СНБМ - инициативи - 21 част

  • 14 906
  • 382
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Какво става със срещата? Или още сме Следпразнични Grinning
Абе май сме, ама и аз се присъединявам към питането  Mr. Green

Хич не сме Следпразнични - Безпарични сме  Mr. Green

Сега сериозно, аз съм си тук, уча си (поне се правя) и ви чакам да се напразнувате така, че когато кажете.

# 77
  • Мнения: 1 828
Принципно Силвето пак си предлага офиса (новия).. Така че можем там да я мислим срещата

# 78
  • Мнения: 750
Какво ще кажете за това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289562.0

# 79
  • Мнения: 4 181
Здравейте момичета, на линия съм  Hug
Някой знае ли какво става с Евчето?

Давайте да мислим дата за среща. При положение, че 2 съботи ще се работи и ще има само по един почивен ден предлагам да е делничен ден вечер.
Какво ще кажете за петък или понеделник?

Ако още не е изпратено писмото за сестрите, моля ви който е наясно кой е последния вариант да го прати пак на пощата, да видим доколко е актуално при сегашната ситуация. Доколкото разбрах заплатите им се увеличават само с 20 % , ако е така мисля, че трябва да изразим несъгласие с това.

# 80
  • Мнения: 4 181
Ани, погледнах го, но не виждам как можем да се включим, проектите трябва да са насочени към подпомагане на групи в неравностойно положение  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 4 970
Здравейте, момичета!И аз съм на линия, макар и затрупана с работа ooooh!.Дайте предложение за дата  и час на срещата- аз ще направя всичко възможно да дойда Peace

# 82
  • Мнения: 1 828
Аз днес си мислех за тая събота, т.к. се работи, но пък в събота има по-голяма вероятност да се изнесем по-рано и да почнем срещата по-рано. Ще говоря със Силвето, да ми каже какви са възможностите за нейния офис.

Аз искам да кажа, че до 19 май трябва да пуснем първия отчет към ФРГИ (съгласно оперативния план и договора по проекта). Така че трябва да обсъдим плана и какви корекции ще има по дейностите в него. Трябва да обсъдим и как ще се организираме за следващите планирани дейности в плана - свързани с дарители и т.н. Тия дни ще направя списък на нещата, които ще трябват за отчета и е важно да ми бъдат дадени в срок.

За информация Влади е качила основните документи по проекта с ФРГИ на пространството за членове в сайта ни, така че всеки да може лесно да ги намери.

# 83
  • Мнения: 3 336
Момичета, моля вижте това и който може да помогне Praynig Става въпрос за едно близначе, на което е необходима операция в чужбина.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288828.0

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Мишленце, ще помогна. Сумата не е голяма и шансът да я съберат до 27.05 е реален.
Как се нервя на тия такси на банките за подобни преводи #2gunfire А нямам наблизо ОББ.

# 85
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523

За информация Влади е качила основните документи по проекта с ФРГИ на пространството за членове в сайта ни, така че всеки да може лесно да ги намери.

Не ги намерих, нали съм първи срещи с техниката...Излиза ми само иф за членовете. Къде греша?

# 86
  • Мнения: 4 970

За информация Влади е качила основните документи по проекта с ФРГИ на пространството за членове в сайта ни, така че всеки да може лесно да ги намери.

Не ги намерих, нали съм първи срещи с техниката...Излиза ми само иф за членовете. Къде греша?
И аз не ги откривам newsm78

# 87
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аз също не ги откривам.

# 88
  • Мнения: 3 336
Мерси,Саня, дано успеем да помогнем и да оздравее детенцето Praynig

# 89
  • Мнения: 750
Ще попитам довечера "Актавис" дали биха дарили някаква сума. Дано се съгласят.

Общи условия

Активация на акаунт