БЕБЕТА ЮНИ 30 :-)

  • 10 504
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Русе
  • Мнения: 626
Здравейте!
Ако при нас има именнички - да им е живо и здраво името, и те с него, а и бебоците покрай тях!   bouquet

Днес с милото си направихме една хубава разходка, поизморихме се и сега ще се поизлегна да събера сили, че ще трябва да се приготвя и вечеря  Wink
За килограмите - моите са си доста, но много не ми пука (през септември бях около 56, а вчера на ЖК ме изтеглиха - 69,5  Embarassed)! Много си се харесвам бременна - понеже съм и дребосък (158см) и коремчето ми е едно големичко, много си му се кефя! Колко време съм го чакала да порасне  Praynig После ще ги сваля, в това съм сигурна, защото като се хвана за нещо не го оставям докато не стане по мойта  Flutter
Хубава вечер ви желая   bouquet

# 241
  • Мнения: 176
InaD, от твоите уста в божиите уши - 4-5 килца биха били идеални, макар че то е ясно че всичко е индивидуално. Ама като се замисля, това бебе да каче още 2 килограма добре, а останалите ще ми отидат на дупето... и после иди ги сваляй.  Crazy

Да ви се "похваля" вчера каква случка ми се случи... прибирам се аз пеша от работа, вървя през парка и вече съм почти вкъщи -- доволно изморена, влача крак... и по едно време прааас, нещо ме удря страшно силно и много остро по лявото рамо. Оглеждам се - бейзболна топка  doh. Минавала съм точно покрай едно мини-бейзболно игрище където някакви деца играят, и уж е с високи телени огради, ама явно не достатъчно. Еле, едно че се стреснах, друго рамото още ме боли... ама такъв късмет имам значи, ако това нещо ме беше ударило по главата (или недай си боже, корема), щеше да ми докара сътресение, на мен или на бебо. И добре че бяха деца защото ако знаете бейзболните топки с колко километра в час летят като ги ударят силно... като нищо можеше един голям човек да ми изкълчи рамото. (Иначе веднага придойде народ да се увери че съм добре, ама и аз си поплаках малко че се стреснах, де...  Embarassed)

А като се прибрах след 10на минутки, мъжа ми ме посреща с думите "Видях папата"  Joy Joy Joy (Папата е на посещение в НЙ сега, мъжа го видял на улицата, седял си в лимузината и махал на народа.) Ама много смешно ми стана, викам, на мен ми падат бейзболни топки от небето, ти виждаш папата, е това ако не е божий знак че ще си правим детето бейзболист, на... Само дето и двамата хич не го разбираме този спорт, кой ще го научи, не знам  Crazy

Няма да ви казвам вече като се разхождам как ще се оглеждам внимателно - и далеч от игрищата  Joy

Хайде стига съм плямпала, отивам на йога да разтегна малко гърбина. Честито на всички именнички (Цветница не е ли чак утре?)

# 242
  • Мнения: 10
Честито на всички именнички (Цветница не е ли чак утре?)
...утре е! Днес е Лазаров ден!

# 243
  • Мнения: 24
Аз днес цял ден си мисля за тези килограми и като се погледан в огледалото и ми призлява.Ве4е +12  Embarassed
Направо се чувствам ужасно дебела и трудно подвижна.Нощем като спя ,едва се завъртам от едната страна на другата,и се запъхтявам все едно съм бягала Sad
Ама стига се съм оплаквала.
Лека ве4ер

# 244
  • Мнения: 15
Аз все още не съм си купила нито една дреха за бременни Peace.Само едни дънки(но те не са за бременни),които почти не свалям,а за врухни си нося старите дрехи.Те повечкото ми бяха туники и сега са ми екстра Peace

# 245
  • Мнения: 3 743
Ей, кака Мая, аз мислех, че си ограничила масовите мероприятия, затова не те поканих специално Embarassed Rolling Eyes.
То ние три бебеноски се събрахме и си побъбрихме Flutter Party.
В понеделник пък ще има среща с мамчетата от Отчетни по градове - Варна. Аз не знам дали ще мога да отида, защото трябва да си нося болничния в счетоводството, ама ако някоя Варненка иска да знае, какво я чака, да заповяда Laughing.

Като уточним часа и мястото пак ще пиша Wink

# 246
  • Мнения: 256
Аз днес цял ден си мисля за тези килограми и като се погледан в огледалото и ми призлява.Ве4е +12  Embarassed
Направо се чувствам ужасно дебела и трудно подвижна.Нощем като спя ,едва се завъртам от едната страна на другата,и се запъхтявам все едно съм бягала Sad
Ама стига се съм оплаквала.

И ааааааааааз!!!  smile3518 А, на всичкото отгоре сега на гости ми беше една приятелка, която беше на моите килограми преди два месеца, а в момента е на моите от преди да забременея!  Cry Cry Cry И двете сме еднакво ниски и като се сетих как съм се закръглила... Ужасно се депресирах! Не се понасям. Тъпото е, че никой не ми вярва, че, не ям повече от преди. Просто може би е от обездвижването. Преди всяка вечер по час си карах  newsm39 вкъщи. Но от каквото и да е изглеждам ужасно.
А... днес окончателно стегнах "спешната чанта". Дори си изварих помата за кърмене и я прибрах и нея. Ако знаете как ми се дорева. Ами не искам да раждам още, пък! Може ли още дълго да съм бременна? И да се оплаквам, че ме боли дупето!  Wink  Тя мойта стана хем боли, хем сърби.

Леле, Трънче, сигурно яко си се стреснала. Уф, аз като обяснявам, че последните 8 месеца ме е страх от деца... Ето и аз вчера трябваше да мина през една градинка. Тътря се едва, едва и се усещам как съм си хванала корема с двете ръце и само гледам на къде летят топките, които "сладките ангелчета" си подават. Ей... разногледа станах.

# 247
  • София
  • Мнения: 1 535
Трънче дано по-бързо ти минава рамото  Hug
Направо ти завиждам как си правиш такива дълги разходки. Сега се връщам и аз - ами за 2 часа 3-4 пъти търсих къде да сядам   Tired. А не мога да кажа, че съм се обездвижила - и на работа си ходя още и каката мъкна по разни извънкласни занимания. Да вземе да свършва вече тая учебна година, че нещо взе много да ми дотежава  Embarassed

In4oka и аз съм така с топките. Направо ме хваща параноята когато вляза в двора на училището да си прибирам каката - хвърчащи отвсякъде топки, тичащи и съответно НЕгледащи къде отиват деца  ooooh!

И да не забравя - честито и от мен на именничките   bouquet

# 248
  • Мнения: 616
Олелееее... забравих кой какво беше написал... Обаче относно предпазните колани и бременните вчера едни познати ми разказаха случка, когато ченгето пита бременната в осми месец (мъжът й се вози отзад прилично почерпен)  Защо сте без колан? тя казва Ми бременна съм в осми месец. Той Е как ще ми докажеш че си бременна? Тя (учудено) Ми не ми ли личи? а ченгето Ми де да знам, ти може да си природно дебела!  hahaha И отзад съпруга се набира изведнъж Аз на теб ма***та ще ти е** и тръгнал да излиза... Ченгето бутнало документите обратно, и духнало  Joy лелееее дебилитети има навсякъде ....

Моите килца са си точно по "норма" +9! До края да кача още 3... Мъжът ми , а и аз, тая надежда да загубя само това, което е на корема, а другото да си остане точно там, където е сега, понеже тъкмо "заприличах на човек", както казва той  Mr. Green Обачееее.... имайки предвид какъв съм глист, и семейната ми склонност към слабеене, се опасявам че покрай бебето ще отслабна още повече от преди  Sad Но ще хапвам, ще карам свеки да ми готви, и се надявам да удържа фронта!

За прах Сано и аз чух много добри неща. Имало май бебешки специален. Препоръчаха ми го, но е още рано за мен... И в никакъв случай омекотители! А за пране - никакви ръчни изпълнения не планирам! заедно с чаршафите и хавлиите - на по-висока температура, и това е! Пък за гладенето... май няма и да гладя.  (Излишно харчене на калории, аз ще имам тегло да пазя  Joy )

Иххх, пак се изписах...
Утре ми свършват ел. инсталацията!!! Кеф! Вече могат да се почнат съществените неща!!!

Бе гърба много боли бееее....  ooooh! пууууу.....

А, относно менструалните болки, и контракциите, и аз съм чувала, че ако имаш болезнен мензис, после много по-леко се понасят контракциите! Дано е така, че аз в последните три години направо  ooooh!.... Последните 7-8 месеца без Aulin не минавах!
(което ме навежда на следното разсъждение - нали помните като ви разказах сестра ми как буквално е проспала часоветена контракции и разкритието; е, тя от 14 годишна е с отвратителен мензис, направо беше като парализирана всеки месец... Та вероятно затова спокойно си е спяла при там някакви си контракции  Crazy )

Простете, олях се  Embarassed
Тръгвам си  Peace

# 249
  • Мнения: 616
...Но от каквото и да е изглеждам ужасно.
In4oka, аз лично намирам, че изглеждаш доста добре  Peace Не съм те виждала преди корема, обаче ми се струваш чудесно изглеждаща бременна жена! Не се кахъри, само на теб ти се струва, че си зле!  Peace

# 250
  • София
  • Мнения: 1 535
А, относно менструалните болки, и контракциите, и аз съм чувала, че ако имаш болезнен мензис, после много по-леко се понасят контракциите! Дано е така, че аз в последните три години направо  ooooh!....

Всяко правило си има изключения. За съжаление аз бях от изключенията  Crossing Arms.
Обаче за сметка на това след раждането не съм глътнала и едно хапче - ами няма такова нещо като болезнен цикъл вече  Peace

# 251
  • Мнения: 616
Всяко правило си има изключения. За съжаление аз бях от изключенията  Crossing Arms.
Обаче за сметка на това след раждането не съм глътнала и едно хапче - ами няма такова нещо като болезнен цикъл вече  Peace
Да, и това съм чувала, че след раждането - спират! Ноооо, ти си права за изключенията - въпросната ми сестра вече десет години след раждането продължава да се гърчи всеки месец... То явно едното за сметка на другото... Милата май предпочита болезнено раждане, пред този цикъл цял живот... Но това не се избира.

# 252
  • Мнения: 132
оффиоли, дано да има наистина някаква такава зависимост между много болезнения цикъл и поносимите констракции после  Praynig
Тук можем да помолим мамите с опит да се включат с коментар как е било при тях...
Аз също съм с била винаги със страшни болки - даже от Аулин не ми е минавало понякога, та съм пила и по 2 за ужас на лекари и аптекари...

Хубава вечер от мен   bouquet!

# 253
  • Русе
  • Мнения: 626
А, относно менструалните болки, и контракциите, и аз съм чувала, че ако имаш болезнен мензис, после много по-леко се понасят контракциите! Дано е така, че аз в последните три години направо  ooooh!.... Последните 7-8 месеца без Aulin не минавах!
(което ме навежда на следното разсъждение - нали помните като ви разказах сестра ми как буквално е проспала часоветена контракции и разкритието; е, тя от 14 годишна е с отвратителен мензис, направо беше като парализирана всеки месец... Та вероятно затова спокойно си е спяла при там някакви си контракции  Crazy )
Аз като не разбирах кога ми идва и кога ми свършва, сигурно ще трябва да умра от болки... Ще взема да се стресирам... Дано е само мит  Praynig  Praynig  Praynig

# 254
  • София
  • Мнения: 1 535
Аз като не разбирах кога ми идва и кога ми свършва, сигурно ще трябва да умра от болки... Ще взема да се стресирам... Дано е само мит  Praynig  Praynig  Praynig
rallii спокойно - няма гаранция как ще е. Организма на всеки е различен. Няма какво да го мислиш отсега и да се страхуваш - полза няма никаква. Слагаш розовите очила - казваш си, че всичко ще мине леко, че си в добри ръце, на които имаш доверие и т.н. Както беше казала някъде по-горе и offioly нямаме нужда от страшни истории точно сега. Винаги може нещо да се обърка, но вярвай в добрия изход на нещата   bouquet

Лелеее, направо не мога да се начудя на себе си какъв оптимист съм станала  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт