ПОТУРИ-ХИТ ЛИ СА ОЩЕ?????

  • 10 040
  • 132
  •   2
Отговори
# 45
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Не знам как нещо, което не харесва на 85% от жените, може да се нарече модерно? Thinking

# 46
  • Мнения: 649
Не са , но и да бяха никога не бих ги обула

И аз така! Peace

# 47
  • Мнения: 103
Като прочетох темата, помислих, че питате за потурите на дядовците от едно време Laughing, а то ставало въпрос за шалвари Grinning- винаги ще са модерни в Родопските села, Кърджали, Велинград и др. Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 289
 Хит ли са или не, аз няма да съм модерна. Това е една от дрехите, която няма да облека.

# 49
  • Мнения: 5 103
Не са.

# 50
  • Мнения: 4 435
Като прочетох темата, помислих, че питате за потурите на дядовците от едно време Laughing, а то ставало въпрос за шалвари Grinning- винаги ще са модерни в Родопските села, Кърджали, Велинград и др. Joy

Ако ти отговоря така както ми се иска ще получа бан....... Sick


elisaveta__ и аз съм в отбора не ме забравяй.Между другото аз също имам няколко чифта и единият ми е много шарен,но в синьо.


# 51
  • Мнения: 1 224
Като прочетох темата, помислих, че питате за потурите на дядовците от едно време Laughing, а то ставало въпрос за шалвари Grinning- винаги ще са модерни в Родопските села, Кърджали, Велинград и др. Joy
Ха........ха ...  Sick

# 52
  • Мнения: 649
Аз като горда Българка никога не бих и си помислила да нахлузя това нещо. Първо, че е ужасно грозно, безвкусно и второ смятам не сме още под турско робство та и глупостите им ще нося. Радвам се на жените, които така смело и агресивно отговарят по повод потурите, защото е имало и други теми и ми е направило впечатление.А и аз като се сетя за потури в главата ми излиза образа на грозен мъж с такива гащи, който гони да изнасили или да убие някоя красива българка , затова ама хич не ги възприемам.

   Това е мое мнение с което никой не искам да засегна!

# 53
  • София
  • Мнения: 108
Аз като горда Българка никога не бих и си помислила да нахлузя това нещо. Първо, че е ужасно грозно, безвкусно и второ смятам не сме още под турско робство та и глупостите им ще нося. Радвам се на жените, които така смело и агресивно отговарят по повод потурите, защото е имало и други теми и ми е направило впечатление.А и аз като се сетя за потури в главата ми излиза образа на грозен мъж с такива гащи, който гони да изнасили или да убие някоя красива българка , затова ама хич не ги възприемам.

   Това е мое мнение с което никой не искам да засегна!

Боже, колко мъка има по този свят, Боже....! Е мислиш ли, че точно в тази тема му е мястото на национализмът Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 2 386
А тюрбаните къде ги забравихте?  Whistling

# 55
  • Мнения: 1 289
Аз като горда Българка никога не бих и си помислила да нахлузя това нещо. Първо, че е ужасно грозно, безвкусно и второ смятам не сме още под турско робство та и глупостите им ще нося. Радвам се на жените, които така смело и агресивно отговарят по повод потурите, защото е имало и други теми и ми е направило впечатление.А и аз като се сетя за потури в главата ми излиза образа на грозен мъж с такива гащи, който гони да изнасили или да убие някоя красива българка , затова ама хич не ги възприемам.

   Това е мое мнение с което никой не искам да засегна!

Извинявай само да не ми се обидиш, ама ме развесели #Crazy
Аз също не харесвам потурите, но като го свърза с турското робство и изнасилването...  Mr. Green
Между другото в ориента въобще не носят такива, бях в Египет преди месец - нямаше такова нещо. Ходят само с рокли или дънки. За Турция обяче не знам как е.

А принципно не съм привърженичка на модата, ако на мен самата не ми допада. Нека авторката да носи каквото иска, стига да се харесва и да се чувства добре в него.



# 56
  • London, baby
  • Мнения: 800
Има ли значение дали са модерни? Ако ти се носят-ги носи.

# 57
  • Мнения: 337
В някой райони на България са неостаряващ хит .Там биха те оценили подобаващо .Даже колкото по дълбоки и цветни толкова по-модерна ще си .Твоите какви бяха...? Mr. Green

# 58
  • Мнения: 649
Аз като горда Българка никога не бих и си помислила да нахлузя това нещо. Първо, че е ужасно грозно, безвкусно и второ смятам не сме още под турско робство та и глупостите им ще нося. Радвам се на жените, които така смело и агресивно отговарят по повод потурите, защото е имало и други теми и ми е направило впечатление.А и аз като се сетя за потури в главата ми излиза образа на грозен мъж с такива гащи, който гони да изнасили или да убие някоя красива българка , затова ама хич не ги възприемам.

   Това е мое мнение с което никой не искам да засегна!

Боже, колко мъка има по този свят, Боже....! Е мислиш ли, че точно в тази тема му е мястото на национализмът Joy Joy Joy


Това не е само национализъм, имам отвратизъм към тези дрехи затова така детайлно описах нещата.
doby80  и аз съм имала щастието да обиколя много държави и наистина само тук си ги носим.

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Струва ми се че темата придоби друг характер  Sick

Общи условия

Активация на акаунт