Празнувахте ли първия рожден ден на детето си

  • 10 086
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Айде сега пък ново 20!!!!!!!!!!!!
Ама какво ви става, бе хора?! Такова нещо за първи път чувам, какви са тези щуротии, умът ми не го побира?
Всеки чака първия рожден ден на детето си с голямо вълнение, сигурна съм. И, да, празнувахме го, и свещичка духнахме, и гостенчета имаше - бебешко парти.
Стига вече с тези бабини деветини, разумни хора сте ooooh!

# 106
  • Мнения: 2 019
естествено,че го празнувахме

# 107
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 421
Разбира се, че празнувахме- с детско парти, торта и т.н.

# 108
  • Мнения: 173
Да,разбира се

# 109
  • софия
  • Мнения: 636
поредната тъпотия. За първи път чувам подобно нещо. Празнувахме първият рожден ден на дъщеря ми и то на три пъти - с бабите, с дечица и с нашите приятели. Да ни е жива и здрава малката дама и 101 да й празнуваме Joy

# 110
  • Мнения: 1 485
Естествено,че сме го празнували!
А на подобна глупост не вярвам! Peace

# 111
  • Мнения: 2 776
Празнувахме ,празнувахме - и то няколко пъти.То не че детето го помни ,по скоро е за родителите  Wink.И свещичка си имахме- само дето не я духна- така и не се научи,каката и батковците помагаха качествено  Peace
Кръщене не сме правили,но аз съм кръщавана на 8 годинки  Peace.

# 112
  • Мнения: 1 121
Мисля да го празнувам Laughing Това са глупости. Пълно е с такива теми #Crazy

# 113
  • Мнения: 610
Всичко беше готово за деня,но с течение на обсточтелствата малката пипна 1вата сериозна настинка и го празнувахме с една седмица закъснение  Peace

# 114
  • Мнения: 5 362
Празнувахме първият й РД Peace

# 115
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Що за простотия Shocked И това в 21-ви век newsm78
И РД празнувахме, и свещичка с торта, и гости, и балони Party

# 116
  • Мнения: 1 103
Празнувахме естественно и на сина ми и на дъщеря ми роженните дни  даже ги съчетахме и със кръщенка  Twisted Evil
А тези  дивотии за пръв път ги чувам  #Shocked #Shocked

# 117
  • Мнения: 11 607
Към авторката на темата - моля те, не си втълпявай подобни бабини деветини.....Празнувай, радвай се и се наслаждавай на хубавия повод за празнуване!

На въпроса - три пъти ДА!

# 118
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Празнувахме и още как! Grinning
Като гледам така снимки и на мен са ми направили рожден ден на една годинка и на съпруга ми също, духнали сме по една свещичка и нищо ни няма! Peace
Я недей да вярваш на бабини деветини, ами си направи празник на детето, това остава в годините - хубавите спомени от празниците! Grinning
Какво като е Задушница - ритуала за почитане на мъртвите, няма нищо общо с празника за рождение!Да не говорим, че и двата ритуала се правят за Добро - единия е добър жест към паметта на близките ни, които вече не са сред нас, но които продължаваме да обичаме и да помним, а другото е жест на доброта за здраве на член на семейството! Peace

Общи условия

Активация на акаунт