КРАЖБАТА

  • 4 558
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Имахме такъв случай на вилата. Един съсед отглеждаше прекрасни едри ягоди. Една събота отиват с жена си, влизат в двора - ягодите ги няма  Shocked  Накрая си ги разпознаха в съседския двор,  влезнаха и си ги взеха , а един от корените го закачиха на вратата му. По-късно крадците пристигнаха и видяха липсващите ягоди и закаченият корен. Дълго време се извиняваха , случката беве ужасно неприятна и неудобна  Confused

# 31
  • София
  • Мнения: 2 803
Стана ми тъжно, като прочетох поста ти и същевременно съм изумена за кой ли път от човешката злоба и простотия.
Аз самата обожавам цветята и въпреки, че нямам лична градина с цветя все още, много се радвам и възхищавам на градини, с цветя.
Пожелавам ти от все сърце много скоро , да възстановиш градината си и да я направиш още по-хубава от преди  Hug.
А на съседите си и роднини, покажи по някакъв начин, както те съветват преди мен, че знаеш, че това са твоите цветя и постъпката им е грозна, но не си хаби нервите излишно да се караш и спориш със такива хора излишно е, просто им покажи че знаеш и не пасеш трева.
Напълно съм съгласна  Peace

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Наистина е възможно къртица или сляпо куче да се окаже виновникът и дано да е така  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 5 682
Наистина е възможно къртица или сляпо куче да се окаже виновникът и дано да е така  Rolling Eyes
Ако е така наистина то един ей такъв начин няма да обиди никого и дори може да се изясни положението. В противен случай виновника ще се почувства разкрит и посрамен пред цялата рода, че е паднал толкова ниско.
Например - ще направя парти по някакъв повод, ще ги поканя, но и други роднини, всички, които познават въпросните братовчеди, и уж между другото, но на всеослушание ще разкажа в подробности как съм намерила градината си, колко грозна, жалка и недостойна е постъпката на тези хора, които и да са били! Но пък сега съм спокойна, защото съм видяла същите цветя в двора на любимите си братовчеди и ето сега, тук, искам да ги помоля да ми дадат от техните луковици! Мисля, че по-голям срам никой не би могъл да понесе, но пък знам ли....
Също така е и хубаво да се спомене, че наистина си вложила много пари и нерви в отглеждането на цветята си  Peace

# 34
  • Мнения: 4 784
Бих ги похвалила за прекрасната градина, същата като твоята миналата година...
Мноооооого добре казано. Действай... и наблегни на последните 5 думи.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
можеш да отидеш у тях и с престорен интерес да попиташ нещо от рода на - много красиви цветя имате, кажете от къде ги взехте, да ида и аз да си купя, че моите някой ги е изровил и откраднал докато ме нямаше, мътните да го вземат  дано Mr. Green
Така ще им покажеш, че знаеш. 
PeaceДа много ми хареса този вариант. Ако можеш да го изпълниш го направи.

# 36
  • Мнения: 4 784
можеш да отидеш у тях и с престорен интерес да попиташ нещо от рода на - много красиви цветя имате, кажете от къде ги взехте, да ида и аз да си купя, че моите някой ги е изровил и откраднал докато ме нямаше, мътните да го вземат  дано Mr. Green
Така ще им покажеш, че знаеш. 
PeaceДа много ми хареса този вариант. Ако можеш да го изпълниш го направи.
newsm10 Идеята е чудесна.

# 37
  • Мнения: 2 229
Откраднали - ок, обаче толкова ли са тъпи и нагли, че да си ги засадят, след като са редки цветя и ще си ги познаеш естествено! Shocked Все пак са ти съседи...много глупави трябва да са...
Отиди и говори с тях директно, иначе само ще се ядосваш.

# 38
  • Мнения: 7 716
Много грозно.
Ще си ги поискам, със скандал. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 942
Ta в крайна сметка какво направи момичето пуснало темата?  newsm78

# 40
  • Мнения: 1 103
Кажи ни изровили ги или не да не те мислим  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 804
С чиста съвест бих поляла красивата градинка с тотален хербицид  Twisted Evil Ако си замълчиш и преглътнеш, ще излезе, че насърчаваш подобни безумия.  Peace

# 42
  • Мнения: 5 682
С чиста съвест бих поляла красивата градинка с тотален хербицид  Twisted Evil
Мисля, че това авторката не би го направила. Все пак тя обича цветята, те са и като рожби.

# 43
  • Мнения: 3 219
Офф, все едно моите са изкопали, много гадно това бееееее.
И аз имам градина с лалета, нарциси и зюмбюли. Не знам какво бх направила,но със сигурност много бих се ядосала.

# 44
  • Мнения: 5 539
мамамари, добре си решила да не се занимаваш с тях и да започнеш да събираш нова колекция.
В края на краищата сега си имаш и 1 ново безценно цветенце, и заради него не бива да се тровиш с мисли за отмъщение и т.н. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт