Празнувахте ли първия рожден ден на детето си

  • 10 102
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 227
Естествено, че го празнувахме  Peace

Peace
И ние.
Като се притесняваш, че 14-ти е задушница, направете го на 15-ти. В подобни суеверия не вярвам. Пожелавам ти да си изкарате страшно весели мигове. Hug Все си мисля, че първия РД е повече празник за майката Laughing.

# 91
  • Мнения: 2 498
Такова нещо сефте чувам  #Crazy
Как така няма да празнуваш РД на детенце?!?!?!

# 92
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Разбира се че празнуваме.

# 93
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
 #Crazy #Crazy #Crazy

Разбира се, че го празнувахме Heart EyesИ свещичка си имахме и гости Grinning
Това е един прекрасен момент за детето и за нищо на света не съм си мислила да я лишавам от това Simple Smile
За кръщенето няма възрастова граница. Peace
Емито я кръстихме малко преди да навърши годинка на именния ден на баша и ( Стефанов ден) Grinning
Моето кръщене беше през 2003 Mr. Green

# 94
  • Мнения: 124
За кръщаването лично аз се кръстих на 17 години ,така,че няма проблем , а рождения ден ще си го празнуваме със сигурност,от сега го обмислям още.Че какво от това,че рождения ден се пада на задушница,ти няма да я правиш ,правиш си рождения ден на детето-то да ти е живо и здраво.

# 95
  • Мнения: 2 478
Как няма да празнувам рожденния ден на детето си? newsm78Че за мен по-важен ден от този няма.
Толкова се вълнувах и радвах,беше чудесно.Чувствах се най-специалната жена на света,нали съм родила това прекрасно момченце. newsm59
НАистина не пропускайте този празник,заради глупави суеверия

# 96
  • Мнения: 3 376
Разбира се,че да.

# 97
  • Мнения: 2 587
Празнувахме го.За пръв път чувам че не трябвало  newsm78

# 98
  • Мнения: 2 090
Празнувахме  ura.Скоро прочетох(и то точно тук) за такова нещо,с което по никакъв начин не бих се съобразила,много глупаво ми се струва.Първият голям празник на детенцето да се пропусне newsm34.Не само че го празнувахме,ами и цели 3 пъти(3 дни един след друг-с бабите,с приятелите без деца,и с приятелите с деца)Точно защото сметнахме че това е много специален рожден ден,се събрахме и почерпихме всички без да пропускаме някого.Тази година ще е друго нещо-ще правим само детски рожден ден,но първата годинка определено беше много вълнуващо-всичко-подготовката за празника,подаръците,настроението,вниманието на всички насочено към порастналото човече Heart Eyes,много,много е хубаво,незабравимо,не бива да се пропуска този момент newsm59 smile3521  love001

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Стига деееее!!!Нали не вярваш на това наистина? #CrazyТова са глупости!!!
На Кристиян първия рожден ден е на 19 юни и определено ще го празнуваме.Тогава ще правим и кръщенето-2 в 1! Peace
Само да сме живи и здрави,всеки рожден ден ще празнуваме и подобни простотии няма да ме спрат! Naughty

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Празнувахме да, имаше торта, свещичка, гости и много подаръци.

Можеш да кръстиш детето си когато искаш независимо дали е на 1г, или 10.
Peace

# 101
  • Мнения: 247
хехехе тук само такова нещо още не бях чела  Joy

# 102
  • София
  • Мнения: 928
Празнувахме го, естествено  Laughing

# 103
  • Мнения: 266
аз съм чувала същото от моята леля,че годинка не се празнува и че свещ не се слага.ТОВА СА ГЛУПОСТИ.Рожден ден правихме с огромна торта и сложих свещичка под формата на числото 1.имахме много гости и подаръци  bigdance2 nbirthday newsm38 newsm67.Жоро беше много весел е му беше интересно.Аз този миг цял живот го чакам та да не го празнувам.И четирестия пак ще му празнувам Laughing

# 104
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
за първи път чувам.  Shocked
естествено, че празнувахме. малката скочи в тортата Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт