Music Idol 2 - 11- тема /концерт - филмова музика/

  • 17 867
  • 606
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 884
Ей тоя път Дони ги е избрал супер!

# 46
  • Мнения: 2 897
И аз още не знам какво ще гледам довечера, но във всеки случай ще ви чета, че тук е по-интересно  Laughing

И аз така Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 271
Ей тоя път Дони ги е избрал супер!

И аз това казвам! И мисля, че този път всички са доста подходящи за съответните хора и гласове  Peace Дано се получи хубав концерт!

# 48
  • Мнения: 1 955
"Тази вечер аз съм хубава" всъщност едно време я пееше Богдана Карадочева.

# 49
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
И аз ще се запиша тук! Wink Само да кажа, че във форума на МИ яростно се вихри въпросът дали ще връщат Иван във формата. И колкото и да казват, че е партенка инфото, винаги досега пуснатото там се оказваше истина. Ще гледаме и ще разберем /някои довечера, аз от нета/. Що се отнася до в-к Уикенд, там пишат само лъжи и не вярвам на нито една дума.
Иначе с интерес ще чуя изпълненията на останалите участници, като ги качат в ютюба примерно NaughtyПесните са хубави, харесват ми.

# 50
# 51
  • Мнения: 9
Чиста "партенка" си е това във форума на Мюзик айдъл за завръщането на Иван - пуснато е с цел  да се гледа довечера от феновете му. А досега там бяха познали  само изгонването му, което се подразбираше и без друго.  Laughing

# 52
# 53
# 54
  • Мнения: 6 243
Кажете какво има на тоя клип, че на моя комп не се отваря.

# 55
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Чиста "партенка" си е това във форума на Мюзик айдъл за завръщането на Иван - пуснато е с цел  да се гледа довечера от феновете му. А досега там бяха познали  само изгонването му, което се подразбираше и без друго.  Laughing

Може и да е така, да е лъжа, аз лично не вярвам да го върнат, въпреки очевидните нарушения. Не може линията му за гласуване да е все още ОТВОРЕНА и да приема смс-и-от сряда до сега е така.
А иначе-за форума на МИ-дни преди събитие се коментираше за него, знаеше се коя песен ще пее Иван, знаеше се почти всичко-и в крайна сметка се оказваше истина.
Аз, колкото и да го харесвам Иван, не искам да го връщат. Просто не е за там.

# 56
  • Мнения: 781
А иначе, каква беше логиката за 13 участник?

# 57
  • Мнения: 9
Междудругото "неизвестната песен" песент за Иван 1-во излезе тук, и аз я пуснах във форума на МА Flutter, за да се поуспокоят - нали и аз съм една от тях т.е. фенка  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 350
нямам търпение да чуя изпълнението на Тома,големи надежди възлагам и на Деница,песента е от любимите ми ,филма също.Очаквам голяма излагация от Ана (то е ясно),също и от Стоян.
Иначе стискам палци на Тома,дано да ги разбие ,песента е точно за него ,ако се излои нещо ,заслужава да го напляскаме Laughing

# 59
  • Мнения: 1 314
Е това би било чиста подигравка с публиката, ако го върнат в шоуто.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт