Разни приказки

  • 6 712
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 138
ей го пак братчеда http://images25.snimka.bg/005691648.jpg
ей ме мен с бащата на братчеда Wink  http://images25.snimka.bg/005691649.jpg
тез дни ще намеря снимка на братчеда дет прилича на хален делон Mr. Green
имам и един австриец за сватосване. много убав човек, ако някой го иска............всичко прави в домакинството. от ластик и аспиринче прави музикална уредба. макгайвър пасти да яде.
родом е от бг, варенето на спиртни напитки му е в кръвта, носи на пиене, обича блажни манджи, абсолютно непретенциозен. енциклопедия е на вицове.
кога ще си показваме яйцата. аз отивам да ги накисна и да ги мия, ще боядисвам утре. и ще показвам.
пу магьосника е пръв hahaha

# 61
  • Мнения: 2 084
Мата, разби ми идеята да се мятам в критическта. Я глей кви мъже чаааакат.

# 62
  • Мнения: 4 138
имам и двама немци. те не са много стока и не носят на пиене, ама алъш вериш да става. инак са убави, ма снимки нямам.

# 63
  • Мнения: 921
Матооо, като си тръгнала така с широка ръка да раздаваш ергени, вземи уреди и мен, де!
Пък аз ще се реванширам с някоя и друга бутилка Поморийска гроздова на лято! Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 4 138
бе те са повечето ползвани малко, ама инак стават. австриецът ме пита дали има вече кандидатки Mr. Green
той впрочем е от сунгулраре Flutterс жените може да не си пасне, ама виж с мъжете няма проблем. ще си говорят цял ден за техника, ремонти, пц та и ще си разкават вицове.
танче, за поморийска направо ще ти намеря някой по поръчка бе душа. с екстри. лелееееееееееееее, как ми се пие една ракия със салатка от български домати. тук има едни шушлякови, а краставиците им са селектирани явно от тикви.

# 65
  • София
  • Мнения: 9 517
Абе, Мата, а дами не предлагаш ли бре? Че кво ще правят мъжете ни ние докато се забавляваме  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 138
фокси, много си руса. мъжете са за мъжете, за да ни оставят на мира, докато ние си пием ракията. кво стана, някой козунаци меси ли Flutter
ае си ги мерим.

моооооооооооооолим http://images25.snimka.bg/005698141.jpg

# 67
  • Мнения: 1 843
Си ги мерим. Единия ми е 4, другия 5... лева.

Не, че щях да меся инак,  имам рецепта за козунак, дето се излива като кекс в тавата и става чуден. Но с екшъните от тези дни, баш ми беше до козунаци.

В петък вечерта, с детето в колата, ми отказаха спирачките. На другата сутрин Ирина започна да повръща непрекъснато. Да чукам на дърво, голяма борба беше вчера, детето се изтощи крайно, но днес се съвзе.

Да живее кока - колата! Оказа се чудотворно средство срещу обезводняване на малчугани (за разлика от инфузионния разтвор, от който се потрисат...)!

Но геройски боядисахме и нарисувахме с малечка 30 яйца, от които само 3 пукнати. Сама изпаднах във възхита от себе си!

Христос Воскресе!

Да сте живи и най-вече много, много здрави!

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 11:32 от ДарЗаМен

# 68
  • Мнения: 4 138
во истина воскресе.
ау. басси. тва със спирачките веднъж ми се е случвало, малко преди да отцепим по една магистрала със 200 Sickкъсмет сте имали.
за колата, не само е против обезводняване, но и всякакви гадории прочиства от стомаха. ние в бачкането стомашните сонди с кола ги правехме проходими. по добра е от всякакви капки за корем.
яйца аз боядисах 18. нито едно не даде фира. малко са в лай....яната гама. догодина ще боядисвам с природни бои.
козунаците са месени в машина. да не съм луда на ръка. пуснах ги 3 часа да се месят и после пльос във фурната. рахат работа.
против проблеми със стомаха действа добре освен кола и една две капки йодна тинктура въху бучка захар. обаче запича. сега са се юрнали всякакви стомашно чревни вируси да нападат децата.

# 69
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Во истина возкресе!!!
Тази година си го набутах много вътрешно.Една приятелка ме помоли да и спретна бутикова торта,тематична с накаква гад наречена Спондж Боб.И аз се съгласих,зер струва 80 лева,да и ги спестя.Ама то се падало в "деня на козунака",а аз меся,щот съм садо-мазо.Три дена се мяткам из кухнята,като алтаво шиле.И накрая взеха тортата питам ги шойне ли е?Те с половин уста:
-Да бе,хубавка е.
АААААА умря Марко.За мерси-не ме търси.Ама то торта за Олимпиада си беше-поне 35 парчета.
http://drozofila.multiply.com/photos/album/3#23
Най-мъчно ми бе за детето.Обикаля,като кебачийско котенце и си иска да хапне,ама няма....Нямаше,какво да опита

# 70
  • Мнения: 2 172
Во истина возкресе!
Ей, страшна торта, Иланг Peace.Нищо не разбират ония. Намерили та премерили.А аз все си мислех , че стъкло рисуваш Thinking.
Козунаци един път са, Мата!Майстор съм на месени неща, ма козунак не съм пробвала.

Що ергени се раздадоха, що чудо, не мога и да помисля, че ще се уредя.Виж, ако са на кило, аз вече съм се уредила с доста имащ, нямам стигане.
Виж едно време ми идваха налудничави идеи- да споделя с благоверния , че искам да имаме свободен брак, ама и той много откровено сподели ,че щял да ме удуши със собствените си ръце. Така, е че само ще чета за ергените тайничко. Hug

Моите яйца са като тези на снимката в подписа ми Party

# 71
  • Мнения: 4 138
много си е джиджана тортата. тоз спонгер боб, няква абсолютно малоумна гъба е хит сред децата. тук върви нон стоп по детското. аз едно време го мислех за някакъв самун хляб. голяма напаст е.
и кво не и е харесала тортата, молим. на децата сто на сто ще им хареса много. ми да си я направи сама бееееееееее.
иланг-иланг, вземи си купи една машина за месене. аз даже хляб не купувам. едно, че рядко се намира тук вкусен бял и второ, че около 600 грама от този дето го яде мъжът ми струва около 5 лева. а нема нужда. гениално изобретение е. който е измислил нея и миалната машина е просто приятел на жените. доколкото помня жена беше.
я покажи козунаците Twisted Evil
да не ги тряска сто пъти в плота с мазнина.

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
ААА те харесали тортата,ама докато аз и трябват продъниха мобилния-после нъцки.Очаквах поне един бонбон да ме почерпят за здраве.А машина няма да си купя щото ще проядем пак хляб.Аз след,като взех дребното за 2-3 месеца качих 30 кила Cry.И незапознатите го отдват на това,че не съм се възстановила от раждането.
URL=http://img175.imageshack.us/my.php?image=picture438wn6.jpg][/URL]  Ето го козунака.Остатъка защото ме домързя да стана и да го снема в светла стая.

# 73
  • Мнения: 921
Иланг-Иланг, тортата си е върха. Кажи колко взимаш за изработката, че да си поръчваме при теб за празниците. Laughing
Иначе, и моите яйца половината са украсени с тая гад - Спонджи Боб. Няма как и аз се водя по съвременните тенденции, че да ме смятят за готина децата. Joy

# 74
  • Мнения: 358
Во истина возкресе!
Иланг-Иланг тортичката е прекрасна. за килограмите и аз вече 2 години се опитвам да се възстановя.
Тази година реших да се направя на масторка и да не ползвам машината. заформих такива красиви козунаци ама ако го блъсна в стената и бетона ще пробие. пълен провал smile3511

Общи условия

Активация на акаунт