassed

Тя сестра ми вика- чакай да застана до теб на снимката, че до твоя корем моя изглежда мъничък hahaha

Ма верно сте ЦРУ шпионки такива hahaha Какво правите по чуждите теми, а smile3533

# 248
  • Мнения: 132
мамита някоя от вас да пие Омега 3 ?

# 249
Здравейте мами - за протокола на 34 год. съм , втора бременност, пол още неизвестен. Моята тапа падна в деня на раждането.Беше нещо като розова вода. Обадих се на доки , той каза "До един час да си тук". След пет часа се наложи секцио, защото се губеха тоновете на бебето. Времето се скофти много. Дано да е за кратко. По принцип още съм на работа, но утре и в петък съм в отпуск. Да се поглезим с синчето.

# 250
  • Мнения: 62
Ма верно сте ЦРУ шпионки такива hahaha Какво правите по чуждите теми, а smile3533

Съвсем случайно ги намерих в www.snimka.bg Embarassed Embarassed Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet

# 251
  • Мнения: 132
bu4a добре дошла сред нас, лека и безпроблемна бременност

а да питам аз че хич не съм на ясно, как да разбера ако ми падне тапата преди 9м недай си боже?

# 252
  • Мнения: 1
Ех успокоихте ме и мене днес....А аз си мислих, че само аз съм като ламята Спаска за тестенко.Моя мъж ме гледа  #Shocked и не вярва, как за закуска си хапвам двойно на неговата порция, каквото ви дойде на акъла тестенко.А една нормална салата, мога да си я изям с почти цял хляб,а проядох и картофи с хляб,ориз с хляб,само не съм пробвала макарони с хляб , но не е късно още Joy Joy.А аз от 5 години не ям хляб към готвено,а правя някакво допълнение към храната с повече въглехидрати.Сега обмислям да си отворя пекарна   chef rotfImbo
 НБМ ей тая племенница голяма сладурка .....Колкото пъти я видя, толкоз пъти ми напълва бременната душица  HugПу,пу ....Я кат се роди мойто мъжленце ЖЗ, smile3508 дай некви кординати....
Аз изчезвам на консултация  Whistling

# 253
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
bu4a добре дошла сред нас, лека и безпроблемна бременност

а да питам аз че хич не съм на ясно, как да разбера ако ми падне тапата преди 9м недай си боже?

Чакайте бре хора, не е ли рано още, тапите ще са в 9 месец newsm78
Макар че като гледах отчетните май навсякъде има седмачета Rolling Eyes

Иначе тапата май явно се вижда ако падне, или е слузесто или червено, но ще я забележите, няма как.

# 254
  • Мнения: 326
Катинче, наистина ли имаше намаление 10% в Пигис? Сигурно е било лудница newsm78
Да, наистина имаше 10% намаление. Аз също ходих около обяд. Навалица нямаше, даже беше празно. Само 4-5 клиента в целия магазин. Аз бях доста учудена. Черпиха с торта.
Katinche почивай си повече. И аз си купих помпата на Авент.
Ако това ще ви успокои и аз си хапвам доста ..., в същност какво доста, аз само тестени неща ям. Няма да изброявам .. и не само това ами и на шоколади наблягам. А уж всицки казваха, че който носи момче набляга на соленото. Е аз на всичко се нахвърлям. А после че пуля на кантара като покаже +9кг.  Shocked  Close. А как да стане номера до ккрая на бременността да са само 12кг  #Crazy newsm78
NBM като гледам бебешки снимки се чувствам като човек с психични разстройства. Току се разплача, толкова е сладка малката беборана. Не мога да различа коя е мамата и коя лелята. Аз само бебката зяпам Crazy.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 14:25 от Kokolin@

Общи условия

Активация на акаунт