страх ме е-аз съм многодетна майка вече и пак ми закъснява-

  • 3 174
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 7
Четох почти всички теми за тестовете,които са писани във форума и честно казано ми се изправиха косите.Имам четири деца-всеки път съм забременявала с желание-само да поясня че последните две са близнаци-и сега пак ми закъснява.Разглеждах много теми за тестовете за бременност-ами то излиза че дори и отр.пак може да съм бременна.Лошото е че ако е така ще трябва да направя аборт-не мога да родя друго дете.Казах на личната си лекарка но тя ми каза няма проблеми-ще чакаме още една седмица.Ами ако има нещо.Ще умра от страх!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

# 1
  • Мнения: 953
Пред доста трудно решение си изправена, надявам се да е нещо хормонално и да не си бременна.
Ти защо не помислиш за някакъв по-ефективен метод за предпазване - сложи си спирала да си спокойна.
Тестове за бременност направи ли си? Има и кръвен тест който ще покаже дали си бременна, надежден е, не чакай, не се терзай по-добре бъди наясно.

# 2
  • Мнения: 4 335
Направи си тест,не се притеснявай предварително,може да ти закьснява по друга при4ина.А както са те посьветвали,защо не си сложиш спирала за да си спокойна  bouquet

# 3
  • Мнения: 7
тестове-два-все отр.,от доста време съм на хапчета даже чаках да ми дойде по време на редовната почивка но ..............

# 4
  • Мнения: 1 121
Да те успокоя-след като пиеш противозачатъчни шансът да забременееш е наистина малък, а щом имаш и 2 отрицателни теста, вероятността е повече от нищожна според мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 592
Да са ти живи и здрави дечицата. Отиди на генеколог, не само бременност може да е причина за закъсняване на М.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравей и от мен!Стискам палци да не си бременна,а просто да е временен хормонален дисбаланс.
Най-добре се ориентирай към поставяне на спирала или се посъветвай с гинеколога дали хапчетата са досатъчно надеждни.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!

 Бъдете разумни с мъжа ти, пазете се!Дано да е нормално закъснение и да не се стига до аборт.

 Успех!

# 8
  • Мнения: 2 131
Да те успокоя-след като пиеш противозачатъчни шансът да забременееш е наистина малък, а щом имаш и 2 отрицателни теста, вероятността е повече от нищожна според мен.
newsm10 И аз така мисля.

# 9
  • Мнения: 728
Абе аз да ви кажа, знам че като пиеш противозачатъчни цикъла идва винаги по 1 и също време. Аз докато пиех ми идваше точно на датата даже точно в часа който ми е било предишния път.
Но хапчетата са 99% сигурни, а както ти казваш имаш отрицателен тест, даже два, на дали има нещо - но най добре иди на гинеколог да се успокоиш

# 10
  • Мнения: 9 973
дано не се стига до аборт

# 11
  • Мнения: 3 069
Единствения начин една жена да е сигурна, че няма да забременее е да не прави секс....няма нито едно противозачатъчно средство, което да дава 100% сигурност че това няма да се случи.
Направи си кръвен тест, той е най-точен за да вземеш мерки колкото се може по-рано.
Стискам палци всичко да е ОК Peace

# 12
  • Мнения: 636
Да те успокоя-след като пиеш противозачатъчни шансът да забременееш е наистина малък, а щом имаш и 2 отрицателни теста, вероятността е повече от нищожна според мен.
И аз така мисля, вероятно е някакъв хормонален дисбаланс. Успокой се и отиди на лекар!

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
дано не се стига до аборт
    Peace

# 14
  • Мнения: 423
Каквото и да се случи се преживява, лошо е да се стигне до аборт, но не е пък толкова трагично и затова те съветвам да не се притесняваш за нищо. Имаш си четири прекрасни дечица, радвай им се и изчакай още една седмица, след което отиди на лекар и си направи кръвен тест.
Ако е положителен решението си е изцяло твое и каквото и да е то ти пожелавам да бъде най-правилното за теб и семейството ти.  bouquet

# 15
  • Мнения: 3 216
Вьзхищавам се на майки  като теб. И бих била много щастлива,ако след време се похваля с такова голямо сьровище като теб. Не се тревожи,ако се налага го махни. Но не се самоизмьчвай,не го заслужаваш. Hug

# 16
  • Мнения: 1 671
Може да ти закъснява дори от притеснение... Тестовете отчитат доста вярно след закъснението, така че направи си още един за успокоение. Дано да не е бременност! Дори да е така, не се самоизмъчвай и вземи решението, което ще ти донесе душевен мир и спокойствие!
Възхищавам се на майки като теб   bouquet (и ние искаме голямо семейство, но засега имаме 2 деца). След 4-5 години и аз искам трето детенце (ако са близнаци много ще се радваме).

# 17
  • софия
  • Мнения: 636
Вьзхищавам се на майки  като теб. И бих била много щастлива,ако след време се похваля с такова голямо сьровище като теб. Не се тревожи,ако се налага го махни. Но не се самоизмьчвай,не го заслужаваш. Hug
Не се тревожи - според това, което казваш за тестовете и хапчетата вероятността да си бременна наистина е много малка.

# 18
  • Мнения: 1 103


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!

 Бъдете разумни с мъжа ти, пазете се!Дано да е нормално закъснение и да не се стига до аборт.

 Успех!
Напълно те подкрепям .

# 19
  • Мнения: 196
Не знам какво да ти кажа освен УСПЕХ!!!Дано се тревожиш напразно.Пиши когато имаш някакъв резултат,ще стискам палци.  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 44 127
Т.е. си в почивка от хапчетата ли??? в смисъл между опаковките или тази която препоръчват на вс 6 месеца 1 месец почивка....ако е втората може да си бременна, ако е първата доста по-малко вероятно ако си ги пила редовно...но все пак нищо не дава 100% гаранция.....
Стискам палци отрицатлните тестове да са наистина такива. Ако продължава да не ти идва консултирай се с гинеколог...може и да е някакъв друг проблем, а не бременност все пак.....
Но дано ти дойде и всичко да е наред....

Пък ако се стигне до аборт - понякога се налага за жалост, няма защо да се самоизмъчваш и обвиняваш....стават такива неща Wink

# 21
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Да са ти живи и здрави дечицата. Отиди на генеколог, не само бременност може да е причина за закъсняване на М.
Напълно подкрепям  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 114
тестове-два-все отр.,от доста време съм на хапчета даже чаках да ми дойде по време на редовната почивка но ..............

Ако дълго време си ползвала противозачатъчни, напълно е възможно да отсъства менструация дори при редовната почивка. На мен това ми се случи няколко пъти, консултирах се с моята гинеколожка и тя ми каза, че няма нищо страшно.

Вероятността да си забременяла, докато взимаш хапчета, наистина е много малка. Не пишеш с колко ти закъснява менструацията, но преди изтичането на 7-дневната почивка си направи отново тест и ако е отрицателен, непременно започни следващата опаковка.

Бях намерила линкове в Интернет за отсъствието на менструация при контрацептиви, ако ги открия пак, ще пиша.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 589
Щом пиеш противозачатъчни, вероятността е малка, освен ако не си изпуснала хапче.
Дано ти дойде и не се стига до аборт. Успех! Hug

# 24
  • Мнения: 966


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!

 
 

 Grinning Grinning Grinning

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Щом пиеш редовно противозачатъчни едва ли си бременна-може от стрес да ти закъснява  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 931
Здравей мила. Щом пиеш противозачатъчни и имаш 2 отрицателни теста мисля, че не си бременна. Аз съм със спирала и един месец от стрес така ми закъсня 2 седмици и се бях шашнала. Бях на лекар, оказа се , че нищо ми няма и бебе няма. Не се шашкай толкова, че и от притеснение може да не ти дойде.

# 27
  • Мнения: 7
Благодаря на всички които ми писахте!Освен моите деца се грижа и за още 24-работя в дом за деца лишени от родителска грижа и напрежението ми наистина е голямо.Дано да няма нищо защото се познавам и знам че много трудно ще махна дете.

# 28
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
дано не се стига до аборт

# 29
  • Мнения: 2 755
Отиди по-скоро на гинеколог. Много често хормоналните лекарства, колкото и да са пречистени одят до кисти. Може от това да ти закъснява. Не мисля, че си бременна, дано не си болна, а да е от притеснение. Може да се случи и от смяната на сезоните.

# 30
  • Мнения: 161
ivka.75
Успокой се най вече, изчакай малко
и аз мисля че да си бременна е малко вероятно, моят тест беше положителен още на първия ден след закъснението
щом си направила два и то отрицателни ...........
прегръдки на дечицата от нас мамите  Heart Eyes
и пиши какво е станало   bouquet

# 31
  • Мнения: 1 195


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!
Joy Joy Joy Joy е на това му се вика предпазвне Simple Smile
Сори за офф-а Simple Smile


Най-добре отиди на лекар вместо да се притесняваш  Peace
По-принцип стреса вилияе неблагоприятно на МЦ така че бягай на генеколог  Peace Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Да те успокоя-след като пиеш противозачатъчни шансът да забременееш е наистина малък, а щом имаш и 2 отрицателни теста, вероятността е повече от нищожна според мен.
newsm10 И аз така мисля.
Peace

# 33
  • Мнения: 4 451


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!
Ако спре да прави секс, ще е най-сигурно. Коментарът ме изуми, извинявам се за офф-а.

И аз мисля, че се тревожиш напразно, но ще ти стискам палци. Да са ти живи и здрави дечицата, и моята мечта е да имам няколко. И професията ти е невероятно благородна!  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 367
Напрежението,на което си подложена,също може да доведе до нарушения в цикъла.Дано да е това,а не бременност.Аз също изказвам възхищението си от куража ти да родиш 4 деца.Не мисли за най-лошото /в твоя случай вече нежелана бременност/,отиди на лекар и пиши какво е станало.Стискам палци,вероятността да си бременна е мноооого малка.  bouquet

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
ivka.75
Успокой се най вече, изчакай малко
и аз мисля че да си бременна е малко вероятно, моят тест беше положителен още на първия ден след закъснението
щом си направила два и то отрицателни ...........
прегръдки на дечицата от нас мамите  Heart Eyes
и пиши какво е станало   bouquet


 Peace  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 900
И аз мисля, че се тревожиш напразно, но ще ти стискам палци. Да са ти живи и здрави дечицата, и моята мечта е да имам няколко. И професията ти е невероятно благородна!  bouquet
Peace Пиши какво е станало.  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 2 806
Една огромна прегръдка от мен  Hug
Каквото и да се е случило (ако се е случило), изход винаги има, така че горе главата!

# 38
  • Мнения: 2 960


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!
Joy Joy Joy Joy е на това му се вика предпазвне Simple Smile
Сори за офф-а Simple Smile


ей ще откажете мацката от секс ,бе мами!!!Сигурна съм ,че  нещата ще се подредят. Hugпрегърни четирите си сладурчета  bouquet

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пиши какво става  Peace

# 40
  • Мнения: 405
 Надявам се всичко да е наред с теб! Пожелавам ти да се случи онова, което искаш и да не се случва това, което не желаеш!
  bouquet Успех, мила и пиши какво е станало!

# 41
  • София
  • Мнения: 167
Шапка ти свалям за 4те малчугана! Малко са майките, които биха се решили на подобна крачка! Иска ми си аз да съм от тях, но има време. Тепърва започваме Simple Smile
Дано нещата се развият по най-благоприятния за тебе и семейството ти начин!

# 42
  • Мнения: 2 531
Ами не се страхувай, в края на краищата аборта не е престъпление или нещо страшно! И все пак ако си пиеш редовно противозачатъчните вероятността да си бременна е нищожна, а защо не звъннеш на АГ-то директно?! Има и кръвни тестове за много ранна бременност, чувала съм че може да се прекъсне и с лекаства?
Аз вече имам 3 деца , ауу като разбрах за 3-тото , неплануваното много се шашнах. Сега и аз трябва да обмисля сериозна контрацепция, да не изпадна в твоето положение  Thinking /завиждам ти за близнаците, винаги съм искала да имам близнаци/

Общи условия

Активация на акаунт