3-та тема на чакащите

  • 61 717
  • 779
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 737
ЧЕСТИТО!
Лека и успешна адаптация. Да растете здрави!

# 751
  • на път
  • Мнения: 2 804
.......Вече 6 дни сме в къщи,мисля ,че на него промяната му се отразява добре,аз страдам от недоспиване,но съм много щастлива.На .......... 

Страхотна новина!!!
Честито МАМО   bouquet  bouquet

# 752
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Честито Мамо  Hug
Без проблемна адаптация и само хубави мигове.

# 753
  • Мнения: 262

.......Вече 6 дни сме в къщи,мисля ,че на него промяната му се отразява добре,аз страдам от недоспиване,но съм много щастлива.


Хайде още една мама  baby, и още идно щастливо newsm30

# 754
  • Някъде в България
  • Мнения: 1 036
Честито! Да ти е жив и здрав!  bouquet

# 755
  • Мнения: 14
Здравейте момичета! Точно една година след като бяхме вписани в регистрите ни се обадиха за момиченце на 9 месеца от Ловеч. Laughing Имаме насрочена среща за 23.07.10. Моля Ви помагайте....Какво трябва да нося, какво да очаквам какво трябва да питам и т. н. , че в главата ми е пълна каша и вчера като ми се обадиха само мълчах като дебил Grinning. Как изглежда момиченце на 9 месеца от дом, какво да очаквам като развитие и още хиляди въпроси за, които не мога да се сетя....
Така, че ако имате възможност помагайте МОЛЯ

# 756
  • Мнения: 142
Здравейте, след година и половина от стартирането на процедурата ни за осиновяване и две седмици след подаването на декларацията за промяна на изискванията за произхода на детето получихме така дългоочакваното писмо, за малка госпожица на 6м. от Русе.Това беше на Петров ден голям подарък за имения ден на моя съпруг.На 05.07.2010 беше първата среща със детето.Естествено имаше изненада , макар че искаме здраво дете , това за което ни бяха определиха има проблем с едното ушенце-няма развита ушна мида.Първоначално това малко ни стресира, но тази сладурана спечели сърцата ни и двамата сме убедени че това е нашето дете.Разговаряхме с докторката в дома ,бебо е преглеждан от специалист и според него няма нарушение на слуха и е въпрос за чисто козметичен проблем.Вярвам ,че е така.Още същия ден решихме да стартираме и сега чакаме да ни назначат дата за делото.На чакащите пожелавам много късмет и ще пиша как се развиват нещата при нас.

# 757
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Честито galian   bouquet
Бързо дело и скоро да се гушкате у дома.
С този проблем ще се справите  Hug

# 758
  • Мнения: 80
  Имаме си детенце!!! Мира е на 5.7 г. и е негърче. Много сме щастливи. Нямам думи, с които да опиша радостта ни newsm44 newsm44 newsm44.

# 759
  • Мнения: 146
Честито мамчета  да са ви  живи и здрави и много да ви радват

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 15:28 от sali69

# 760
  • Мнения: 400
Честито на новата мама Pani. newsm51Много радост,обич и хубави дни и нощи заедно с вашето детенце! smile3501 smile3521Поздрави и много целувки за вашето семейство.  love001
   626d ,galian 75- честито и на вас.  bouquet!Още малко търпение и вие ще гушкате своите дечица.Радвам се за вас и ви желая скорошно прибиране у дома,много щастие и обич.Да са ви живи и здрави дечицата!

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 19:46 от pashokito

# 761
  • Мнения: 262
Честито на новите мами! baby newsm51
ПАНИ, , вие сте осъществили мечтата на моя брат, той все повтаря че иска негърче,  ще чакаме снимки ! newsm07
626д ,Галиан75, честито и на вас!

# 762
  • Мнения: 80
  Благодаря на всички мами за подкрепата и милите думи. Днес имах среща с Мира и тя наистина е прекрасна. Мила, спокойна, умна и още и още и още....  Истинско ангелче. Hug   

# 763
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Официално се отписвам от темата на чакащите макар и с малко закъснение  Wink. Преди два дни се  прибрахме с  бебока вкъщи и сме мн щастливи  newsm44

# 764
  • Мнения: 262
Официално се отписвам от темата на чакащите макар и с малко закъснение  Wink. Преди два дни се  прибрахме с  бебока вкъщи и сме мн щастливи  newsm44
ЧЕСТИТО МАМЧЕ!
Самира, много щастие за напред newsm51

Общи условия

Активация на акаунт