Music Idol 2 - 11- тема /концерт - филмова музика/

  • 17 873
  • 606
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 702
Запис.

Много пишете (или аз бавно чета) и много изостанах. Сега насмогнах на старата тема и се добутах и до новата.   
Много ми се искаше да изкоментирам каката, която даваше акъл на Деница да отслабва. Излиза, че е 1 година по-млада от мен, а реших, че е поне с 10 отгоре. Ако трябва да избирам дебела или сбръчкана, се спирам на първото.   Flutter

# 61
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

Няма какво да се чудиш. Този тип музика предизвиква точно такова усещане в мен. Wink

# 62
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хах и той като Ванката не може да пеее  Sunglasses Wink



Цитат
А иначе, каква беше логиката за 13 участник?
newsm78 и аз това се чудя ?!

# 63
  • Мнения: 9
Един интересен цитат от друг форум Laughing:

А колкото до договора на Американския МА /части от него са публикувани по горе на английски/
в него има клауза ,която задължава всеки участник в МА да участва в сценарии изготвени за него от сценаристите на шоуто ,които се отнасят включително и за частния им живот и НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ОТРАЗЯВАТ РЕАЛНОСТТА-МОЖЕ ДА СА ИЗМИСЛИЦА и участника няма право да откаже независимо дали му харесва или не и не може да противоречи на сценария- иначе неустойка!!! Неустойката при отказ от страна на участника е огромна в Америка , сигурно и тук не е малка !!! И сигурно договорите са индентични защато формата на шоуто е един!!!

Толкова засега. моля помислете без излишни емоции !!!

# 64
  • София
  • Мнения: 2 840
То версията със сценария по ми лежи на мен за спонтанно пламналата любов между Пламена и Денислав, ма нейсе Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 336
очаквам да е интересно днес  Peace

# 66
  • Мнения: 184
Само запис.
Успех довечера на участниците.
КЛОНКА ти си моя идол във форума /и друг път съм го казвала/

# 67
  • Мнения: 4 555
И изпълнителят стои, чака да чуе нещо за песента си, ама - не - иде ред ПАК на Ванката, та няма време коментари.

Всъщност Иван няма нищо общо с това. Предполагам, че понеже той самият те дразни, намираш всякакви причини за това дразнение, но истината е, че сценаристите отчаяно се опитват да акцентират на всичко друго, но не и на пеенето.
На буквално всяко изпълнение на Пламена, докато тя чакаше журито да каже някакъв коментар за това как се е справила, водещите сменяха темата с въпроса "Между другото, как се развива връзката ти с Денислав?". Ама буквално всеки път! Като някакви нахални клюкарки, които само чакат да каже "Ох, да знаете как ми писна да си хвърля чорапите из цялата стая  ooooh!" и да започнат да нищят поредната житейска драма.
Това, че Иван го няма, хич няма да ги спре да си пълнят предаването с плява. След първия концерт, когато Елена танцуваше с Тома, веднага пуснаха слух, че били спали заедно, а после докараха приятелката на Тома, за да и го съобщят и да гледат сеир.
Сега пък Евгени Минчев.
Въобще, много грешиш, ако си мислиш, че самият Иван пречи в предаването да се акцентира на музиката и той сам се натрапва на сценаристите само и само да го покажат, пък те милите се чудят как да отделят повече време на музиката.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 16:10 от Карина

# 68
  • София
  • Мнения: 5 794
определено пее, не тук, по прицип, много по-добре от нашенския Най-голям
а е и по-готин  Wink

# 69
  • Мнения: 522
Е това би било чиста подигравка с публиката, ако го върнат в шоуто.  Crossing Arms

До сега да не би да беше нещо друго освен подигравка със зрителя.

# 70
  • Мнения: 417
Ох,много ми е интересно какво ще са измислили тия болни мозъци този път.Сто процента Иван ще присъства в предаването.Сигурно ще ни съобщят за задържането му от полицията и ще изкажат възмущението си,също така ще споменат и хотела в който го настаниха и за не платените сметки,които между другото те трябва да поемат.Така,че музиката и пеенето пак ще е на второ място и аз може би ще предпочета Нова телевизия.

# 71
  • Мнения: 9
Относно сценария, абе той и преподавателя на Иван Ангелов и ректор в НМА "Панчо Владигеров" проф. Георги Костов недоумяваше поведението на иначе "по-скоро срамежливия си и дисциплиниран в работата си възпитаник" - по негови думи, ама Laughing

# 72
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Аз ще гледам МА и от времв на време ще превключвам на " Пей с мен", когато се издразня...... Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 2 840
И изпълнителят стои, чака да чуе нещо за песента си, ама - не - иде ред ПАК на Ванката, та няма време коментари.

Всъщност Иван няма нищо общо с това.

И аз това казах, ама като не щеш да ме прочетеш, какво да сторя.

Казах, че не ме дразни толкова Иван, колкото това, че непрекъснато ни занимават с него и изразих надежда, като го няма, да послушаме повечко музика, в което самата аз не вярвам, но се надявам поне. Mr. Green

Историята с Пламена и Денислав тоже беше някаква дразнеща боза. И за нея казах, ама поне не повтаряха кадрите по няколко пъти. И като си тръгна Пламена, се спряха, а Иван мисля, че ще го експлоатират като образ, въпреки отсъствието му и вероятно поради липса на нови кадри, ще има пак да гледаме едно и също, подкрепено с новите му подвизи.

Дано ме опровергаят довечера.

# 74
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Няма какво да се чудиш. Този тип музика предизвиква точно такова усещане в мен. Wink


усещанията ни са идентични, чудя се само от къде им ги раждат главите такива "шедьоври"...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт