На море в Поморие

  • 22 220
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 188
viessmanka, много ти благодаря за коментара, който си направила за апартамента, където сме резервирали. Много приятно ми стана да го прочета Hug. Дано само и на хубаво време да случим, че ще сме към края на август чак.
Весело лято на всички Simple Smile

# 76
  • Мнения: 208
и ние до няколко дни ще тръгваме за Поморие.Миналата година бяхме в Родус хаус -20лв за стаята на ден ,беше страхотно чисто ново и много чисто,Но в началото на новия град ,нямаше кръчми наблизо и ресторантчета.Тази година искам в старияград ,но не мога да харесам от толкава много снимки.

# 77
Neli VB,ние скоро се върнахме от Поморие.Бяхме на същото мястото което си избрала и ти,изкарахме си чудесно.Стаите не са големи,но пък е чисто и уютно с голяма тераса и много цветя и зеленина.Морето е до теб,плажа също не е далеч,въобще за почивка с деца е идеално.Цените в новия град са нормални.Желая Ви весело лято в Поморие!

# 78
  • Мнения: 513
Neli VB,ние скоро се върнахме от Поморие.Бяхме на същото мястото което си избрала и ти,изкарахме си чудесно.Стаите не са големи,но пък е чисто и уютно с голяма тераса и много цветя и зеленина.Морето е до теб,плажа също не е далеч,въобще за почивка с деца е идеално.Цените в новия град са нормални.Желая Ви весело лято в Поморие!

  Hug Благодаря ти milka, определено ме успокои !  Peace Ние от 04.08.2008 ще сме там, дано само времето да се оправи  Praynig

# 79
  • Мнения: 506
Момичета,а някой от вас бил ли е на хотел в стария град близо до плажа?Дайте ми някакви реални отзиви,че ми омръзна да се ровя в сайтовете и всичко все много хубаво и прехвалено!

# 80
  • Мнения: 1 636
На хотел не ходя вече,че има къде,но на плажа в стария град са Съни бей и Регата. Първият го откриха миналата година Üли,вторият е от таzи година.Като са нови все си мисля,че Ще са добри.Ако иска6 една снимка отвън на двата дай адреса ти да ти пратя.Ако иде6 там пи6и как е било да zнам zа поzнати.

# 81
  • Мнения: 1 114
Някой дали може да ми помогне  с малко информация  Praynig, понеже трябва много спешно да взема решение къде точно  да почиваме.

Държим на апартамент в старата част /не задължително/, с кухня или кухненски бокс, с изглед към морето /много желателно/, в по-тих район /без музика и т.н./. На цена до 80 лв.
Колебая се между апартаментите на Касабов, Вечерникови и Алциона бийч /последното, което видях и ми хареса доста/ . Но приемам и други предложения.  Grinning


# 82
  • Мнения: 1 636
Доротеа,Алциона бийч е нова сграда,която миналата година все оЩе довър6ваха.На хубаво място е,но не zнам колко е тихо там.Мисля,че някъде иz снимките видях,че имат и кафета там. Касабов е съвсем наблиzо.СъЩо е добре.За там мога да ти кажа,че е тихо,поне бе6е миналата год.Ние сме в отсреЩната сграда и не е било 6умно.Таzи година ни предстои  Party От тук от там се чува вечер муzика,но в граници и след 23 бе6е тихо.За Ве4ерникови ниЩо не мога да кажа.На zнам къде е таzи улиzа. От предните 2 апп си на супер място zа раzходки по Крайбрежна,центъра и си на 50 м от до иzточния плаж.

# 83
  • у нас
  • Мнения: 443
Аз онзи ден се върнах от Поморие, беше ни много приятно ден без плаж не сме имали.Тихо и спокойно вечер си се разхождаш има приятни кръчмета тази година ходихме за 5път е не подред,но като ни омръзне от навалица или пък студено море винаги се връщаме в Поморие. Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 114
Чиколина, много ти благодаря за инфото. Отказвам се от апартамента на Касабов. /Доста тясно ми изглежда, а и този хладилник в спалнята  Sick... /  Другият му пък е зает по това време.

В крайна сметка май ще резервираме в Марина Холидей Клуб. 

http://www.marinaholidayclub.com/index.php?ch=1&l=2

Апартаментът е 110 лв., модерно обзаведен и  има напълно оборудвана кухня, климатик, тераса... Наличието на басейн е голям плюс. Всичко изглежда много добре.
Утре ще разбера дали има свободни апартаменти. 


Някакви отзиви за този хотел?
Разбрах,че в съседство има строеж, който е замразен. Надявам се наистина да е така.

# 85
  • Мнения: 1 636
Хм,въпрос на предпочитания. На мен ми се струва,че това е zатворен комплекс. Намира се в началото на Поморие,демек в новия град. Аz лично обичам на морето,zаради морето,басейни има и тук и zимата  Wink Но това раzбира се не zначи,че не раzбирам теzи,които харесват хотел с басейн. В една отпуска бяхме ходили и чистачките ни каzаха да не пускаме синът ни вътре (тогава имахме оЩе само 1 син),zаЩото водата вътре я сменяли 1 път на 7 до 10 дена  Sick. От тогава не си и помислям zа хотелски басейн.
Кой е zает? Алциона бийч ли? В таzи сграда дават много апп и почети всичките са с иzглед към морето. Погледни и хотел Регата. Той е на плажа в стария град пред сградата,където е апп на Касабов. Него са отворили сега и иzглежда прилично.

# 86
  • Мнения: 1 114
Трябваше да проведа няколко дълги разговора и да разпитвам като ченге администраторките, за да получа по-пълна представа за изложение, разположение, изглед и пр. Информацията , която публикуват в сайтовете, е доста обща и неясна.
Например в Алциона само студиата имат кухненски бокс, но са със западно изложение и гледали към някакъв /уж замразен?/ строеж Sick.  С изглед към морето са двойните стаи, в които няма кухненски бокс.
Относно басейните. Досега синът ми не е влизал в такъв, също имам доста резерви...Обаче какво правим, ако водата в морето е студена или времето се поразвали /недай Боже!!!/ Миналата година стана точно така. Валя няколко дни, после пък водата беше ужасно студена. Детето изобщо не влезе във водата. /Аз на инат се изкъпах в морето, де...после бях болна. Иначе си се пекохме, слънчево беше./ Водата наистина сигурно няма как да я сменят по-често, но нали се използват разни дезинфектанти...
Зает е другият апартамент на Касабов, който ми харесва повече.

И още нещо не ми е ясно. Толкова ли е зле в новия град? Разбирам,че няма къде да се разхожда човек. При условие,че сме с кола, къде е проблемът? 

# 87
  • Мнения: 1 636
Доротеа,ти да не се zасегна? Аz каzвам моето мнението. В новия само сме минавали. На почивка и все с кола не е удобно,къде да паркирате, да не може 1 от вас 1 бира да пие,zа това zа мен не би било ок. Има и други апп в сградата на Алциона. Ако иска6 Ще погледна кои са там и в съседните,които са на добро място. Погледни има6е един "апп на първа линия" мисля бе6е като zаглавие.Той е с кухня и иzглед към морето.Мога да ги прегледам,ако има6 интерес,но довечера.

# 88
  • Мнения: 1 114
Не съм се засегнала. Съжалявам, ако е прозвучало така.
Благодаря ти за съветите   bouquet

Не се ангажирай да търсиш, моля те. За тази година решихме да бъдем в Марина. На място ще огледаме и за догодина ще сме подготвени. Така не мога да добия реална представа. Друго си е да се види на живо, все пак.

Ако сте в Поморие между 23.08. и 28.08. ще се радвам да се запознаем на живо.  Heart Eyes /Моят Мартин е на 3г. 5м.  Simple Smile/

П.П. Тези дни направо ще лудна. Ще ходим и в Трявна и пак аз трябваше да търся хотел.  Crazy Имам страхотно главоболие вече и не ми се гледат никакви хотели... TiredПравя резервация , пък каквото ще да е...

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 10:56 от Dorothea

# 89
  • Мнения: 1 636
Да,там сме.От 11.08 до 31.08.Ще ти пусна номера ми на лични  Blush

Общи условия

Активация на акаунт