Music Idol 2 - 11- тема /концерт - филмова музика/

  • 17 856
  • 606
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 716
Изпуснах четвъртъка. Някой може ли да ме осветли за задачите на Айдълите за понеделник?

Тризначките получиха от нас,"драгите зрители", една кола пари. Дако са си прости.

# 571
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Изпуснах четвъртъка. Някой може ли да ме осветли за задачите на Айдълите за понеделник?

Аз гледам само концертите  Hug

# 572
  • София
  • Мнения: 5 792
Изпуснах четвъртъка. Някой може ли да ме осветли за задачите на Айдълите за понеделник?

ето
 Peace
От сайта на МА:

"Деница ще пее Шоколад - хита на група Остава, заедно с вокалиста им Свилен Ноев.

Ясен ще влезе в ролята на Миро от дуета му с попфолк певицата Анелия Завинаги.

Тома ще се пробва с едно от златните рокпарчета на Щурците - Две следи, но заедно с Дичо, който е записвал кавърверсията с бившата си група Д-2.

Нора и Мариана Попова ще направят дамски дует с англоезичната Let Me Cry - песента, с която страната ни се представи на Евровизия 2006.

Шанел ще изпълни рефрена "Мой стих, в теб открих..." заедно с певицата Нели Рангелова.

Ивайло ще пее партията на Васил Найденов в съвместната му песен със Силвия Кацарова Огън от любов.

За Ана е хитът Ще те жадувам на група Сигнал, който актрисата ще изпълни с фронтмена им Данчо Караджов.

Денислав ще е новата дуетна половинка на Галя от Каризма в тяхната Минаваш през мен.

За Мария, която ден по-рано беше застрашена от елиминиране, остана половинката от дует Шик Краси Гюлмезов, известен композитор и аранжор. Песента се нарича Където няма студ."

Песента, която се падна на Шанел миналата година я пя Невена- невероятно!!! http://vbox7.com/play:e6747abe

# 573
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ето
 Peace
От сайта на МА:

"Деница ще пее Шоколад - хита на група Остава, заедно с вокалиста им Свилен Ноев.


Ужас   Shocked По не подходящо не можеше  ли да бъде  ooooh!

# 574
  • София
  • Мнения: 461
ето
 Peace
От сайта на МА:

"Деница ще пее Шоколад - хита на група Остава, заедно с вокалиста им Свилен Ноев.


Ужас   Shocked По не подходящо не можеше  ли да бъде  ooooh!
И на мен, нещо не ми се връзва newsm78 Както и Ана с Данчо Караджов.... Crazy

# 575
  • Мнения: 384
И на мен, нещо не ми се връзва newsm78 Както и Ана с Данчо Караджов.... Crazy
Към 'Сигнал' съм много, ама много пристрастна...пък въпросната песен ми е в топ 3 на любимите   Sunglasses Ама щом оцелях след изпълнението и в дует с Мариянчето Векилска (който си спомня 'Великолепната шесторка'), ще изтърпим и Анчето  ooooh!

# 576
  • София
  • Мнения: 2 840
Тук изпълненията нямат особено значение, защото има и подкрепяща звезда. Песента е важна.
В този смисъл, Ана направо не я попутнаха, ми я изритаха напред с як шут.
Достатъчно е Данчо Караджов да се появи и да запее мелодията и вече никой не слуша, всички пригласят. Това им е хубавото на хитовете - хората гласуват за тях.

Макар че не е гаранция, де, имайки предвид как звучат дуетите с дъщеря му...

# 577
  • София
  • Мнения: 461
 JoyДа,Лора е много далеч от баща си.... Joy
И това за якия шут,за жалост може да се случи ooooh!

# 578
  • София
  • Мнения: 2 840
И това за якия шут,за жалост може да се случи ooooh!

Аз го казах в смисъл, че с тази песен Ана я изстреляха НАПРЕД, дадоха й мощно рамо, защото е мега хит.

