страх ме е-аз съм многодетна майка вече и пак ми закъснява-

  • 3 166
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 161
ivka.75
Успокой се най вече, изчакай малко
и аз мисля че да си бременна е малко вероятно, моят тест беше положителен още на първия ден след закъснението
щом си направила два и то отрицателни ...........
прегръдки на дечицата от нас мамите  Heart Eyes
и пиши какво е станало   bouquet

# 31
  • Мнения: 1 195


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!
Joy Joy Joy Joy е на това му се вика предпазвне Simple Smile
Сори за офф-а Simple Smile


Най-добре отиди на лекар вместо да се притесняваш  Peace
По-принцип стреса вилияе неблагоприятно на МЦ така че бягай на генеколог  Peace Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Да те успокоя-след като пиеш противозачатъчни шансът да забременееш е наистина малък, а щом имаш и 2 отрицателни теста, вероятността е повече от нищожна според мен.
newsm10 И аз така мисля.
Peace

# 33
  • Мнения: 4 451


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!
Ако спре да прави секс, ще е най-сигурно. Коментарът ме изуми, извинявам се за офф-а.

И аз мисля, че се тревожиш напразно, но ще ти стискам палци. Да са ти живи и здрави дечицата, и моята мечта е да имам няколко. И професията ти е невероятно благородна!  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 367
Напрежението,на което си подложена,също може да доведе до нарушения в цикъла.Дано да е това,а не бременност.Аз също изказвам възхищението си от куража ти да родиш 4 деца.Не мисли за най-лошото /в твоя случай вече нежелана бременност/,отиди на лекар и пиши какво е станало.Стискам палци,вероятността да си бременна е мноооого малка.  bouquet

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
ivka.75
Успокой се най вече, изчакай малко
и аз мисля че да си бременна е малко вероятно, моят тест беше положителен още на първия ден след закъснението
щом си направила два и то отрицателни ...........
прегръдки на дечицата от нас мамите  Heart Eyes
и пиши какво е станало   bouquet


 Peace  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 900
И аз мисля, че се тревожиш напразно, но ще ти стискам палци. Да са ти живи и здрави дечицата, и моята мечта е да имам няколко. И професията ти е невероятно благородна!  bouquet
Peace Пиши какво е станало.  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 2 806
Една огромна прегръдка от мен  Hug
Каквото и да се е случило (ако се е случило), изход винаги има, така че горе главата!

# 38
  • Мнения: 2 960


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!
Joy Joy Joy Joy е на това му се вика предпазвне Simple Smile
Сори за офф-а Simple Smile


ей ще откажете мацката от секс ,бе мами!!!Сигурна съм ,че  нещата ще се подредят. Hugпрегърни четирите си сладурчета  bouquet

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пиши какво става  Peace

# 40
  • Мнения: 405
 Надявам се всичко да е наред с теб! Пожелавам ти да се случи онова, което искаш и да не се случва това, което не желаеш!
  bouquet Успех, мила и пиши какво е станало!

# 41
  • София
  • Мнения: 167
Шапка ти свалям за 4те малчугана! Малко са майките, които биха се решили на подобна крачка! Иска ми си аз да съм от тях, но има време. Тепърва започваме Simple Smile
Дано нещата се развият по най-благоприятния за тебе и семейството ти начин!

# 42
  • Мнения: 2 531
Ами не се страхувай, в края на краищата аборта не е престъпление или нещо страшно! И все пак ако си пиеш редовно противозачатъчните вероятността да си бременна е нищожна, а защо не звъннеш на АГ-то директно?! Има и кръвни тестове за много ранна бременност, чувала съм че може да се прекъсне и с лекаства?
Аз вече имам 3 деца , ауу като разбрах за 3-тото , неплануваното много се шашнах. Сега и аз трябва да обмисля сериозна контрацепция, да не изпадна в твоето положение  Thinking /завиждам ти за близнаците, винаги съм искала да имам близнаци/

Общи условия

Активация на акаунт