Бял списък на работодателите

  • 35 735
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Някой с инфо за "Спиди"?

# 46
  • Мнения: 4 916
ЕТ "Сидер Тодоров" - Много коректен работодател. Работех там като студент, пускаше ме за изпитите, работех само събота и неделя, понеже бях редовно, даваше ми джобни, имах кола, даже и таксите за университета ми плащаше. По коректен от баща ми ... пардон от този работодател не съм имал....

 Joy Joy Като стигнах до джобните и таксите за университета и застанах ей така  Shocked а то какво било...

# 47
  • Мнения: 229
"Авенди" наистина заслужават да са от най-добрите работодатели. И като заплащане и отпуски и т.н. Peace

# 48
  • Мнения: 39
Дир.БГ - заплащането и придобивките са  Peace
Харесвам Дир.бг-супер готини хора са.

# 49
  • Мнения: 1 312
Давайте насам,че си търся работа Flutter

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Инфо за "ДОГ ВИЗА - ДОБРЕВ" - гр. Пловдив?

# 51
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Моят бивш приятел работеше в Дир-а и не беше доволен. Доста е субективно явно, защото от едни и същи фирми има и доволни и недоволни Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 6 743
Интересна тема.
Наистина мненията са субективни, защото често има разминавания в очакванията на работещия  Hug
Аз като коректен работодател бих посочила почти всички места където съм работила, но само за навременно получаване на заплатата примерно, но за другите неща в сферата на здравеопазването ... smile3505 smile3516

# 53
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Българският работодател не се е научил как да привлече и запази ценните кадри.

Като се започне от неадекватните понякога заплати и се стигне до схемите за нематериално възнаграждение на персонала, за които не са и чували. Или ако ти дадат добра заплата си мислят, че това единствено ще те задържи. Много имат да учат, особено в областта на HR-а.

# 54
  • DE
  • Мнения: 967
"Академика Сий Палас"
Повече от коректни!  Peace

# 55
  • Мнения: 5 370
Българският работодател не се е научил как да привлече и запази ценните кадри.

Като се започне от неадекватните понякога заплати и се стигне до схемите за нематериално възнаграждение на персонала, за които не са и чували. Или ако ти дадат добра заплата си мислят, че това единствено ще те задържи. Много имат да учат, особено в областта на HR-а.
Не можеш да си представиш колко си права. От години упорито избягвам български работодатели....и въобще не се оплаквам.

# 56
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Българският работодател не се е научил как да привлече и запази ценните кадри.

Като се започне от неадекватните понякога заплати и се стигне до схемите за нематериално възнаграждение на персонала, за които не са и чували. Или ако ти дадат добра заплата си мислят, че това единствено ще те задържи. Много имат да учат, особено в областта на HR-а.
Не можеш да си представиш колко си права. От години упорито избягвам български работодатели....и въобще не се оплаквам.

Жозефина, така си е Peace Лошото обаче е, че не само българският работодател е така. Много чужди фирми с представителства у нас мислят, че като нашия пазар на труда е по-евтин и тука могат да правят каквото си искат. Спецификите на гръцките работодатели ги обсъдихме в темата за черния списък с работодатели. Но не са само те, има доста примери за чужди шефове, работещи в България, които мислят, че са хванали Господ за шлифера  ooooh!

# 57
  • Мнения: 2 759
                      Искам да запиша някого, но в чак толкова прекрасна фирма не съм работила. Иначе парите винаги съм си ги взимала преди или на самата дата, осигурявали са ме на реална заплата, и въпреки това има какво още да се желае... Безплатните напитки са +, но не са всичко.

# 58
  • Мнения: 60
Глобул-изключително коректни!

# 59
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
А за ОББ някой ще сподели ли впечатления? Peace

Общи условия

Активация на акаунт