"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 10

  • 17 586
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 218
Десика отново за теб:
Djindjari, аз от първия ден на бременността пия но шпа, но въпреки това прокървих. Но шпа го изписват срещу контракции. Когато прокървих, към него ми прибавиха 3х2 Утрогестан вагинално и Магнерот 2х2 първите дни и после 2х1. Утрогестана е прогестронов препарат за подсилване на лигавицата на матката, а Магнерот-а е Магнезий. Течението ми изчезна още на втория ден, но продължавам с лекарствата. И лежа. Успех на приятелката ти и дано всичко е наред.

Май наистина само нош па няма да свърши работа. Попитай още някой гинеколог  Peace
Успех на сестричка, дано  Praynig да спре пустото му кървене  Hug

# 76
  • Мнения: 649
Мерси Djindj ние се съветвахме с лекар. Леля ми е лекар,така че от нея е предписанието за Нош-па. Тук знам, че срещу кървене изписват и инжекции (не си спомням името им)
А там тя ги е питала за някакви медикаменти и те са и казали, че нямало нужда да пие. Ако продължава да кърви така да не ходи на лекар, но ако се засили и стане по - обилно тогава. Супер възмутена съм. И това е мнение на двама независими генеколози.

По принцип те се обадиха на една жена, която отиваше към Испания да и вземе Нош-па, но тя не е взела  Sad
И сега остава да се пробвам по пощата или по шофьор на някой автобус, защото нямаме познат, който да отива натам.

# 77
  • софия
  • Мнения: 290
Десика , пробвай , пробвай , и поща и по шофиор , важно е... и дано всичко да е наред . А къде то4но е ?

# 78
  • Мнения: 699
Десика отново за теб:
Djindjari, аз от първия ден на бременността пия но шпа, но въпреки това прокървих. Но шпа го изписват срещу контракции. Когато прокървих, към него ми прибавиха 3х2 Утрогестан вагинално и Магнерот 2х2 първите дни и после 2х1. Утрогестана е прогестронов препарат за подсилване на лигавицата на матката, а Магнерот-а е Магнезий. Течението ми изчезна още на втория ден, но продължавам с лекарствата. И лежа. Успех на приятелката ти и дано всичко е наред.

Ей това не можах да се сетя как се казва препарата с магнезий, аз лежах 20 дни в патологията преди раждането и се нагледах и наслушах на какво ли не, но тези които бяха там за задържане,  бяха на инжекции или хапчета но-шпа и магнезий, със сигурност има и по-силни препрати, но те се ползват изключително и само в болницата (поне така ми казаха там) и наистина слабото кървене не е чак толкова голям повод за притеснение, но не е лошо да лежи. Аз прокървих точно към 7 та седмица и до края на 3 ия месец ми се случи още няколко пъти, но моята лекарка беше биволско спокойствие и ми се размина влизането в болница, а там най много да те заковат да лежиш и да си на системи или инжекции или на хапове. Не искам да давам мнение защото не съм лекар, ако много се притеснява да отиде в някое АГ там, може пък да и помогнат.

# 79
  • Мнения: 699
Ебаси к'ва съм смотла вкарах си всичко, което написах в цитата, дано ме разберете.

# 80
  • Мнения: 649
Мерси hayasy разбрах те. Днес ще и пратя по пощата пък дано стигне.Ако не после ще пробвам други варианти.

# 81
  • Мнения: 699
^desika^ дано няма повече проблеми сестричката ти и всичко да е наред още днес. Преди години съм пращала колети за Англия с поща, от централна поща. В кутия с бисквити или бонбони сме пъхали цигари, но не трябва да личи, че е отваряна. така можеш и лекрствата да пратиш. Само за този вариант се сещам сега.
Хайде момичета, ставайте,
хайде да ви събудя аз с едно кафенце и нали сте режимни и вече сте секси и едно допълнение към кафето.
Аз твърдо съм решила вече без никакви почивки, много малко остана до топлото време и няма мърдане, а нещата стават вече много бавно. Така че каквото и да става, аз съм стриктна и режимна. Имам цели 8.5 кг. да свалям не е малко, а и добре, че не се отпуснах много тия дни и няма големи поражения.

Успешна седмица и хубав ден.

# 82
  • Мнения: 649
Момичета забравих да се похваля. Вчера една позната ме видя и ми каза, че доста съм била отслабнала  Grinning
Много се зарадвах, защото последната седмица въобще не съм режимна. Хапвах доста забранени неща, но нямаше как да го избегна. За съжаление там където бях не обичат май много салатките, защото в един ресторант не предлагаха.
Чувствах се супер гузно и адски дебела. Но като цяло си мисля, че съм трупнала някое килце. В момента съм в МЦ и съм адски подута и няма да сваля тази седмица нищо  Thinking

# 83
  • Мнения: 572
hayasi страхотно кафе, направо ми се припи ... ама да го нямаше тоя бе ...
не знам за другите дами, ама на мен ми е гаден

# 84
  • Мнения: 699
iletovp е айде сега, малко за разнообразие и без това държи захар а тя е забранена, тъкмо ще го изгониш.

# 85
  • Мнения: 3 118
хехех,
и мен не ме кефи особено, ма идеята не е лоша.
здравейте  и от мен!
Аз тез два дни съм режимна, обаче кантара кисне на едни кила. Добре че поне няма плюсове след тия излагации, аз съм доволна. На мерки не съм проверила как съм.
Раздвам се, че няма разлика щото така или иначе по някое време всички ще започнем да се храним нормално иииииии ще е лошо ако се почне да се качва главоломно. Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 218
Добрютро муцунки  Hug

^desika^  , дано да стигне бързо лекарството при сестричето ти  Praynig Praynig и всичко да се оправи.

nandi суперско е тука на моренцето - идвай идвай , топличко и свежичко, тъкмо и стимулацията ти ще отпраши няколко нива по-нагоре  Hug
То и ние скоро ще се местим в Несебър , купихме си миналата година по-голям апартамент близо до морето и отдавна се борим да си го обзаведем, ама сега бебока ни даде малко повечко зор ... понеже все отлагахме и ето ти добър повод да се обзаведем най-накрая ...

Хайде поспаланки къде сте всички ???
Лек и режимен ден от меня  Hug


# 87
  • Мнения: 699
Djindjari малко ти завиждам за Несебър, много обичам да ходя там. Ама пусто че е далече от Сф и може само лятото и за няколко дни. Тая година ще пропуснем, но догодина сме там на почивка. Може пък да се видим, тъкмо жужетата живот и здраве ще си правят компания. Ние обикновено ходим на Кошарица на една станция и на плаж на Слънчев бряг, но винаги правим и много разходки из Несебър.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 958
Добър ден момичета. От днес съм пак с вас. БЯх си дала почивка 1 месец, защото се чувствах много зле, но сега пак имам стимул. В събота хходих да си търся дънки и все едни отвратителни ми ставаха. Сега ще слабея ,за да мога да си купя някое готино моделче. Смятам, че този път ще се справя. С повече оптимизъм /дано само след месец не започне пак да ми става лошо/. Сега плюса е, че ще се затопля все повече и няма да ми се яде толкова.
Лек ден от мен.

# 89
  • Мнения: 1 218
Хайде бе Джудж, къде се загуби бе дете хубаво ???
Ела да те нагушкам   Hug Hug Hug
Ееееееееееех как се радвам да те видя   love001
Айде сега драскай по някой ред от време на време и ... отслабвай с пълна сила, че си нананана.
Вчера на разходката по плажа, се появи една девойка  ... лелееееееееей, то крак ли не беше, коса ли  .... аз я зяпнах, ко остава мъж ми  Joy
Стягайте се овреме всички  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт