Music Idol 2 - 11- тема /концерт - филмова музика/

  • 17 852
  • 606
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
гело ,  маро, рожбички мили! Добре че бяхте вие да внесете яснота сред нас невежите. Praynig
Иде ми да ЗАКРЕЩЯ  smile3514 едновременно от благодарност и екстаз hahaha

# 586
  • Мнения: 114
гело ,  маро, рожбички мили! Добре че бяхте вие да внесете яснота сред нас невежите. Praynig
Иде ми да ЗАКРЕЩЯ  smile3514 едновременно от благодарност и екстаз hahaha
И на мен ми иде, и на мен Mr. Green Ама от друга страна всеки си има мнение и може да го изрази (без да крещи, естествено) . Някоя от вас ходила ли е в пиано-бара, в който пее Нора? newsm78

# 587
  • Мнения: X
гело ,  маро, рожбички мили! Добре че бяхте вие да внесете яснота сред нас невежите. Praynig
Иде ми да ЗАКРЕЩЯ  smile3514 едновременно от благодарност и екстаз hahaha
И на мен ми иде, и на мен Mr. Green Ама от друга страна всеки си има мнение и може да го изрази (без да крещи, естествено) . Някоя от вас ходила ли е в пиано-бара, в който пее Нора? newsm78
ами и аз това ВИКАМ,естествено,че всеки може да има някакво мнение. Дори се радвам,че сценаристите са надмили ,а не подмили,тези на "Дързост и красота".
Явно момичето е било разълнувало и малко се е пооплело с клавиатурата,ама за първи постинг може би е нормално. Хай със здраве  bouquet
А ти за Норчето покрай крещенето ли се сети?
Междудругото ако бях от София с радост щях да го посетя този пиано-бар.Струва ми се,че прекрасно се справя момичето там  Peace

# 588
  • София
  • Мнения: 2 840
Някоя от вас ходила ли е в пиано-бара, в който пее Нора? newsm78

Аз вече казах...

# 589
  • Мнения: 184
гело ,  маро, рожбички мили! Добре че бяхте вие да внесете яснота сред нас невежите. Praynig
Иде ми да ЗАКРЕЩЯ  smile3514 едновременно от благодарност и екстаз hahaha
Може да е натиснала без да иска Caps Lock   Mr. Green .

# 590
  • Мнения: 139
гело ,  маро, рожбички мили! Добре че бяхте вие да внесете яснота сред нас невежите. Praynig
Иде ми да ЗАКРЕЩЯ  smile3514 едновременно от благодарност и екстаз hahaha
И на мен ми иде, и на мен Mr. Green Ама от друга страна всеки си има мнение и може да го изрази (без да крещи, естествено) . Някоя от вас ходила ли е в пиано-бара, в който пее Нора? newsm78

не знаех че пее в пианобар, да не съм пропуснал някоя серия от "дързост и красота" Simple Smile ?

# 591
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Някоя от вас ходила ли е в пиано-бара, в който пее Нора? newsm78
Ни мой го понеса Mr. Green

# 592
  • София
  • Мнения: 5 792
Някоя от вас ходила ли е в пиано-бара, в който пее Нора? newsm78
Ни мой го понеса Mr. Green
Joy

# 593
  • София
  • Мнения: 2 840
Някоя от вас ходила ли е в пиано-бара, в който пее Нора? newsm78
Ни мой го понеса Mr. Green

Мястото е хубаво. Музиката е добра. Наистина, понякога хората значително надвишават капацитета на заведението и е бая фраш, но купонът си тече.

Всички, които посещават такива заведения, знаят, че там не пее само една певица, така че, ако някой не харесва Нора, предполагам няма да се откаже да слуша жива музика или да почне да избягва местата, дето би могъл да я засече.

# 594
  • София
  • Мнения: 5 792
На мен ми стана смешно просто  Laughing
Иначе подозирам, че наживо тя ще ми хареса повече, отколкото сега.

# 595
  • София
  • Мнения: 2 840
В пиано-баровете повечето певци подвикват яко, щото трябва да се чуват все пак, имайки предвид що народ им приглася Joy Joy

Усещането е различно - на сцената, от екрана, в заведение. В бара ще ти хареса повече, защото там тече купон и всички пеят Mr. Green

# 596
  • София
  • Мнения: 5 792
Именно  Peace

# 597
  • Мнения: X
Усещането е различно - на сцената, от екрана, в заведение. В бара ще ти хареса повече, защото там тече купон и всички пеят Mr. Green
и аз това си мислех Peace
Наистина жалко,че не живея в София Tired

# 598
  • София
  • Мнения: 2 840
Наистина жалко,че не живея в София Tired

Е, не е кой знае къде - по магистралата за 2 часа си тук Wink
А и в Стара Загора нямате ли пиано-барове?
Дали ще е Нора или някой друг...айде сега, важното е да има хубава жива музика и купонът да тече.

# 599
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Някоя от вас ходила ли е в пиано-бара, в който пее Нора? newsm78
Ни мой го понеса Mr. Green

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт