страх ме е-аз съм многодетна майка вече и пак ми закъснява-

  • 3 170
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Вьзхищавам се на майки  като теб. И бих била много щастлива,ако след време се похваля с такова голямо сьровище като теб. Не се тревожи,ако се налага го махни. Но не се самоизмьчвай,не го заслужаваш. Hug

# 16
  • Мнения: 1 671
Може да ти закъснява дори от притеснение... Тестовете отчитат доста вярно след закъснението, така че направи си още един за успокоение. Дано да не е бременност! Дори да е така, не се самоизмъчвай и вземи решението, което ще ти донесе душевен мир и спокойствие!
Възхищавам се на майки като теб   bouquet (и ние искаме голямо семейство, но засега имаме 2 деца). След 4-5 години и аз искам трето детенце (ако са близнаци много ще се радваме).

# 17
  • софия
  • Мнения: 636
Вьзхищавам се на майки  като теб. И бих била много щастлива,ако след време се похваля с такова голямо сьровище като теб. Не се тревожи,ако се налага го махни. Но не се самоизмьчвай,не го заслужаваш. Hug
Не се тревожи - според това, което казваш за тестовете и хапчетата вероятността да си бременна наистина е много малка.

# 18
  • Мнения: 1 103


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!

 Бъдете разумни с мъжа ти, пазете се!Дано да е нормално закъснение и да не се стига до аборт.

 Успех!
Напълно те подкрепям .

# 19
  • Мнения: 196
Не знам какво да ти кажа освен УСПЕХ!!!Дано се тревожиш напразно.Пиши когато имаш някакъв резултат,ще стискам палци.  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
Т.е. си в почивка от хапчетата ли??? в смисъл между опаковките или тази която препоръчват на вс 6 месеца 1 месец почивка....ако е втората може да си бременна, ако е първата доста по-малко вероятно ако си ги пила редовно...но все пак нищо не дава 100% гаранция.....
Стискам палци отрицатлните тестове да са наистина такива. Ако продължава да не ти идва консултирай се с гинеколог...може и да е някакъв друг проблем, а не бременност все пак.....
Но дано ти дойде и всичко да е наред....

Пък ако се стигне до аборт - понякога се налага за жалост, няма защо да се самоизмъчваш и обвиняваш....стават такива неща Wink

# 21
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Да са ти живи и здрави дечицата. Отиди на генеколог, не само бременност може да е причина за закъсняване на М.
Напълно подкрепям  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 114
тестове-два-все отр.,от доста време съм на хапчета даже чаках да ми дойде по време на редовната почивка но ..............

Ако дълго време си ползвала противозачатъчни, напълно е възможно да отсъства менструация дори при редовната почивка. На мен това ми се случи няколко пъти, консултирах се с моята гинеколожка и тя ми каза, че няма нищо страшно.

Вероятността да си забременяла, докато взимаш хапчета, наистина е много малка. Не пишеш с колко ти закъснява менструацията, но преди изтичането на 7-дневната почивка си направи отново тест и ако е отрицателен, непременно започни следващата опаковка.

Бях намерила линкове в Интернет за отсъствието на менструация при контрацептиви, ако ги открия пак, ще пиша.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 589
Щом пиеш противозачатъчни, вероятността е малка, освен ако не си изпуснала хапче.
Дано ти дойде и не се стига до аборт. Успех! Hug

# 24
  • Мнения: 966


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!

 
 

 Grinning Grinning Grinning

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Щом пиеш редовно противозачатъчни едва ли си бременна-може от стрес да ти закъснява  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 931
Здравей мила. Щом пиеш противозачатъчни и имаш 2 отрицателни теста мисля, че не си бременна. Аз съм със спирала и един месец от стрес така ми закъсня 2 седмици и се бях шашнала. Бях на лекар, оказа се , че нищо ми няма и бебе няма. Не се шашкай толкова, че и от притеснение може да не ти дойде.

# 27
  • Мнения: 7
Благодаря на всички които ми писахте!Освен моите деца се грижа и за още 24-работя в дом за деца лишени от родителска грижа и напрежението ми наистина е голямо.Дано да няма нищо защото се познавам и знам че много трудно ще махна дете.

# 28
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
дано не се стига до аборт

# 29
  • Мнения: 2 755
Отиди по-скоро на гинеколог. Много често хормоналните лекарства, колкото и да са пречистени одят до кисти. Може от това да ти закъснява. Не мисля, че си бременна, дано не си болна, а да е от притеснение. Може да се случи и от смяната на сезоните.

Общи условия

Активация на акаунт