Дали отново е поредната бабина деветина?

  • 3 179
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 958
Аз пък имах всички признаци от бабините дивитини. Имах малък горем, голям диференциал. Опъпчих се. Родих момиче.
Слава богу, че всичко се размина като родих.
Но пък от друга страна...
малък корем = бебе 2,850 кг
голямо дупе = много ядене  Twisted Evil
пъпки = изострена розацеа.
За всяко нещо си има обяснение, зависи как ще го погледнеш   bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 10 326
Разхубавяла бях, пък родих момиче. Обидена съм, не уцелих.  Mr. Green

# 47
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Незнам дали има нещо вярно,но аз имам момче,а докато бях бременна бях много хубава,нямах нито една пъпка и се чувствах добре! newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 521
Дрън-дрън ярини  hahaha Аз имам момиченце и не се промених  през бременността. Близки мами с момчета, докато бяха бременни, не бих казала, че се разхубавиха...просто си останаха същите, снякое кило отгоре  Wink

# 49
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Поредната глупост.

# 50
  • Мнения: 315
Няколко месеца след като родих ме срещна майката на моя приятелка и ми казва: " Ааааа, я виж сега- пак си си хубава. Докато беше бременна мноооого погрозня бе! Тая красива мома, дето я роди всички ти беше взела...."
Моята реакция беше  Shocked Shocked Shocked
По време на бременността си изхвърлих 3 големи камъка от бъбреците си, лежах в болница заради това, бях отекла и подута... на всичко отгоре ми правеха B12 заради анемията, което ми направи кожата ужасна...
Не слушайте такива и подобни глупости!!!
100 човека ми обясняваха как корема ми бил с еди- каква си форма, високо и тн и ще родя момче, дори и снимките от 3Д ехографа на красивата ми девойка не бяха достатъчни да ги убедя в обратното  Joy

# 51
  • Мнения: 1 671
Имам момче и момиче. И двата пъти бях хубава бременна, с чисто лице, не подпухвах, качих малко килограми, даже в 9 месец се случваше да се побера в някоя друга дрешка от преди. Всички дуднеха, че и второто щяло да е момче, защото не съм била погрозняла, ама излезна една госпожичка с характер. А, в интерес на истината точно като бременеех със сина ми се случваше да ми се подуят краката (е, беше август, а аз вървях по 5-6 км всеки ден пеша  Embarassed).
Мисля, че е бабина деветина. Дали ще е хубава една бременна зависи от нейното физическо и душевно състояние. Ако физически се чувства добре, ако не се занемари, ще е точно толкова хубава и секси както преди да забременее!

# 52
  • София
  • Мнения: 4 588
Глупости. Crazy
Аз не помня нито да съм погрознявала, нито да съм се разхубавявала. Родих момче, имах лека бременност. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 438
Имам момче и момиче. И двата пъти бях хубава бременна, с чисто лице, не подпухвах, качих малко килограми, даже в 9 месец се случваше да се побера в някоя друга дрешка от преди. Всички дуднеха, че и второто щяло да е момче, защото не съм била погрозняла, ама излезна една госпожичка с характер. А, в интерес на истината точно като бременеех със сина ми се случваше да ми се подуят краката (е, беше август, а аз вървях по 5-6 км всеки ден пеша  Embarassed).
Мисля, че е бабина деветина. Дали ще е хубава една бременна зависи от нейното физическо и душевно състояние. Ако физически се чувства добре, ако не се занемари, ще е точно толкова хубава и секси както преди да забременее!

И аз бях така - две леки бременности без промени по кожата, но пък аз по принцип нямам склонност към пъпчасване, и две различни по пол деца.

# 54
  • Мнения: 4 621
Не, за мен това не важи Naughty
Всички казваха, че трябва да имам момче - бях с висок корем нe бях напълняла въобще не други места и според останалите в лицето се бях "разхубавила" Е имам си момиченце Hug

# 55
  • Мнения: X
Имам две момичета - с каката погрознях, с малката се разхубавих и имах много хубава кожа. Та на въпроса - да, поредната диветина е!

# 56
  • Мнения: 3 929
Така съм чувала и аз. Даже на мен непрекъснато ми казваха, че ще имам момче, защото съм ставала много хубава. А бременните, които носели момичета, погрознявали, защото момичетата "дърпали" от красотата на майките си, за да бъдат те хубави. Е, наистина родих момче. но и етърва ми роди момче, въпреки че много погрозня по време на бременността си, чак не можеха да я познаят наши близки.

# 57
  • Мнения: 1 121
Честно казано, не вярвам. Факт е, че бременността се отразява на всеки по различен начин. Факт е, че и всяка бременност е различна. Аз например изглеждах много добре (с изключение на качените килограми), защото нямах нито една пъпчица на лицето през цялата бременност, ноктите ми бяха много здрави, та имах и маникюр, а обикновенно стават на пластове и се чупят, косата ми беше много лъскава и здрава и това не са само мои наблюдения, всичките ми познати забелязваха промяната Laughing

Родих момченце.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, чувала съм го това. Laughing

# 59
  • Мнения: 8 999
Пълни дивотии.

Общи условия

Активация на акаунт