# 579
  • Мнения: 114
Деничка се надявам да се справи добре, въпреки че не съм чувала тази песен(или поне така мисля).
Ясен с Анелия...неочаквано лоша комбинация #Crazy Нещо не си го представям в дует с поп-фолк певица. Иначе към песента съм безразлична.
Тома съм 100% сигурна, че ще се справи повече от блестящо. Много харесвам песента, лятото непрекъснато я слушам по морето.
Нора с Марианчето... според мен песента й отива на Нора, а и Мариана също Mr. Green
"Мой стих" е много хубава песен, но не е особено лесна, според мен. Дано Шанел се справи.
Денислав ще успее да се лигави редом с Галка Mr. Green
На Мария песента нещо не ми е позната или просто не мога да се сетя коя е.
Имам някакво усещане, че всички ще се справят добре на този концерт. Може би защото ще са рамо до рамо с известни певци Rolling Eyes

# 580
  • Мнения: 1 954
На Мария песента нещо не ми е позната или просто не мога да се сетя коя е.
http://de.youtube.com/watch?v=E_3DOKfbBgY
Не е лоша песничката.

# 581
  • Мнения: 114
На Мария песента нещо не ми е позната или просто не мога да се сетя коя е.
http://de.youtube.com/watch?v=E_3DOKfbBgY
Не е лоша песничката.
Ааа, това ли била песента, не ми беше позната като име. Благодаря за линка  bouquet
Аз в понеделник няма да имам възможност да гледам концерта и много се ядосвам Cry Cry .
Разчитам на Вас да ми разкажете как е минало, че нещо напоследък недолюбвам vbox7 и youtube, много е лошо качеството на видеотата.

# 582
  • Мнения: 184
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=164883
Може да се посмеете малко Joy
Не е много по темата,но...става... Joy
Да, смешно е ,но и малко тъжно ,защото се напълни с такива като тях по ефирите, а и хората им се радват.

# 583
 LaughingМНОГО СА МИ ИНТЕРЕСНИ ТЕЗИ АЙДЪЛИ. НЯКОЙ ГИ ИЗЛЪГАЛ, ЧЕ СА ЗВЕЗДИ И ТЕ ГОРКИТЕ СЕ ЧУДЯТ КАК ДА СЕ ДЪРЖАТ. ДЕНИ МИЛИЯ И ТОЙ С ТАЗИ МУ ОТРЕДЕНА РОЛЯ НА ЛЮБОВНИК НАПРАВО ДА УМРЕШ ОТ СМЯХ. ТО МИЛОТО НЕ ЗНАЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА/ИМАМ ПРЕДВИД НА ЛЕВИЯ ИЛИ НА ДЕСНИЯ БРЯК/ А ЕТО И ЛЮБОВНИК.ТЕЗИ СЦЕНАРИСТИ НАДМИХА "ДЪРЗОСТ И КРАСОТА".ИВАН И АНДРЕЙ И ТЕ ГОРКИТЕ ГОЛЕМИ ПРОДУЦЕНТИ LaughingЗА ЖУРИТО ДА НЕ ГОВОРИМ ОТ КОЛ И ВЪЖЕ СЪБРАНИ,КОЙ ОТ КОЙ ПО ГЛУПАВ, НО ВАЖНОТО Е С САМУЧУВСТВИЕ НА ЗВЕЗДИ.НЕКА СИ ИМАТ САМОЧУВСТИЕ ХОРАТА НЕКА ДА ГО ВДЪХВАТ И НА АЙДЪЛИТЕ, ТО ЗАТОВА СМЕ И НА ТОЗИ ХАЛ.ПОРЕДНИЯ ЛОШ СЦЕНАРИИ НАТРАПЕН НИ ОТ ХОРА, ЗА КОЙТО САМО ПАРИТЕ СА ВАЖНИ.

# 584
  • София
  • Мнения: 2 840
Марче, що крещиш, бе мила? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт