Music Idol 2 - 11- тема /концерт - филмова музика/

  • 17 843
  • 606
  •   1
Отговори
# 600
Мили ми смехурки аз просто си написах мнението за тъй наречените айдъли. Вие прехвърлихте разговора за клавишите и клавиатурата ми,щом тя е за вас по-важна от мнението ми и буди повече интерес да направим тема "КЛАВИАТУРАТА НА МАРА И ГЕЛА". Ако сте съгласни чакам ви. И моля ви обяснети ми какво имахте предвид че съм натиснала caps lock Laughing #2gunfireтова не го зная моля помогнете и ме нау4ете

# 601
  • Мнения: X
Наистина жалко,че не живея в София Tired

Е, не е кой знае къде - по магистралата за 2 часа си тук Wink
А и в Стара Загора нямате ли пиано-барове?
Дали ще е Нора или някой друг...айде сега, важното е да има хубава жива музика и купонът да тече.
бях посветила вече една тема на пиано-баровете в Стара Загора. Просто няма да си простя ако отново се дрънна в някакво заведение,набедено за пиано-бар и музикантите почнат да ми къдрят "Елена, еленааа..."

# 602
  • Мнения: 114
Напоследък, мине се не мине, срещам по някой айдъл. Миналата седмица Иван, днеска... Шанелчето Laughing На моста на влюбените до НДК, седях и си говорих с една приятелка и се обръщам - кого да видя Mr. Green Питах я дали може една снимка и тя малко така уморено ми каза "Еми може". Сигурно защото още не е свикнала с това да я разпознават хората по улиците. Беше с един младеж, който отегчено й каза, че в скоро време няма да слезнат от тоя мост Joy Joy Joy

# 603
  • София
  • Мнения: 2 840
Просто няма да си простя ако отново се дрънна в някакво заведение,набедено за пиано-бар и музикантите почнат да ми къдрят "Елена, еленааа..."

Уау!!!
Само за това си струва да посетя някой ваш такъв.
А "Батальонът се строява за последен път" изпълняват ли? Joy

# 604
  • Мнения: 2 018
Мили ми смехурки аз просто си написах мнението за тъй наречените айдъли. Вие прехвърлихте разговора за клавишите и клавиатурата ми,щом тя е за вас по-важна от мнението ми и буди повече интерес да направим тема "КЛАВИАТУРАТА НА МАРА И ГЕЛА". Ако сте съгласни чакам ви. И моля ви обяснети ми какво имахте предвид че съм натиснала caps lock Laughing #2gunfireтова не го зная моля помогнете и ме нау4ете

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

Не използвайте главни букви (писането с главни букви се приема като ВИКАНЕ).

# 605
  • Мнения: X
Просто няма да си простя ако отново се дрънна в някакво заведение,набедено за пиано-бар и музикантите почнат да ми къдрят "Елена, еленааа..."

Уау!!!
Само за това си струва да посетя някой ваш такъв.
А "Батальонът се строява за последен път" изпълняват ли? Joy
ами ако си я поръчаш, 100 процента щяха да ти я подкарат и нея онези музиканти.

# 606

Общи условия

Активация на акаунт