Клюкините от пролетта-10

  • 11 822
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 336
1. Иса
2. Джали
3. Оморфис
4. Сиси
5. Сабина
6. Бърди
7. Стън
8. Миленита
9. Лиливид
10. Gercho
11. galia_mi

# 61
  • Мнения: 934
1. Иса
2. Джали
3. Оморфис
4. Сиси
5. Сабина
6. Бърди
7. Стън
8. Миленита
9. Лиливид
10. Gercho
11. galia_mi
12. УФСЪ

Аз тайничко си ви чета. Казвайте къде да пращам пари за новото попълнение в отбора.

# 62
  • Мнения: 623
1. Иса
2. Джали
3. Оморфис
4. Сиси
5. Сабина
6. Бърди
7. Стън
8. Миленита
9. Лиливид
10. Gercho
11. galia_mi
12. УФСЪ
13. dannytg
14. Godzilla

# 63
  • Мнения: 1 919
Сиси какво да споделя за шофирането - имам чувството че само аз спазвам някакви правила.
Където има ограничение на скоростта всички ме задминават като крайпътен знак.
Приготви се че първият път ще караш малко на зиг-зак, дори и направо.
Това е нормално - аз не знаех и много се ошашках колко съм некадърна.
Приятно кормуване.

# 64
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
--------------------------------------------------------------------------------

1. Иса
2. Джали
3. Оморфис
4. Сиси
5. Сабина
6. Бърди
7. Стън
8. Миленита
9. Лиливид
10. Gercho
11. galia_mi
12. УФСЪ
13. dannytg
14. Godzilla
15Славка
Щом аз ще ги събирам предлагам да дам адреса си,и да ми ги пратите по пощата или с куриер,защото сметката си на дебитната няма да дам,тъй като там имам пари в нея и нейскам да се мешат с мойте.Всичко се случва. Rolling Eyes
Адреса е:София1574 Ж.К .Слатина бл.28б вх.Д ет.6 ап.72
 

# 65
  • София
  • Мнения: 1 352
А може ли да ти ги донеса някъде, или да ми кажеш как става пращането по куриер, че досега не ми се е налагало.
Дайте да определим някакъв срок, щото предполагам, че Никси ще я изпишат до ден - два.
И какво решаваме, ще купуваме ли нещо или само парите?

Относно разходката до Кремиковски манастир - ако е удобно да го направим в неделя, че се оказа, че
в събота съм на работа. Та значи ако е за неделя ние сме ок.

# 66
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Може да ми ги донесеш в нас Mr. Green,а иначе по куриер правиш заявка за куриера даваш адреса и ми ги донасят. Peace
Ако е хубаво времето Герчо с Мария много ходиме,няма проблем да се срешнем някъде. Peace
За срока ,нека да е до края на седмицата ,за да могат да реагират и мамите извън София.
Моля,за тези дето ще ми ги пращат по куриер,само да не е Сити Експрес-може без да искате да уцелите куриера дето се води баща на Мария. Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 1 352
Супер, Славче, значи ще се разберем допълнително. Тамън и Никси до тогава може да даде идея от какво има нужда.
А ти някъде около пазара на Слатина ли си?

# 68
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ами не точно Герчо, но е на лесно място блока ми,  на самият булевар ,веднага след 2ра-Испанска гимназия.Малък,но дълъг 7 етажен с розови тераси,няма как да го объркаш.
Забравих ,за тези който ще пращат парите по пощата ,ще им трябват трите ми имена,а те са :Славка Методиева Гергова и тела ми е 0895689745,тела ще трябва на куриера Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 17 285
Славче, аз ще гледам да избягам в някоя обедна почивка до вас и ще ти ги донеса.

Герчо, за пикника май всички сме свободни в неделя, така че да приключим със списъка за Никси, пускам нов списък за екскурзията - кой с кой ще пътува и какво ще носи  Peace
Само някой да пусне някакъв маршрут дотам.

# 70
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Пишете ме и мен за подаръка

# 71
Аз писах такъв пост в темата за взаимопомощ, но тъй като едва ли някой ще го види там ще напиша и тук. В момента живея сам в едностаен апартамент в Хаджи Димитър(стая, голям хол и кухня) , така че ако някои спешно му трябва квартира аз си търся съквартирант, няма проблем за малки съквартирантчета. Парите ще са много изгодни (за квартиранта), тъй като срока в който ще мога да бъда сигурен. че може да живеят тук е между 9 месеца и година. Като по дълаг период просто не мога да обещая със сигурност.
Втора точка, ако някои знае някъде да предлагат почасова работа или работа на половин ден, ако ми каже ще съм му много благодарен.
Това е клюката от пролетта, живея си сам ( до скоро бях с майка ми Banghead   Banghead  Banghead ) и сега съм свободен (файнъли).

# 72
Прочетох за подаръка, в момента не мога да дам пари, но нали знаете, акъл бол мога да ви дам....вместо да купувате някаква безкрайно скъпа плюшена играчка, по добре я питайте дали няма нужда от нещо да и се купи... въпреки че тя ще каже ама недейте, няма нужда. Написах го това, защото аз и жена ми примерно, пък и детето ни не обичаме плюшени играчки.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 999
В София сме Simple Smile
За подаръка. Ако смятате, че пари е малко...хъм... Има подаръчни сертификати в детските магазини. Мисля в Премама има и Мадъркер също трябва да има. Така Никси може сама да отиде и да си избере нещо за бебето.

За манастира - Аз ще дам най-подробно описание Wink

# 74
  • Мнения: 9 990
Никси около къде беше бре?Че нещо съм пропуснала.Дребна отметна доста неща, трето не смятам да раждам, знам, че и тя има наследство от баткото, но мога да предложа ключови неща.Ако някой ми пусне тел. На лични, ще и звънна лично да я питам.Рокли няма да и давам, приготвила съм ги за други вече LaughingАко пък сметнете-вие питайте, ма мисълта ми беше-на място да и ги закарам, тя да си отметне-това взимам, това -не-да му търся друг собственик тогава. newsm78Кво казвате? Hug

Общи условия

Активация на акаунт