Препоръчайте детски велосипед...

  • 245 098
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 810
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ние в крайна сметка се спряхме на Drag Rush 16 или 18. Но за наш късмет в момента никъде не са налични. Моля ако знаете къде ги има, пишете в темата или ми драснете едно ЛС.  Peace

# 811
  • Мнения: 81
Здравейте!
Да питам и в тази тема!
Може някой да се включи със съвет!
Детето септември навършва 4год, не е много висок ( в момента е около 100см.). Досега е карало Пуки и Кетлер  без педали. Оглеждам се от сега за колело с педали. Искам да е Пуки. Чудя се 16 или 18 цола да взема. Надявам се да го подкара без помощни колела. Чудя се дали да бъде подарък за рождения ден в края на септември или да го донесе дядо Коледа и да  кара чак от другата пролет ( тогава ще е на 4 год. и половина и около 105см висок). Истината е , че не бързам с покупката, защото детето си кара баланс байка с удоволствие. Иска ми се като вземем Пукито да може да го кара поне 2-3 год., преди да го сменим с по-голямо ( не знам дали е възможно )
Ще се радвам на съвет от мами, ползвали Пуки!

# 812
  • Мнения: 39
Здравейте!
Да питам и в тази тема!
Може някой да се включи със съвет!
Детето септември навършва 4год, не е много висок ( в момента е около 100см.). Досега е карало Пуки и Кетлер  без педали. Оглеждам се от сега за колело с педали. Искам да е Пуки. Чудя се 16 или 18 цола да взема. Надявам се да го подкара без помощни колела. Чудя се дали да бъде подарък за рождения ден в края на септември или да го донесе дядо Коледа и да  кара чак от другата пролет ( тогава ще е на 4 год. и половина и около 105см висок). Истината е , че не бързам с покупката, защото детето си кара баланс байка с удоволствие. Иска ми се като вземем Пукито да може да го кара поне 2-3 год., преди да го сменим с по-голямо ( не знам дали е възможно )
Ще се радвам на съвет от мами, ползвали Пуки!

Има доста време до КОЛЕДА Simple Smile Според мен 16 цола!

# 813
  • Мнения: 39
И аз търся ДРАГ 16, но никъде няма Sad На моя син вече му се изчака чакането и ме врънка само за колело- всеки божи ден....Та се чудя дали да не му взема BYOX- някакви отзиви! Като дизайн ми харесва, но като качество не знам!? Дино също ми допадат но вече цената ми идва в повече...Максимум 200лв. за колело- нямам възможност за повече! Sad

# 814
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Здравейте!
Да питам и в тази тема!
Може някой да се включи със съвет!
Детето септември навършва 4год, не е много висок ( в момента е около 100см.). Досега е карало Пуки и Кетлер  без педали. Оглеждам се от сега за колело с педали. Искам да е Пуки. Чудя се 16 или 18 цола да взема. Надявам се да го подкара без помощни колела. Чудя се дали да бъде подарък за рождения ден в края на септември или да го донесе дядо Коледа и да  кара чак от другата пролет ( тогава ще е на 4 год. и половина и около 105см висок). Истината е , че не бързам с покупката, защото детето си кара баланс байка с удоволствие. Иска ми се като вземем Пукито да може да го кара поне 2-3 год., преди да го сменим с по-голямо ( не знам дали е възможно )
Ще се радвам на съвет от мами, ползвали Пуки!

Най-добре е да купите колелото следващата пролет. Ако все пак много държите да е подарък - поне за Коледа. Сега през септември няма смисъл - ще трябва да вземете по-малкото колело, а на пролет - ще можете да вземете по-голямото, което ще може да се използва и по-дълго време. За дете на 4,5 г, по-високо от 105 см - определено 18" ПУКИ.

# 815
  • София
  • Мнения: 12 243
  Близначките ми са дребни, купих им пуките 18 инча за 5-тият рожден ден. Преди това бяха карали 12 инчови, които им умаляха. На 12-ките се научиха да карат без педали, така че нямаха проблем да подкарат 18-ките. Скоро ще станат на 7 годинки, повдигнали сме и седалките и кормилото, но си им стават определено и мисля че поне още 1-2 години може да ги карат, тъй като вече не растат толкова много. Ето тук са точно на 5-тият си рожден ден с тях.

# 816
  • Мнения: 81
  Ето тук са точно на 5-тият си рожден ден с тях.
Сладурани!! Пу,пу 
Благодаря, на всички, за отговорите!
Aila, мерси за снимката - много ме ориентира. Пукито 18 цола не изглежда толкова голямо колело сравнено с твоите госпожици! Можеш ли да си спомниш колко са били високи тогава на 5год. 
Много е неприятно това, че няма къде да се пробва Пуки, преди да се поръча.

# 817
  • София
  • Мнения: 12 243
Hary ако сте от София може да пишеш на сайта на вносителя и да помолиш да отидете да видите колелото. Ние си ги взехме на място за да не плащаме доставка. Или примерно ако сте наблизо аз съм в Младост 4, може да пробвате и нашите, макар че както казах са вдигнати кормилото и седалките в момента. Не помня колко са били високи на 5 г, но Ники е средна на ръст спрямо връстниците си , а Ваня е една от най-ниските в класа.

# 818
  • Мнения: 39
Ние в крайна сметка се спряхме на Drag Rush 16 или 18. Но за наш късмет в момента никъде не са налични. Моля ако знаете къде ги има, пишете в темата или ми драснете едно ЛС.  Peace

И аз търсех до преди часове във всички възможни сайтове за колела за ДРАГ 16- НЯМА!!! Никъде!!!
След 15 юли чакат доставка всички вело-магазини; И поръчах ДИНО с безплатна доставка -то лятото ще мине я има я няма ДРАГ!
Вчера съм обикаляла с малкия да търся колело 16 цола- никъде няма- изкупени само китайски колела, е не искам такова...надявам се да се окаже Дино-колелото качествено!

# 819
  • Мнения: 1 167
Ние в крайна сметка се спряхме на Drag Rush 16 или 18. Но за наш късмет в момента никъде не са налични. Моля ако знаете къде ги има, пишете в темата или ми драснете едно ЛС.  Peace

И аз търсех до преди часове във всички възможни сайтове за колела за ДРАГ 16- НЯМА!!! Никъде!!!
След 15 юли чакат доставка всички вело-магазини; И поръчах ДИНО с безплатна доставка -то лятото ще мине я има я няма ДРАГ!
Вчера съм обикаляла с малкия да търся колело 16 цола- никъде няма- изкупени само китайски колела, е не искам такова...надявам се да се окаже Дино-колелото качествено!

 А в кой вели магазини ще ги има след тази дата?

# 820
  • Мнения: 39

 А в кой вели магазини ще ги има след тази дата?
[/quote]

ТОБО, Велозона (БУРГАС) има ги в нета; Звънях и на други онлайн магазини поне 10 Rolling Eyes казаха ми също след средата на юли! Нооо като дата нищо конкретно- трябва да звъниш и да питаш!!!

# 821
  • София
  • Мнения: 2 530
Не знам защо сте се вкопчили в тази марка и не искам да знам. Но, ми се струва глупаво да чакате да се появи това колело на пазара, и ето...лятото отмина. Още повече, че никой, никъде не дава точна дата, кога и къде ще се появят тези колела. Някаква мода, може би. Но, така децата ви и това лято няма да карат колело. Освен Драг, на пазара има и други марки, които по нищо не отстъпват, даже напротив.
И понеже съм сигурна, че сега ще скочите, искам да кажа, че си изказвам мнението, а не се заяждам.

# 822
  • Мнения: 39
Спокойно няма да скачаме.... Laughing Аз не съм се вкопчила в марка определена -просто исках да е българско, но като няма поръчах друго...поради липса в магазините поръчах по интернет; Все пак всеки иска качествени неща да купува...

# 823
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Здравейте, както винаги ще се допитам до форума...))))
Какво колело бихте избрали - Драг без дискови спирачки или Спринт със? По запознатите могат ли да ми помогнат?
Чудя се защото Драг е малко по-скъпо? Защо?

# 824
  • София
  • Мнения: 2 530
Защото е изградено име, което лежи на стари лаври. Защо професор взима по- скъпо от от обикновен, но по- можещ доктор?

Общи условия

Активация на акаунт